Недвижимость > Недвижимость Украина

Нова квартира тепер стала ще доступнішою разом з Park Lane

Агентство з нерухомості – це ідеальний варіант підібрати житло своєї мрії без зайвого клопоту. Адже дуже часто в пошуках ми проводимо пів життя, так і не віднайшовши саме те, що шукали. А завдяки дружній та злагодженій роботі професіоналів комфортне життя може настати саме сьогодні. Кожне звернення – це додаткова можливість команди вивчити потреби та можливості ринку, що обов’язково допоможе  в майбутній роботі.

Особливості роботи компанії

Найменші зміни в житті можуть стати щасливим моментом і подарувати надію на незалежне та комфортне життя в новій квартирі. Ми пропонуємо своїм клієнтам велику базу нерухомості в найкращих елітних та сучасних будинках https://parklane.ua/realty_search/apartment/sale. В кожній пропозиції є своя особливість, яка обов’язково сподобається комусь з покупців.
Агентство з нерухомості
Основні напрямки роботи:

  • продаж;
  • купівля;
  • оренда.

Наші фахівці мають великий досвід в роботи з приватним та комерційним майном, а також добре знаються на законах  та всіх змінах в майновому законодавстві. Специфіка роботи концентрована на продажі житла в Києві та передмісті. Саме тому кожен наш клієнт може орієнтуватися не тільки на ціну, але й враховувати інфраструктуру, наявність природного комплексу та сучасне транспортне сполучення з центром.

Що представляють собою послуги агентства з нерухомості

При виборі житла звичайні люди не завжди звертають увагу на деякі деталі, які в результаті можуть принести розчарування. Але ми працюємо лише з перевіреним майном та повністю гарантуємо законність всіх операцій своїм покупцям. Ріелторські послуги – це повний супровід та наявність документального підтвердження ринкових відносин з власником та покупцем чи орендатором.
услуги риэлтера
Що входить в перелік послуг:

  • перелік актуальних пропозицій на ринку;
  • допомога в виборі квартири, будинку чи офісу;
  • попередня перевірка нерухомості та підтвердження законності всіх дій власника;
  • допомога в виборі підходящого варіанта;
  • вирішення юридичних та паперових питань;
  • перевірка готовності нерухомості до проведення операцій з нею;
  • можливість провести попередній огляд приміщень в зручний день та час.

Ми завжди інформуємо своїх клієнтів про всі переваги та недоліки в кожному із запропонованих варіантів. Це дає можливість їм самостійно робити вибір і орієнтуватися в можливих деталях іще до початку здійснення будь-яких операцій. Park Lane завжди на крок попереду, тому ми готові гарантувати якість своїх послуг та впевненість в законності всіх проведених угод.

Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до нас за контактним телефоном. Ми завжди будемо раді допомогти.

 

 

Добавить комментарий

НедвижимостьНедвижимость Украина

Жилая недвижимость в Испании: инвестиция, страхующая благополучие будущего в Украине

Собственная квартира в Испании - это возможность постоянного проживания в стране без потери гражданства Украины или временного пребывания для оздоровления и отдыха владельца недвижимости, его семьи и родственников, друзей и …

Каких объявлений об аренде квартир следует избегать?

Люди, арендующие жилье, наверняка уже знают, каких предложений следует избегать. Однако тем, кто только готовится снять свою первую квартиру https://www.fotomakler.ua/%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82-metro-%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%8F, стоит прочитать этот текст, чтобы знать, на что обратить внимание, …

Продажа земли в Украине

В наше сложное и нестабильное время инвестирование в недвижимость традиционно считается доходным и понятным не только предпринимателям, но и простым обывателям. Инфляция, изменение курса валют, низкие депозитные ставки - все …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua