Офсетний друк

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОФСЕТНОГО ДРУКАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА . ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ОФСЕТНИХ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН . СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗАСОБІВ ДРУКОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Технологічні зміни в засобах комунікації безпосередньо торкнулися і видавничо-поліграфічного комплексу. Сьогодні домінують друковані засоби розповсюдження інформації, проте електронні методи проникають у все нові сфери інформаційних комунікацій.

Невпинно зростають потужності комп’ютерних систем, збільшується швидкість передачі даних по оптико-волокнистих провідниках. Запис даних на CD (компакт-диски) та магнітооптичні диски відбувається за лічені частки секунди; завдяки стандартизованим комп’ютерним мережам роширюється обмін даними; вдосконалюється програмне забезпечення; знижуються витрати на всі ці процеси. Вже тепер можна вводити текст у пам’ять комп’ютера з рукопису чи голосу, а ілюстрації обробляти за допомогою цифрових фотокамер з високою роздільною здатністю. Весь цей комплекс є складовою частиною високоякісного цифрового друку «computer-to-print».

Німецькою фірмою «Heidelberg Druckmaschinen AG» проведено аналіз розвитку засобів масової інформації на період до 2010 р. Розглянуто чотири можливих сценарії: песимістичні й оптимістичні (для економіки та технології).

Серед визначальних факторів дальшого існування ринку друкованої продукції названо стан світової торгівлі, рівень освітньої та виховної роботи, розвиток інформаційної сфери, технологічний і загальнополі­тичний розвиток, екологічний фактор. Попит на друковану продукцію розглядався не лише як показник купівельної спроможності громадян, а й як індикатор рівня освіти та політичного авторитету країни.

На підставі проведених досліджень дійшли таких висновків:

Потужності електронних засобів інформації до 2010 р. суттєво зростуть;

Електронні засоби інформації увійдуть майже в усі сфери видавничо - поліграфічних процесів;

Частка традиційних видів друку в загальному обсязі засобів інфор­мації зменшиться від 70 до 37...57%.

Однак представлені прогнози свідчать про те, що найближчим часом

Абсолютні обсяги поліграфічних послуг зростуть. Це приведе до серйозної конкурентної боротьби між виробниками поліграфічного устаткування.

У табл. 10.1 наведено дані про зміни попиту на друковану продукцію у світі до 2010 р., а на рис. 10.1 відображено чотири сценарії прогнозу розвитку засобів масової інформації.

Т аблн ця 10.1. Зміни попиту на друковану продукцію у світі до 2010 щ млрд дол. США (за прогнозом фірми «Heidelberg Druckmaschinen AG»)

Показник

СцСН8рІЙ

Песимістичний

Оптимістичний

Світовий попиту 1990 р.

Зростання попиту внаслідок збільшення насе-

249

249

Ленпя та валового національного продукту Додатковий попит:

123

262

Внаслідок зростання добробуту у країнах, де валовий національний про­дукт зріс більше, ніж на 10 тис. дол. США на

44

80

Душу населення

Технологічно зумовлений додатковий попит на

2

12

Друковану продукцію Додатковий попит, обумовлений:

15

22

Демократизацією

3

Підвищенням рівня освіти

8

Світовий попит у 2010 р.

433

636

Офсетний друк

Рисунки

Рис. I. Структура аркушевих компресійних офсетних ГП (а, б), схематичні зобра­ження компресійного (в) та звичайного (г) офсетних ГП рукавного типу і загаль­ний вигляд їх (3) Виробничо- Інформаційна Система Рис. XXXV. …

Додатки

Додаток 1. Типові дефекти та неполадки під час друкування на АРМ і способи їх усунення 1. Аркуші не витягуються подавачем з-під прихилювачів Дефект, причина Спосіб усунення Подавач слабко притиснутий Гумова …

ПІСЛЯМОВА

Незважаючи на зміни в засобах комунікаційних технологій, які стосуються також видавничо-поліграфічного комплексу, друкована продукція сьогодні залишається іноваційним рушієм прогресу. Сотні тисяч друкарських машин виконують надзвичайно важливу місію — вони відтворюють …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.