Фасадная штукатурка: дефекты и ремонт
Фасадная штукатурка защищает дом от атмосферных воздействий, сохраняет тепло, повышает огнестойкость несущих конструкций.
ВИСНОВКИ
У результаті ґрунтовних теоретичних і експериментальних досліджень створені та впроваджені у будівельне виробництво принципово нові конструкції штукатурних станцій із поворотним бункером-змішувачем та малогабаритних штукатурних агрегатів мобільного типу. Теоретично обґрунтовані основні …
Визначення основних параметрів поворотних. бункерів-змішувачів штукатурних станцій
За необхідності створення штукатурної станції, обладнаної поворотним бункером-змішувачем, запропоновано наступну методику розрахунку основних конструктивно -технологічних параметрів, розроблену на основі досвіду створення та дослідження натурних зразків станцій даного типу. Основні параметри …
МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ ШТУКАТУРНИХ АГРЕГАТІВ І СТАНЦІЙ
4.1 Розрахунок основних параметрів мобільних розчино - змішувальних установок У процесі розроблення мобільного розчинозмішувального обладнання запропоновано наступну методику розрахунку основних конструктивно-технологічних параметрів. Вона розроблена на основі досвіду створення та дослідження …
Дослідження якості процесу інтенсивного перемішування розчинів у змішувачах штукатурних станцій
Відповідно до методики, запропонованої вище, для оцінювання якості процесу змішування у бункері штукатурної станції нами прийнятий коефіцієнт неоднорідності рухливості розчинної суміші Kvar по об’єму бункера (вираз (3.1)). Визначення залежності коефіцієнту …
Визначення шляхів зниження енергоспоживання змішувачів штукатурних станцій
Як уже зазначалося вище, зазвичай робочий цикл бункера - змішувача штукатурної станції складається із наступних технологічних операцій: приймання товарного розчину з автосамоскиду; інтенсивного перемішування суміші з метою доведення її до …
Дослідження рівня енергоспоживання стрічкового шнекового розчинозмішувача
Практичні задачі процесів змішування у більшості випадків не вдається розв’язати аналітично тому, що їх механізм носить складний характер [47, 94, 107]. У таких випадках задачу необхідно розв’язувати дослідним шляхом на …
Дослідження впливу властивостей будівельних розчинів та конструктивних параметрів змішувачів на силу гідродинамічного опору руху робочого органа
Величина потужності, що споживається у процесі змішування, може бути визначена за величиною сил гідродинамічного опору F£ ГД, котрі діють на робочий орган розчинозмішувача [94]. У зв’язку з цим виникає необхідність …
Експериментальне дослідження фізико-механічних характеристик розчинної суміші
Згідно із запропонованим і теоретично обґрунтованим у п. 3.6 механізмом взаємодії прямокутної лопатки із розчинною сумішшю при її відносному переміщенні, визначення величини коефіцієнта тертя розчину по лопатці kf і питомого …
Експериментальні дослідження робочих процесів стрічкового шнекового розчинозмішувача
3.7.1 Мета і завдання експериментальних досліджень Вище нами на основі теоретичного обґрунтування механізмів взаємодії мас розчинної суміші з робочим органом розчинозмішувача та стінками бункера штукатурної станції або агрегату з урахуванням …
Обґрунтування методики визначення коефіцієнтів тертя kf та питомого опору зсування kT будівельного розчину
Для визначення коефіцієнта тертя kf та питомого опору kx зсування розчину у даній роботі запропонована методика на основі дослідження руху прямокутної плоскої лопатки у ємності, яка заповнена розчинною сумі - …
Оцінювання впливу геометричних параметрів стрічки шнека на показники ефективності роботи розчинозмішувача
Основними геометричними параметрами робочого органу стрічкового шнекового типу є зовнішній та внутрішній діаметри стрічки та крок гвинтової лінії стрічки шнека, котрий визначається кутом нахилу шнекової стрічки 5. Причому зміна кута …
Кутова швидкість робочого органа
Кутова швидкість ю обертання стрічкового вала змішувача суттєво впливає на величину потужності перемішування. Для одного й того ж випадку, коли змінним параметром є лише кутова швидкість ю, а всі інші …
Кут нахилу стрічки шнека до площини обертання
Кут нахилу стрічки 5 до площини обертання (а відповідно й крок шнекової стрічки h) є одним із факторів, які впливають на величну потужності, котра витрачається на перемішування. Розглянемо випадок перемішування, …
Коефіцієнт заповнення бункера
Залежності (3.47), (3.50) для визначення потужності перемішування були одержані для випадку, коли бункер заповнений сумішшю до осі вала змішувача. Під час перемішування бункер може бути заповнений на різну висоту: на …
Фізико-механічні властивості розчинної суміші
Як видно із залежності (3.50) фізико-механічні властивості суміші (а саме густина р, коефіцієнт тертя по стрічці kf та питомого опору зсування kx) є основними факторами, від яких залежить величина потужності, …
