Абрикос
Ананасний цюрупинський. Дерева середньорослі, у плодоношення вступають на 4—5-й рік, зимостійкість на півдні УРСР вище середньої. Відзначається відносно пізнім цвітінням, що зумовлює регулярність плодоношення і високу врожайність. Плоди середнього розміру, майже округлі, світло-жовті, без рум’янцю. М’якуш світлий, оранжево-жовтий, соковитий, смачний. Кісточка невелика, добре відділяється від м’якуша. Районований у Вінницькій, Запорізькій, Кримській і Хмельницькій областях.
Червонощокий. Дерева сильнорослі, середньозимостійкі, в плодоношення вступають на 4—5-й рік, урожайність висока, але не регулярна. Плоди вищесереднього, а при рясних урожаях — середнього розміру, різноманітні за формою, золотисто-оранжеві, з крапчастим темно-червоним рум’янцем. М’якуш світло-оранжевий, щільний, соковитий, ніжний, кисло-солодкий. Кісточка добре відділяється від м’якуша. Районований у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Кримській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.
Мелітопольський ранній. Дерева сильнорослі, зимостійкість на півдні УРСР висока, в плодоношення вступає на 4—5-й рік, урожайність середня. Плоди великі, оранжеві, з розмитим малиново-червоним рум’янцем, кисло-солодкі, з ароматом. Районований у Херсонській області.
‘Нікітський. Дерева сильнорослі, в Криму — зимостійкі, в плодоношення вступають на 3—4-й рік. Урожайність висока. Плоди великі, оранжіеві, з червоним рум’янцем, кисло-солодкі, достигають неодночасно. Кісточка добре відділяється від м’якуша. Районований у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кримській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.