Офсетний друк

Утворення рельєфу на поверхні гумотканинного полотна

Постійний вплив зв’язувальних речовин друкарських фарб, мінераль­них масел призводить до набрякання робочого шару ГП, наприклад при переході фарби на ті самі її ділянки у процесі друкування великих тиражів. Появи цього дефекту можна уникнути, використовуючи ГП з незначним набряканням гумового шару.

Іноді можна усунути рельєф, зішліфовуючи його вручну за допомогою пемзи і машинного масла. Проте ця операція потребує чимало часу, а її результат не завжди задовільний. Для друкування ілюстрованих робіт із растровими зображеннями такі ГП не варто застосовувати, тому що рельєф поступово у процесі друкування стає помітним на відбитку. В цьому разі треба встановити нове ГП.

При виконанні простих робіт ГП з незначним рельєфом ще можна використовувати, тому що у процесі друкування нового замовлення рельєф від старого зображення згодом зменшується.

Якщо на ГП видно сліди раніше віддрукованих зображень, контурів рисунків або з’єднання растра зі шрифтом, то необхідно перед їх використанням перевірити кінчиками пальців, чи не утворився рельєф.

Рельєф утворюється не тільки через низьку якість застосовуваних ГП, а й через агресивні властивості більшості друкарських фарб і поганий догляд за офсетними декелями.

Офсетний друк

Рисунки

Рис. I. Структура аркушевих компресійних офсетних ГП (а, б), схематичні зобра­ження компресійного (в) та звичайного (г) офсетних ГП рукавного типу і загаль­ний вигляд їх (3) Виробничо- Інформаційна Система Рис. XXXV. …

Додатки

Додаток 1. Типові дефекти та неполадки під час друкування на АРМ і способи їх усунення 1. Аркуші не витягуються подавачем з-під прихилювачів Дефект, причина Спосіб усунення Подавач слабко притиснутий Гумова …

ПІСЛЯМОВА

Незважаючи на зміни в засобах комунікаційних технологій, які стосуються також видавничо-поліграфічного комплексу, друкована продукція сьогодні залишається іноваційним рушієм прогресу. Сотні тисяч друкарських машин виконують надзвичайно важливу місію — вони відтворюють …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua