Офсетний друк

ПІСЛЯМОВА

Незважаючи на зміни в засобах комунікаційних технологій, які стосуються також видавничо-поліграфічного комплексу, друкована продукція сьогодні залишається іноваційним рушієм прогресу.

Сотні тисяч друкарських машин виконують надзвичайно важливу місію — вони відтворюють і цим самим дають можливість передавати та зберігати віковічні знання, досвід, інформацію, сприяють розвитку цивілізації, прогресу й добробуту народів, взаєморозумінню між ними. Не можна переоцінити значення друкованого слова.

Описані в цій книзі АРМ і РРМ офсетного способу друку відобра­жають сучасний стан його розвитку. Як було вже зазначено, провідні машинобудівні фірми постачають широкий асортимент типажних рядів машин для різних потреб з урахуванням якості продукції, погрібних форматів, видів ЗМ, фарбовосгі, ступеня автоматизації друкарського процесу, оперативності виконання замовлень, охорони навколишнього середовища, фінансових можливостей друкарень тощо.

Основні тенденції, спрямовані на вирішення цих проблем, обумовлені широким використанням електроніки, комп’ютерної, лазерної, високо­точної техніки для оптимізації систем керування, регулювання та конролю на всіх стадіях друкарського процесу.

Кожна з провідних фірм, які виготовляють друкарські машини, розробляє свої системи, що мають переваги в певній галузі випуску полі­графічної продукції, проте всі вони спрямовані на подальший технічний прогрес.

Офсетний друк

Рисунки

Рис. I. Структура аркушевих компресійних офсетних ГП (а, б), схематичні зобра­ження компресійного (в) та звичайного (г) офсетних ГП рукавного типу і загаль­ний вигляд їх (3) Виробничо- Інформаційна Система Рис. XXXV. …

Додатки

Додаток 1. Типові дефекти та неполадки під час друкування на АРМ і способи їх усунення 1. Аркуші не витягуються подавачем з-під прихилювачів Дефект, причина Спосіб усунення Подавач слабко притиснутий Гумова …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua