Сучасні міські вуличні меблі
Сучасні міські вуличні меблі Зміст Вуличні меблі в міському середовищі Вимоги до міських меблів Які використовуються матеріали для вулиці Сучасні рішення щодо оформлення вуличного простору Мал. 1 Сучасні концепти оформлення …
Как выбрать оптимальную кровать
Кровать по праву именуют королевой спальни, ведь грамотно подобранная мебель обеспечит комфортный спокойный сон и полноценное восстановление сил. Как правильно выбрать упомянутый предмет интерьера, рассказывают эксперты MaxMebel. В интернет-магазине представлен …
Широкий ассортимент кресел-мешков по цене производителя
Каждый человек стремится к тому, чтобы сделать свой быт уютнее. Одним из практичных и новомодных способов, позволяющих обустроить свое
Розроблення технічного проекту
У виконанні деяких курсових проектів опрацювання конструкції меблів ведеться на стадії «Технічний проект» {див. п. 2.1.) і включає таку номенклатуру графічних і текстових конструкторських документів: габаритне креслення виробу (ГК), архітектурне …
Зображення з’єднань умовні та спрощені
На кресленнях вигляду загального і складальних одиниць кріпильні деталі і меблеву фурнітуру в з’єднаннях меблів можна зображувати спрощено або умовно, що залежить від масштабу і призначення креслення. Спрощене і умовне …
Виносні елементи
Виносний елемент ~ додаткове (окреме) зображення (зазвичай, збільшене) будь-якої частини виробу, що потребує графічного та інших пояснень стосовно форми, розмірів, матеріалів, з’єднань та інших даних. Виносний елемент звичайно має подробиці, …
Розріж
Розрізом називається зображення виробу, уявно розсіченого однією або декількома площинами, при цьому уявне розсікання виробу стосується тільки даного розрізу і не зумовлює зміни інших зображень того самого виробу. Вироби меблів …
Графічне позначення матеріалів
Позначення матеріалів на кресленнях проводять відповідно до ГОСТ 2.306- 68. На рис. 6.14 показано приклади позначення матеріалів у перерізах та розрізах, на рис. 6.15. - на фасаді. Штрихування або зачорнюваяня …
Назва виробів
У пояснювальній записці до проекту та в конструкторській документації записують назви виробів: — комплексів за експлуатаційною прикметою — спальня, їдальня, передпокій, кабінет, кухня, дитяча кімната, вітальня і т. п.; - …
Основні написи
Основні написи виконуються за ГОСТ 2.104-68. Приклад виконання основних написів приведений на рис. 6.13. У графах основного напису вказують: 1. Назву виробу і документа, якщо цьому документу присвоєно шифр, наприклад, …
Виконання і оформлення креслень меблів
Креслення виробів повинні бути викопані студентом в повній відповідності з вимогами стандартів єдиної системи конструкторської документації (ЄСКД) [3]. Пояснювальна записка виконується на аркушах паперу А4 з однієї сторони ІЗ, с. …
Вимоги до текстових документів
Текстові документи (далі - документи) містять переважно суцільний текст (пояснювальна записка, технічний опис і т. п.), виконують відповідно вимог ГОСТ 2.105-95. Документи можна виконувати такими способами: комп’ютерним - на одній …
Види конструкторських документів
Конструкторські документи - графічні і текстові документи, які поокремо або в сукупності визначають склад і будову виробу, містять необхідні дані для його опрацювання або виготовлення, контролю, приймання, експлуатації, розвитку. До …
3.1. Вироби і їх складові частини
Меблі - предмети облаштування житлових і громадських приміщень, що призначені для зберігання і розміщення предметів побуту і праці або служать опорою тіла людини під час роботи, відпочинку, прийняття їжі і …
Меблі для торгових залів магазинів
Функціональні розміри прилавків за ГОСТ 18310.4-85 Стандарт поширюється на меблі для торгових залів магазинів І встановлює функціональні розміри прилавків, що призначені для обслуговування покупців і проведення всіх необхідних для цього …
Меблі для торгових приміщень
Функціональні розміри гірок за ТОСТ 18310.2-83 1. Стандарт поширюється на меблі для торгових приміщень магазинів, які працюють за методом самообслуговування, і встановлюють функціональні розміри пристінніх, острівних і привітринних гірок (стелажів) …
Металеві та інші кріпильні вироби
Металеві кріпильні вироби (далі - метвироби) - це окрема група виробів міжгалузевого універсального призначення, що використовуються для з’єднання між собою окремих елементів конструкції, до них відносяться: цвяхи, шурупи, гвинти, шпильки, …
Декоративні панелі металеві
Декоративні панелі - конструкційний листовий матеріал, що застосовується не тільки в проектуванні інтер'єрів, а й широко використовується в конструюванні меблів - тахлі, екрани-стінки, елементи кухонних меблів та меблів для приміщень …
