Недвижимость > Недвижимость Киев > Недвижимость Украина

Паспортизація будівель та споруд в Україні

Що таке обстеження та паспортизація технічного стану будівель та споруд?

Технічне обстеження будівель та споруд дозволяє визначити перспективи їх подальшої експлуатації та поточний стан. Цей огляд виявляє наявні дефекти та можливі пошкодження конструкцій, які можуть призвести до виникнення аварійної ситуації, а також повного або часткового руйнування об'єкта. Поряд з обстеженням технічного стану будівель та споруд може проводитись обстеження інженерних мереж та прилеглих територій.

Що передбачає паспортизація будівель?

Паспортизація містить дані, зібрані в результаті технічних оглядів, які використовуються для аналізу технічного стану об'єктів. За результатами експертизи складається спеціальний звіт. Він має затверджену типову форму та містить повну інформацію про об'єкт, адресу його місцезнаходження та дату технічного огляду. Одним із пунктів документа є експертний висновок, який ґрунтується на даних, отриманих під час огляду об'єкта.

Обстеження та паспортизація будівель та споруд в Україні має проводитись у таких випадках:

Якщо необхідно узаконити будівництво, зведене без відповідної проєктної документації та дозволів. У результаті формується документ, що підтверджує безпечність експлуатації будівель та споруд. Такий документ можна подати для оформлення нерухомого майна та майнових прав на нього. Без нього узаконити будівництво неможливо.

Необхідно провести обстеження технічного стану будівель та споруд під час створення проєкту їх реконструкції. У такому випадку паспортизація будівель та споруд в Україні дозволяє правильно оцінити придатність споруд, їхню міцність та здатність витримувати певні навантаження.

Будинок, квартира чи офісне приміщення перепланується або перебудовується. При таких роботах змінюється навантаження на несучі елементи будівель. У таких випадках потрібне технічне обстеження будівельних конструкцій та висновок експертів.

Під час проведення капітальних ремонтних робіт. Це тягне за собою зміну параметрів міцності конструкції.

Обов'язковий або позаплановий огляд після аварії. Наприклад, після пожежі. Роботи з обстеження будівельних конструкцій будівель та споруд дозволяють отримати повну оцінку стану об'єкта та можливостей його відновлення.

Пошкодження або деформація будівельних об'єктів, які мають бути усунені. Наприклад, за наявності тріщин у стінах або усадці конструкції. Огляд дозволяє встановити рівень небезпеки, можливість подальшої експлуатації такого нерухомого майна. За результатами огляду видається відповідний висновок.

При укладанні договору купівлі-продажу нерухомого майна може також знадобитися звіт про технічний стан будівлі. Найчастіше їх можуть запросити покупці перед угодою. Багато хто хоче знати технічний стан об'єкта нерухомості, щоб оцінити витрати на можливий ремонт.

Необхідно порівняти проєкт із будівлею, яка будується за цим проектом. Усі об'єкти повинні суворо відповідати підготовленій технічної та проєктної документації. Навіть невелике відхилення від регламенту може призвести до небезпечних наслідків при експлуатації об'єкта, оскільки змінюється навантаження на несучі конструкції.

Необхідно змінити призначення об'єкта нерухомості. Наприклад, квартиру потрібно перепланувати та перетворити на нежитлове приміщення.

Наші спеціалісти проведуть усі необхідні інспекції та оформлять паспортизацію будівель та споруд якісно та в найкоротші терміни.

Добавить комментарий

НедвижимостьНедвижимость КиевНедвижимость Украина

Новостройки Киева

Современные решения для вашего дома Ищете идеальное жилье в Киеве? Вы ищете место, сочетающее в себе комфорт, современные технологии и удобства? Тогда вам обязательно стоит обратить внимание на представленные новостройки …

Як ефективно управляти багатоквартирним будинком

Багатоквартирні будинки потребують систематичного обслуговування і управління для забезпечення комфортного проживання мешканців та збереження вартості нерухомості. Одним із ефективних способів управління такими будинками є створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.