ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.proizvodim.com
  

Лак і фарби

На головну

Лакофарбові матеріали



  English
  Український
  Російський


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Матеріали по виробництву лакофарбової продукції:

Загальні відомості

Технологія

Сировина

Устаткування

Приміщення

Продукція

Бізнес-план за Російськими цінами

Бізнес-план за Українськими цінами

Бізнес-план долари США

Прайс-лист

Документи

Статті

Відео

Питання й відповіді


Виробник устаткування для ЛКМ у Росії - компанія AQUARELLA


Реквізити картки для приватних перерахувань по Україні через Аваль-банк


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"

Книга "Пакувальне встаткування"

Стаття "Шляху економії будівельних матеріалів"


Конкурси МСД на одержання конвертів для дисків БЕЗКОШТОВНО!:

Приклади використання непотрібних компактов

Приклади використання порожніх пластикових пляшок

Приклади синонімів слова "секс"(обережно! вульгарний конкурс!)



Лак і фарби


Використати фарби людин почав мільйони років тому - з початку пізнання навколишньої природи й підпорядкування її своїм потребам. Він малював сцени полювання на скелях, розфарбовував домашнє начиння, покривал фарбою особа й тіло. Робилося це для створення декоративного й, іноді, психологічного ефекту.
Зараз лакофарбові покриття використаються не тільки для декоративних, але й для захисних цілей - вони захищають офарблює материал, що, від впливів навколишнього середовища.
Із чого ж зроблені лаки?
Історики вважають, що слово "лак" народилося на півострові Индостан. Саме там був винайдений перший лак - шелак, виготовлений на основі смолистих виділень комах, що живуть у величезних кількостях на тропічних деревах. Буквальне слово "лак" означало сто тисяч. У російську мову воно прийшло з німецького (Lack).
У кожній країні існував свій секрет створення лаку. У Китаєві в другому тисячоріччі до н.е. лаки готовили на основі соку лакового дерева. Трохи пізніше в Єгипті стали застосовувати природні смоли: янтар, копав. У середні століття як лаки використали масла, що висихають: лляне, конопельне й інші. Лише в 20-і роки минулого сторіччя почалося виробництво лаків на основі ефірів целюлози. З 30-х років як плівкоутворювальна речовина в лаках стали використати синтетичні полімери. Це алкидные, эпоксидные й інші смоли, карбомидо- і меламиноформальдегидные речовини й т.д.
Звичайно виділяють кілька основних груп лаків. Одними із самих старих є масляні лаки. Це речовини, виготовлені на основі рослинних масел і смол. Масляні лаки не мають високу стійкість до атмосферних явищ, тому їх використають, в основному, для лакировки дерев'яних поверхонь усередині приміщень, наприклад підлог. Втім, останнім часом масляні лаки використаються усе рідше. Плівка, що вони утворять, має жовтуваті кольори.
Бітумні лаки виготовляються, як треба з їхньої назви, на основі бітумів з високою температурою розм'якшення. Такі лаки утворять плівки чорних кольорів і найчастіше застосовуються для захисту металів. У побуті їх використають рідко.
Деякі природні смоли розчиняються в спирті або в політурі. Це згадуваний уже шелак, що готує на основі смол тропічних дерев. Спиртові лаки стійкі до механічних впливів, вони дають гарний блиск, але погано переносять вплив води. Іноді їх використають при обробці меблів, частіше - для полірування декоративних дерев'яних виробів - скриньок, прикрас і т.п.
Алкидные лаки виготовляються на основі алкидных смол. Вони утворять майже прозорі й дуже міцні плівки (з високою стійкістю до механічних впливів). Їх застосовують і для зовнішніх робіт. У виробництві такого типу лаків використаються рослинні масла, тому алкидные лаки плутають із масляними.
Різновидом алкидных лаків є алкидно-карбомидные. Їхня головна відмінність у тім, що при нормальній температурі вони не висихають без спеціальних отвердителей. Для того щоб висушити такий лак, застосовується або гаряче сушіння (80-120про З), або спеціальні речовини, що вводять до складу лаку. Алкидно-карбомидные лаки використаються при укладанні паркету й виготовленні меблів.
Нітролаки одержують шляхом розчинення нітрату целюлози в суміші активних органічних розчинників. Для регулювання властивостей лаків у композицію вводяться різні смоли (алкидные, аминоформальдегидные й ін.). Нітролаки утворять тверді, прозорі (практично безбарвні), швидковисихаючі плівки. Найчастіше нітролаки застосовують для лакування виробів з дерева. Іноді ними покривають і виробу з металу (як останній шар). Нітролаки призначені в основному для обробки виробів, використовуваних усередині приміщення; але за допомогою сучасних добавок можуть бути створені варіанти покриття, здатні протистояти атмосферним впливам.
Поліефірні лаки знайомі нам усім. Це ті самі речовини, який покривалася така модна в сімдесяті роки меблі. І сьогодні не одна господарка любовно протирає м'якою ганчірочкою зі спеціальною мастикою шафа, стіл або тумбочку, домагаючись майже дзеркального відбиття кімнати. Поліефірні лаки при висиханні утворять плівки великої товщини, однак наносити їх самостійно зважиться далеко не кожний: головне в подібному дзеркальному поліруванні - ідеально гладке покриття. На основі полімерних лаків виготовляють і полімерні шпаклівки для автомобілів.
Поліуретанові й алкідно-уретанові лаки відрізняються зносостійкістю. У будинках їх застосовують у першу чергу при паркетних роботах - тоді полам не страшні ні каблуки із залізними набійками, ні пазурі свійських тварин, і навіть що постійно зачіпає підлога двері вони можуть витримувати досить довго. Підлоги Ермітажу, наприклад, покриті саме цими лаками. Вони використаються для захисту найцінніших порід дерева. Це - найдорожчий вид лаку. Стійкість і довга служба подібного матеріалу виправдують його високу вартість.

