Cправочник агронома

Слива

Ганна Шпет. Дерева середньорослі, зимостійкі, вступають у плодоно­шення на 4—6-й рік, урожайність висока. Плоди середнього розміру або великі, округлої форми, забарвлення зеленувате, покривне—червонува­то-синє, з сизуватим нальотом. М’якуш жовтувато-зелений, щільний, кис­ло-солодкий, кісточка відділяється від м’якуша. Сорт не вибагливий до грунтово-кліматичних умов; потребує запилювачів, кращими з яких є Угорка звичайна і Ренклод Альтана.

Десертна. Дерева середньорослі, середньозимостійкі, вступають у пло­доношення на 2—3-й рік, урожайність середня. Плоди середнього розмі­ру, округло-овальної форми, темно-пурпурові, універсального призна­чення. Сорт стійкий проти грибних хвороб. Районований у Донецькій, За­порізькій, Кримській і Одеській областях.

Опішнянка. Дерева середньорослі, зимостійкі, вступають у плодоно­шення на 4—5-й рік, урожайність висока. Плоди вищесереднього розмі­ру, яйцеподібної форми, темно-фіолетові, з сизим нальотом. М’якуш щільний, соковитий, зеленувато-жовтий, приємного смаку, кісточка не дуже добре відділяється від м’якуша. Сорт потребує пониженого місцепо­ложення. Районований у Ворошиловградській, Житомирській, Київській, Полтавській, Ровенській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмель­ницькій, Чернігівській областях.

Піонерка. Дерева середньо - і вищесередньої сили росту, середньози­мостійкі, вступають у плодоношення на 3—4-й рік, урожайність висока. Плоди середнього розміру, округло-яйцевидні, пурпурово-червоні. Сорт столовий і технічний, стійкий проти грибних хвороб. Районований в До­нецькій, Закарпатській, Запорізькій, Кримській, Миколаївській, Хмель­ницькій, Чернівецькій областях.

Ренклод Альтана. Дерева середньорослі, досить зимостійкі, вступають у плодоношення на 4—5-й рік, урожайність висока. Плоди великі, округ­лої форми, забарвлення від рожево-фіолетового до бурувато-червоного, вкриті сизим нальотом. Кісточка невелика, легко відокремлюється від м’якуша. М’якуш золотисто-жовтий, ніжний, соковитий, чудовий на смак. Сорт десертний, порівняно посухостійкий, потребує сортів-запилювачів, кращими з яких є Ганна Шпет, Угорка звичайна, Угорка італійська.

Угорка звичайна. Дерева середньорослі, середньозимостійкі, вступа­ють у плодоношення на 5—6-й рік, урожайність висока. Плоди середньо­го розміру, видовжено-яйцеподібні, темно-фіолетові з густим сизим нальо­том. М’якуш зеленувато-кремовий, щільний, середньосоковитий, кисло-со­лодкий, смачний, кісточка добре відокремлюється від м’якуша. Районова­ний в більшості областей, за винятком Донецької, Запорізької, Кримської, Миколаївської і Херсонської.

Угорка італійська. Дерева середньорослі, зимостійкі, стійкі проти грибних хвороб, вступають у плодоношення на 5—6-й рік, урожайність середня. Плоди вищесереднього розміру, овальні, темно-сині, майже чор­ні, вкриті легким восковим нальотом. М’якуш жовтувато-зелений, сокови­тий, винносолодкий, десертний. Кісточка добре відділяється від м’якуша. Сорт потребує родючих, добре зволожених грунтів. Районований у біль­шості областей, за винятком Ворошиловградської, Харківської, Сумської та Чернігівської.

Cправочник агронома

Додатки

І. Коефіцієнти переведення побічної та супутньої продукції в основну (по зернових, технічних, кормових культурах і травах — одиниці маси, по плодово-ягідних культурах і винограду — 1000 шт. садивного матеріалу по …

Техніка безпеки

У господарствах за організацію і стан охорони праці відповідають керівники (в колгоспі—голова, в радгоспі—директор). Головні спеціа­лісти господарства відповідають за охорону праці й техніку безпеки окре­мо по галузях: головний агроном — …

Зберігання сільськогосподарської техніки

Трактори, комбайни та іншу сільськогосподарську техніку зберігають здебільшого на відкритих майданчиках з твердим покриттям. У передо­вих господарствах складну техніку (трактори, комбайни) зберігають у закритих приміщеннях. Майданчики для зберігання техніки обладну­ють …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua