Персик
Червонощокий. Дерева середньорослі, середньозимостійкі, у плодоношення вступають на 3-й рік, урожайність середня. Плоди великі, зеленувато-кремові з малиновим рум’янцем, солодкувато-кислі. Кісточка добре відділяється від м’якуша. Районований у Вінницькій, Закарпатській та Кримській областях.
Київський ранній. Дерева середньорослі, середньозимостійкі, у плодоношення вступають на 3-й рік, урожайність середня. Плоди середнього розміру, світло-жовті з карміновим смугастим рум’янцем, кисло-солодкі. Кісточка не відділяється від м’якуша. Плоди достигають не одночасно. Районований у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Пушистий. Дерева середньорослі, зимостійкі та стійкі проти грибних хвороб, у плодоношення вступають на 3-й рік, урожайність середня. Плоди невеликі або середнього розміру, кремові, вкриті суцільним мармуровим рум’янцем, карміново-червоного кольору, кисло-солодкі. Кісточка не відділяється від м’якуша. Стійкий проти клястєроспоріозу. Районований у Дніпропетровській, Запорізькій, Кримській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Сочиий. Дерева сильнорослі, зимостійкі в Криму та південному Степу, частково уражуються грибними хворобами, вступають у плодоношення на 2—3-й рік. Плоди вищесереднього розміру, зеленувато-кремові, вкриті інтенсивним темно-червоним рум’янцем, густоопушені, соковиті, ароматні, смачні. Кісточка не відділяється від м’якуша. Районований у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Кримській, Одеській, Чернівецькій областях.