Фарби відрізняються не тільки кольорами
Найближчі родичі лаків, "прекрасна половина" лакофарбових матеріалів - фарби. По числу видів вони набагато перевершують лаки.
З використовуваних сьогодні фарб масляні - самі древні. Вони складаються з пігментів і наповнювачів, затертих на оліфі, бувають із добавками й без них. Їх використають як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. На відкритому повітрі олійна фарба здатна зберігати свої захисні властивості півтора року.
Емалями називаються барвисті склади, приготовлені із суміші пігментів і лаків. На відміну від олійних фарб, пігмент для них розтирається на спеціальних краскотерках і розводиться не на оліфі, а на масляних лаках. Ними рекомендується офарблювати стіни в місцях з підвищеною вологістю - кухнях, санвузлах й інших. Випускається безліч видів емалей для різних поверхонь й умов експлуатації. Крім того, всі емалі можна розділити на три види - глянсові, напівглянсові й напівматові. Емаль утворить гладку блискучу поверхню, але покриває поверхность, що, повинна бути ідеально рівної, інакше емаль тільки підкреслить її дефекти.
Наступний тип фарб - акрилові. З'явилися вони відносно недавно, усього п'ятдесят років тому. Акрилові частки розчиняються у воді, але після висихання стають абсолютно нерозчинними. Як сполучна речовина використаються різні смоли. Технології виробництва акрилових фарб постійно вдосконалюються, і їхні частки стають більше дрібними й стійкими. Ці фарби легко зчіплюються з будь-якою поверхнею - деревом, фанерою, штукатуркою. Вони створюють еластичне покриття, тому воно довго не тріскається.
Одне з перших місць у світі по споживанню займають алкидные лакофарбові матеріали. Пленкообразователем у них виступають алкидные смоли - полімери, одержувані шляхом складної хімічної обробки багатоатомних спиртів і кислот. Звичайно алкидные фарби використаються так само, як масляні, але через високу стійкість вони переважніше для зовнішніх робіт. В останні роки широке поширення одержали вододисперсионные фарби. Вони виробляються на основі водних акрилових поливинилацетатных дисперсій, а також латексних каучуков і не містять легкоиспаряющихся органічних розчинників. Саме вододисперсионные фарби використаються для настільки модного зараз фарбування шпалер. На заході водоразбавляемые лакофарбові матеріали, які вигідно відрізняються по своїх технічних й екологічних характеристиках, сьогодні займають більшу частину ринку. У Росії ж як і раніше лідирують олійні фарби й емалі.
Для лакофарбових матеріалів немаловажне значення має так називана колеровочная система, що дозволяє створити фарбу будь-яких кольорів і відтінку, а при необхідності замовити додаткову партію точно такого ж відтінку. У цей час дійсні колеровочные системи можуть запропонувати тільки два виробники - фінська "Тиккурила" і вітчизняний "Текс". Пропорцію фарби й кольорового пігменту задає комп'ютер, що дозволяє домогтися точності, що неможлива при змішуванні компонентів "на око".
Однієї з особливостей російського ринку лакофарбових матеріалів будівельно-побутового призначення є його поділ на три основних цінових сегменти. "Дешевий", - як правило, не марочна продукція вітчизняних виробників. Вона характеризується невисоким, однак, прийнятним для споживача рівнем якості. Ціна на фарбу цього сегмента становить не більше $1-1,5 за кілограм. "Середній" сегмент - марочна продукція вітчизняних і закордонних фірм. Якість її вище, ніж у дешевому сегменті. Ціна - $2-3 за кілограм. В "дорогому" сегменті представлена продукція в основному західних виробників. Вона відрізняється високим рівнем якості; ціна - від $3,5 за кілограм. По асортиментах на ринку Росії переважають лакофарбові матеріали на органічних розчинниках. Вододисперсионные фарби тільки недавно почали здобувати популярність.
У Росії постійно росте пропозиція на ринку лакофарбових матеріалів. У найближчому майбутньому нові технології міцно ввійдуть у наше життя, щоб зробити її більше комфортної й безпечної
Юлія КУЛИКОВА



