РОСЛИННИЦТВО
Прядивні культури
Прядивні культури вирощують на волокно, яке використовується для виробництва різних тканин побутового і технічного призначення. В світовому землеробстві вирощуються прядивні культури, які об’єднують у дві групи. До першої групи належить бавовник, волокно у якого утворюється на насінні, до другої - льон-довгунець, коноплі, кенаф, канатник, джут, волокно у яких утворюється в стеблі у вигляді лубу.
В насінні прядивних культур міститься олія, яка використовується для харчування і для різних технічних потреб. Відходи олійного виробництва - макуха і шрот є цінним концентрованим кормом для тварин.
На Україні вирощують льон-довгунець і коноплі.
Строки і частота скошування травостоїв значною мірою впливають на довголіття і урожайність природних та сіяних кормових угідь. Багаторазове скошування травостою в ранні строки призводить до зниження життєдіяльності рослин, що негативно …
Значення пасовищ і пасовищного корму для тварин. Зелений пасовищний корм є основним кормом при літньому утриманні більшості видів сільськогосподарських тварин. Частка його в літньому раціоні великої рогатої худоби, залежно від …
Докорінне поліпшення сіножатей і пасовищ проводиться тоді, коли поверхневим поліпшенням не досягається необхідний рівень їх продуктивності. Докорінне поліпшення - це система заходів, спрямованих на перетворення низькопродуктивних природних кормових угідь у …