Термореактивні полімерні матеріали
Фенопласти (термореактивні матеріали на основі фенолформальдегідних смол) об'єднують багато різних видів продукції. Для конструкційних деталей меблів застосовують волокнисті прес-матеріали (волокнити) і прес-порошки з наповнювачами (деревна мука, мінерали тощо). Фенопласти, насамперед, …
Матеріали котирувальні
Назва походить від французького «cacher» - що у вільному перекладі означає «ховати», в прямому розумінні те ж саме, що личкувати. У загальному понятті каширування - процес покриття поверхні основного (основи) …
Постформінг
Постформінг (нім. Postforming) - конструкційні погонні плити відповідної ширини, призначені для виготовлення стільниць, підвіконників, дверей (фасадів корпусних меблів) тощо. Для виготовлення цього матеріалу використовують декоративний паперово-шаруватий пластик і ДСП. Декоративний …
Нові матеріали і півфабрикати
5.4.1. Паперовий шаруватий пластик Декоративний шаруватий пластик (ДШП) - декоративний личкувальний матеріал. Інші назви: ламінат - «Formica» (США); найбільш поширена назва «laminate» - «шаруватий матеріал (пластик)». Виготовляється на основі паперу …
Плити деревноволокнисті — MDF
Плити MDF (Medium Density Fiberboard) - деревноволокнисті плити середньої щільності, вперше виготовлені в США в 1965 p. MDF є одним з найперспек - тивніших конструкційних ізотропних матеріалів для меблевої промисловості, …
Щити меблеві зі спеціальним заповненням
Щити меблеві зі спеціальним заповненням не стандартизовані. Вони виготовляються на підприємствах часто з метою економії відходів у лісопромисловому виробництві - рейок, стружки, шпону-рванини або відходів інших виробництв - качанів кукурудзи, …
Плитні матеріали
53.1. Плити столярні Плити столярні (ГОСТ 13715-78) виготовляються з каліброваних рейок шпилькових, м’яких листяних порід і берези, які блокуються між собою в одношарові пакети, що личкуються з двох сторін лущеним …
Листові матеріали
5.2.1. Фанера Фанера - шарувата клеєна деревина, що складається із склеєних між собою трьох і більше листів лущеного шпону із взаємоперпендикулярним розташуванням волокон деревини в суміжних листах. Фанеру класифікують за …
Шпон струганий та лущений
Шпон струганий ({нім. «spon» - тріска), виготовляється за ГОСТ 2977-82 і призначений виключно для личкування поверхні деревини та її модифікацій, що не мають належних декоративних властивостей, - шпилькові породи деревини, …
КОНСТРУКЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Усі матеріали, що застосовуються для виготовлення меблевих виробів, закладені у проектно-конструкторській документації на виготовлення, яка включає графічний (креслення) і текстовий матеріал (специфікації, відомості розрахунку необхідних матеріалів тощо). Матеріали поділяють на …
Комп’ютерне проектування і конструювання корпусних виробів
Засвоївши теоретичні положення і закономірності конструювання корпусних виробів, здобувши навики виконувати конструкторську документацію у відповідності з ЄСКД, естетичними, технологічними і техніко-економічними вимогами, можна приступати до компютерного конструювання з застосуванням спеціальних …
Дзеркала
Дзеркала завжди повинні мати основу, до якої їх закріплюють. Як правило, основою слугують плитні матеріали або фанера товщиною 6+8 мм. Фанера використовується тільки для малих дзеркал - не більше 400 …
Кріплення корпусів і полиць на стіну
У формуванні інтер'єрів різного призначення часто необхідно секції чіпляти на стіну, наприклад горішній ярус кухонних меблів. Зрозуміло, що метод навішування секцій на стінах має бути надійним, з точки зору міцності …
Блокування секцій
Блокування секцій корпусних виробів характерне для секційно-комбінова - них меблів, див. розділ 1.3 - конструктивні ознаки. В основу формотворенняблоків меблів закладений принцип компонування секцій різноманітного функ- ціонального призначення методом їх …
Ітиі види опор
Рис. 4.108. Умовний корпус на опорах з нетрадиційних матеріалів: 1 - міні-стяжка, 2 - стінка долішня, 3 - стінка вертикальна, 4 - брусок монтажний, 5 - ніжка гнутоклее - на, …
Стіики несучі прохідні
Несучі прохідні вертикальні стінки корпусних виробів є надійною опорою. Переважаюче конструктивне рішення корпусних меблів масового виробництва на таких опорах виправдане. За зовнішним виглядом меблі з такими опорами аналогічні меблям з …
Опори цокольні
При переході на проектування цілими пристінними блоками цоколі витіснили майже всі інші опори. їм надасться перевага при проектуванні крупних виробів важкого типу. Недоліками цокольних опор є недоступність прибирання під меблями …