Офсетний друк

Механізм натиску

Цей механізм працює циклічно так, щоб автоматичне вимикання його не перешкоджало завершенню друкування попереднього аркуша. В бага - тофарбових машинах при вмиканні механізму натиску тиск створюється спочатку в першій секції, а потім у решті в міру проходження відбитка. При вимиканні натиску тиск знімається спочатку в першій секції, а потім у наступних, щоб можна було надрукувати багатофарбовий відбиток на аркуші, який в момент вимикання був під натиском.

Одночасно з вимиканням натиску механізми блокування виконують: вимикання передніх упорів, прихилювачів, захоплювачів форгрейфера; утримують аркуш на накладному столі; припиняють подачу фарби і ЗР на друкарську форму, а також аркушів самонакладом; переводять машину на малу швидкість.

У більшості офсетних машин натиск регулюють переміщенням ОЦ відносно ДЦ і ФЦ. При цьому опори друкарського 18 (рис. 5.32) і форм­ного 27 циліндрів установлено в нерухомих втулках, а цапфи 1 ОЦ 25

— у внутрішніх ексцентричних втулках 2, розміщених в зовнішніх ексцентричних втулках 3; після повороту ексцентричних втулок 2 і 3 за вушки 4 та 26 здійснюється переміщення ОЦ відносно ФЦ і ДЦ.

На рис. 5.32 показано положення центрів: IV — центра отвору в стінці машини; III — центра зовнішньої поверхні внутрішньої втулки;

II — центра ОЦ при вимкненому натиску; І — центра ОЦ при ввімкненому натиску.

На валу ДЦ жорстко закріплено два кулачки 17 і 20, які приводять в реверсивно-коливальний рух двоплечі важелі 16 та 21, вільно встановлені на валу натиску 0. Силове замикання кулачкових механізмів здійсню­ється пружиною 19. На валу натиску Ох жорстко закріплено важіль 15 із двоплечою защіпкою 13. Залежно від положення защіпки під час руху важелів 16 і 21 здійснюється поворот вала натиску в той чи інший бік. Через важелі 23, жорстко зв’язані з валом, та тяги 24 рух передається на ексцентричні втулки 2, які вмикають або вимикають натиск між циліндрами: при повороті за ходом стрілки годинника важіль 21 своїм кінцем натискує на плече 10 защіпки 13 і через важіль 15 повертає вал натиску з важелями 23 за ходом стрілки годинника до упора 9, здійснюючи поворот ексцентричних втулок 2 проти ходу стрілки годинника. Внаслідок цього ОЦ підходить одночасно до ФЦ і ДЦ (центр ОЦ переміщується з положення II в положення І). При відході кінця важеля 21 від защіпки 12 система важелів 23, 24 і 4 залишається

Механізм натиску

Машина працює при ввімкненому натиску доти, доки не виникне необхідність його вимкнути. При вимиканні натиску переривається коло живлення струмом електромагніту 7. Гірка 8, яка утримувалася раніше електромагнітом, під дією пружини 6 через ролик 12, долаючи невелике зусилля пружини 11, повертає защіпку 13 за ходом стрілки годинника, підставляючи друге плече защіпки 14 під виступ важеля 16. Плече защіпки 10 виходить із зони дії важеля 21. Важіль 16 через защіпку 13 і важіль 15 повертає вал натиску проти ходу стрілки годинника, доводячи важіль 23 до упора 22. Втулка 2 при цьому, повертаючись, відводить ОЦ від ФЦ та'ДЦ.

Коло живлення електромагніту 7 переривається при вимиканні натис­ку або при спрацьовуванні блокування контролю правильної подачі аркушів самонакладом.

Положення ОЦ відносно ДЦ і ФЦ регулюють за допомогою стяжки

5 З правою і лівою різьбами на тязі 24, а також гвинтового регулювального пристрою 28, зв’язаного із зовнішньою ексцентричною втулкою 3.

Правильність установлення ОЦ перевіряють за паспортними значен­нями зазорів між контрольними кільцями, які є на кожному циліндрі, користуючись набором стальних щупів.

Офсетний друк

Рисунки

Рис. I. Структура аркушевих компресійних офсетних ГП (а, б), схематичні зобра­ження компресійного (в) та звичайного (г) офсетних ГП рукавного типу і загаль­ний вигляд їх (3) Виробничо- Інформаційна Система Рис. XXXV. …

Додатки

Додаток 1. Типові дефекти та неполадки під час друкування на АРМ і способи їх усунення 1. Аркуші не витягуються подавачем з-під прихилювачів Дефект, причина Спосіб усунення Подавач слабко притиснутий Гумова …

ПІСЛЯМОВА

Незважаючи на зміни в засобах комунікаційних технологій, які стосуються також видавничо-поліграфічного комплексу, друкована продукція сьогодні залишається іноваційним рушієм прогресу. Сотні тисяч друкарських машин виконують надзвичайно важливу місію — вони відтворюють …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.