РОСЛИННИЦТВО

Лікарські рослини

Вирощування лікарських рослин, як самостійна галузь рослинництва, почала розвиватись на Україні в 30-ті роки ХХ ст.. До цього часу задоволення потреб фармацевтичної промисловості в сировині відбувалось, головним чином, за рахунок заготівель дикорослих лікарських рослин. Однак відсутність обґрунтованої системи використання рослин, незнання і заперечення у практичній діяльності особливостей функціонування природних фітоценозів, складовою частиною яких є і корисні лікарські рослини, призвели до значного її збіднення і навіть знищення.

В зв’язку з цим виникла термінова необхідність збереження значної кількості видів рослин, включивши їх в агрофітоценози, тобто перехід до вирощування окультурених лікарських рослин. Нині їх кількість зросла. Важливе значення мають насамперед беладона звичайна, валеріана лікарська, блекота, дурман, ехінацея пурпурова, нагідки, ромашка далматська та ін.

Слід зазначити, що ґрунтово-кліматичні умови лісостепових і степових районів України придатні для вирощування не тільки відомих рослин місцевої флори, а й рослин з інших материків. Для цього треба знати їх біологічні особливості росту і розвитку і розробляти технологію їх вирощування.

РОСЛИННИЦТВО

Укісне використання травостою

Строки і частота скошування травостоїв значною мірою впливають на довголіття і урожайність природних та сіяних кормових угідь. Багаторазове скошування травостою в ранні строки призводить до зниження життєдіяльності рослин, що негативно …

Створення та раціональне використання культурних пасовищ

Значення пасовищ і пасовищного корму для тварин. Зелений пасовищний корм є основним кормом при літньому утриманні більшості видів сільськогосподарських тварин. Частка його в літньому раціоні великої рогатої худоби, залежно від …

Система докорінного поліпшення сіножатей і пасовищ

Докорінне поліпшення сіножатей і пасовищ проводиться тоді, коли поверхневим поліпшенням не досягається необхідний рівень їх продуктивності. Докорінне поліпшення - це система заходів, спрямованих на перетворення низькопродуктивних природних кормових угідь у …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.