Оцінювання впливу різних факторів на величину потужності перемішування
Із одержаних вище формул (3.47), (3.50) можна побачити, що опір просуванню робочого органа змішувача у будівельному розчині та, відповідно, потужність перемішування залежать від ряду факторів: фізико - механічних властивостей суміші, …
Обґрунтування механізму динамічної об’ємно-масової взаємодії будівельного розчину зі стрічкою шнека та визначення споживаної потужності
Під час руху шнекової стрічки змішувача у масі розчинної суміші виникають досить складні фізичні явища. Стрічка, що має кут нахилу до напряму обертання, виконує переміщення розчинної суміші як за напрямом …
Дослідження руху часток будівельного розчину при їх взаємодії’ зі стрічкою шнека та стінками бункера
Для опису роботи шнекових змішувальних пристроїв загальноприйнято [14] розглядати рух ізольованої матеріальної точки на стрічці робочого органа з урахуванням впливу стінок бункера. Як зазначається у літературі [56, 89, 90], розчинні …
ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ ШТУКАТУРНО — ЗМІШУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ
3.1 Якісні показники процесу перемішування розчинної суміші Якість процесу перемішування може бути оцінена за допомогою таких показників, як ступінь перемішування, інтенсивність та ефективність перемішування [94]. Більшість відомих методів оцінки однорідності …
Гідроприводний штукатурний агрегат АШГ-4
Подальшим кроком у вдосконаленні малогабаритного штукатурно - змішувального обладнання стало застосування комплексного гідравлічного привода установок в цілому. Створений за таким підходом агрегат АШГ-4 має незначні габаритні розміри, є мобільними та …
Мобільна розчинозмішувальна установка УРЗ-3,8
Проведений економічний аналіз свідчить про те, що вартість розчину, привезеного з розчинного вузла або заводу, в 1,5 - 2,5 рази більша від вартості розчину, який приготований безпосередньо на місці будівництва. …
Штукатурна станція СШ-4Г
Для забезпечення відповідності умов приймання, доведення до кондиції товарних розчинів та трубопровідного транспортування до робочих місць штукатурів вимогам сучасної комплексно механізованої технології виконання штукатурних робіт і підвищення ефективності використання електроенергії …
Штукатурна станція СШ-6
Штукатурна станція СШ-6 (рисунок 2.2) має продуктивність у 1,5 рази більшу ніж станція СШ-4 і забезпечує роботу в практично повністю автоматизованому режимі. Для приймання товарного розчину з кузова автосамоскида бункер …
Штукатурна станція СШ-4
Станція типу СШ-4 конструкції Полтавського технічного університету (рисунок 2.1) випускається серійно (у будівельне виробництво було впроваджено понад 450 штукатурних станцій даної конструкції) і використовується для приймання товарних розчинів безпосередньо з …
НОВІ КОНСТРУКЦІЇ ШТУКАТУРНИХ СТАНЦІЙ І АГРЕГАТІВ, УПРОВАДЖЕНІ В БУДІВЕЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО
Протягом декількох десятиліть колективом галузевої науково- дослідницької лабораторії механізації ручної праці у будівництві Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (до 1994 р. - Полтавський інженерно-будівельний інститут) під керівництвом д. …
Аналіз складових вузлів штукатурно-змішувального обладнання
Аналіз існуючого обладнання показує, що більшість конструктивних рішень розчинозмішувачів у складі штукатурних агрегатів і станцій не мають принципових відмінностей та являють собою видозмінені варіанти тих чи інших типів машин. Для …
Огляд існуючих конструкцій штукатурних агрегатів
На сьогодні в Україні малогабаритні штукатурно-змішувальні установки з розчинонасосами серійно не випускаються. У Росії значного поширення при виконанні невеликого обсягу штукатурних робіт традиційним "мокрим" способом набули штукатурно-змішувальні агрегати типу СО-57Б …
Огляд існуючих конструкцій штукатурних станцій
Як правило, пересувні штукатурні станції установлюють безпосередньо біля споруджуваного об’єкта, працюють вони при централізованому постачанні із заводу або вузла товарного розчину. Слід відзначити їх достатню мобільність (переміщуються за допомогою автомобільного …
ОГЛЯД ІСНУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ ШТУКАТУРНИХ АГРЕГАТІВ І СТАНЦІЙ
1.1 Машини для механізації робіт, пов’язаних із використанням будівельних розчинів У процесі виконання штукатурних робіт машини використовуються для приготування розчинів, подачі їх до опоряджуваних поверхонь, нанесення на них та оброблення …
СТВОРЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ШТУКАТУРНИХ СТАНЦІЙ І АГРЕГАТІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Будівельно-опоряджувальні роботи за своєю трудомісткістю та питомою вагою у загальному обсязі робіт у будівництві займають особливе місце. Слід відзначити, що цим роботам властива велика різноманітність матеріалів, які застосовуються, а також …