Офсетний друк

Підготовка фарбового апарата до роботи

В АРМ найчастіше застосовуються ФА періодичної дії (див. рис. 3.1). У фарбоподавальній групі передавальний валик 3 здійснює коливний рух і, таким чином, фарба передається з дукторного циліндра

2 На розкочувальний циліндр 4.

Підготовка ФА цього типу включає ряд операцій. Установлення (при­ладження) накочувальних валиків до форми виконується при вимкне­ному натиску. Валики опускаються на друкарську форму з нанесеною на них фарбою. Рівномірність дотику форми валиками визначається рівномірністю та шириною сліду в смужці контакту. Ширина смужки контакту, як правило, має становити 4...5 мм. Валики спочатку пристав­ляють до форми, а потім перевіряють положення їх відносно розкочу­вальних циліндрів. Притиск валиків до форми і розкочувальних циліндрів має бути однаковим, він перевіряється щупом завтовшки

0, 1...0,2 мм. Так само приладжують передавальний валик спочатку до розкочувального циліндра, а потім до дукторного. Перевіряють притис­нення таким самим щупом.

Кожний розкочувальний валик має щільно прилягати до інших валиків і циліндрів. Щуп має витягуватися із невеликим однаковим зусиллям по всій довжині зони контакту.

Ніж ФА встановлюють паралельно твірній дукторого циліндра із зазором між ними 0,3...0,5 мм і закріплюють гвинтами. Кромка ножа має бути без зазублин і прямолінійною.

Подачу фарби до ФА на кожній ділянці вздовж твірної дукторного циліндра регулюють гвинтами, орієнтуючись на пробний відбиток. Контроль товщини шару фарби виконується за елементами шкали опера­тивного контролю відповідно до підписного аркуша.

Змивають ФА за допомогою спеціального пристрою. Змивання вико­нується на середній швидкості роботи машини при вимкненому натиску.

З метою скорочення часу підготовки ФА сучасні машини оснащу­ються автоматизованими системами місцевого налагодження. Нині за допомогою ЕОМ розробляються машини з більш простими конструк­ціями ФА. Це дає змогу полегшити розв’язування задач з оптимізації конструкції ФА та автоматизації керування ними.

Офсетний друк

Рисунки

Рис. I. Структура аркушевих компресійних офсетних ГП (а, б), схематичні зобра­ження компресійного (в) та звичайного (г) офсетних ГП рукавного типу і загаль­ний вигляд їх (3) Виробничо- Інформаційна Система Рис. XXXV. …

Додатки

Додаток 1. Типові дефекти та неполадки під час друкування на АРМ і способи їх усунення 1. Аркуші не витягуються подавачем з-під прихилювачів Дефект, причина Спосіб усунення Подавач слабко притиснутий Гумова …

ПІСЛЯМОВА

Незважаючи на зміни в засобах комунікаційних технологій, які стосуються також видавничо-поліграфічного комплексу, друкована продукція сьогодні залишається іноваційним рушієм прогресу. Сотні тисяч друкарських машин виконують надзвичайно важливу місію — вони відтворюють …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.