Прийом ИК сауни
Після включення сауни почекайте 10-15 хв., щоб випромінювачі розігрілися. Помнете, що готовність сауни до роботи визначається не температурою повітря усередині, а ступенем розігріву випромінювачів.
Не слід приймати оздоровчі процедури в ИК сауні на голодний шлунок. Не менш, ніж за 1.5 години до їхнього початку рекомендується злегка перекусити. За півгодини до початку процедур рекомендується випити 0.5 -1.0 літра води, переважно їдальні мінеральний, утримуючий калій, натрій, магній, марганець, залізо. Рясне питво до й після процедур необхідно для компенсації зневоднювання організму. Не рекомендується для відшкодування втрат води пити соки, напої, що містять цукор й є фрукти, тому що в них багато вуглеводів, що сповільнюють процес засвоєння води організмом.
При знаходженні в ИК сауні не рекомендується робити різких рухів, найкраще спокійно посидіти на крамниці.
Варто пам'ятати, що перші 10-2Про хвилин з людиною зовні нічого не відбувається. Не варто турбуватися - видимі ефекти процедур доводяться на останні 10 - 15 хвилин сеансу.
Перед сеансом сауна повинна бути провітрена.Починати сеанс краще з 45 С ,що б зменшити навантаження на організм. Коли сауна набрала найбільш приємну температуру для Вас, відкрийте вентиляційну засувку, розташовану на стелі. Регулювати температуру у вашій системі можна протягом сеансу також відкриванням двері.
Гарячий душ перед сауною може збільшувати обсяг виведеного поту.
Не застосовуйте лосьон для тіла до сеансу в сауні.
Використайте, принаймні, 2-3 рушника: одне постеліть на сидіння, друге служить для витирання поту з тіла, помнете, вода чинить великий опір інфрачервоному випромінюванню. На стінках кабіни можуть утворитися плями, коли Ви опираєтеся на бічні стінки, тому що дерево легко усмоктує піт. Третій рушник допоможе запобігти цьому неприємному явищу. При перших ознаках застуди або грипу, збільшуючи тривалість сеансу, можна підвищити активність імунної системи.
Будь ласка, помнете про водний баланс вашого організму протягом усього сеансу. Зверніть увагу, що спочатку багато з людей з більшим рівнем важких металів, хімічними токсинами або пестицидами можуть мати труднощі з потоотделением.
Для деяких, може вимагатися 5-10 сеансів перш, ніж з'явиться відчутний обсяг поту, але безперервне водне споживання, зменшить токсикацию організму. Навіть без великого обсягу виділюваного поту, ИК сауна допомагає виводити токсини через сечу, кишечник і волосся.
Щоб прогріти щиколотки й ноги більш ефективно, підніміть їх. Будь-яка область тіла, що Ви бажаєте більш глибоко прогріти, повинна бути поміщена якнайближче до ИК нагрівачів.
Відразу по закінченні сеансу постарайтеся якийсь час (3-5 хв) посидіти спокійно й не робити різких рухів, тому що, навіть після виходу з кабіни, спостерігається підвищене потоотделение й циркуляція крові
.
Процедури можуть бути рекомендовані людям будь-якого віку, проте, щоб уникнути безглуздих випадків, не рекомендується залишати в ИК маленьких дітей без догляду.
Кількість сеансів не обмежено, однак, варто пам'ятати, що найбільший як профілактичний, так й оздоровчий ефект мають не часті, а регулярні процедури. Т.е. краще зробити сім сеансів протягом тижня, чим сім сеансів за один день. У кожному разі, при ухваленні рішення про повторення сеансу, варто орієнтуватися на своє самопочуття.
Для людей, що застосовують ИК сауни з лікувальною метою, оптимальним варто вважати прийняття одного півгодинного сеансу в день.
Після закінчення процедури необхідно прийняти душ.
Інтенсивний обігрів організму може викликати негативні наслідки в ранні місяці вагітності. Вагітним або потенційно вагітним жінкам варто порадитися з лікарем перед прийняттям процедур в інфрачервоній сауні.
Процедури в інфрачервоних саунах можуть привести до змін впливу лікарських засобів на організм, тому не рекомендується приймати ліки перед процедурами. Людям, що мають штучні имплантанты (металев, силіконові й ін.), необхідно проконсультуватися з лікарем, перш, ніж користуватися інфрачервоними саунами.
Лікувальний вплив ИК хвиль підтверджено багатьма дослідженнями, однак, ИК сауна не є лікувальним засобом проти гострих захворювань! Проконсультуйтеся у Вашого лікаря із приводу використання ИК сауни при наявності у Вас хронічних захворювань, вживленных штучних органів і при проходженні медичного курсу лікування.
Догляд за сауною
Перед першим використанням сауни, протріть її зсередини злегка вологою чистою ганчіркою
Для догляду за зовнішньою поверхнею використайте засоби, що чистять, для дерев'яних меблів
На керамічні нагрівальні елементи не повинна попадати вода - вони можуть вийти з ладу.
Бажано використати мережний фільтр він захистить електроніку від перепадів напруги.
Контакти для замовлень і пропозицій:
28000, Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5.
Олександрійський Авторемонтний Завод
тел. +38 096 3744608 менеджер по Ик-саунам
т./ф. +38 05235 41358
тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)
E-mail: msd@inbox.ru
Як до нас добратися: Відкрити карту-схему
Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!
|