Список продаваних рецептур і технологій виробництва ЛКМ:
  • фарба для стель;
  • фарба для стель вологостійка;
  • фарба для внутрішніх робіт;
  • фарба для внутрішніх робіт вологостійка;
  • фарба для внутрішніх робіт що миється;
  • фарба фасадна;
  • ґрунтовка глибокого проникнення для внутрішніх робіт;
  • ґрунтовка глибокого проникнення фасадна;
  • ґрунтовка зміцнювальна для внутрішніх робіт;
  • ґрунтовка зміцнювальна фасадна;
  • ґрунтовка "Бетонконтакт"
  • колеровочные пасти (полнотоновые фарби);
  • клей ПВА будівельний;
  • клей ПВА універсальний;
  • клей ПВА меблевий;
  • клей КС;
  • шпаклівка для внутрішніх робіт що вирівнює;
  • шпаклівка для внутрішніх робіт фінішна;
  • шпаклівка фасадна що вирівнює;
  • шпаклівка фасадна фінішна;
  • декоративна штукатурка типу "Байрамикс".
Всі рецепти й технології продаються без устаткування за 120 доларів США(еквівалент)
При бажанні купити всі рецепти Ви можете нажати кнопку оплатити нижче й вибрати зручний для Вас спосіб проплаты, потім роздрукувати або записати отриманий рахунок(або скопіювати його в іншу систему електронних перекладів для проплаты) і проплатить по обраній Вами системі 120 доларів США (еквівалент). Про проплате повідомите нам на эл. пошту msd@inbox.ru і найближчим часом Вам буде відправлені рецепти по эл. пошті плюс по поштовій адресі додаткові рекламні й відео матеріали.


http://www.evropak.com - виробник тари в Києві

http://www.utsrus.com - постачальник сировини із представниками(філіями) у Києві й Чернігові

Виробник устаткування для ЛКМ у Росії - компанія AQUARELLA






Контакти для замовлень і пропозицій:
28000 Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему

Будь-які матеріали сайту можна публікувати з посиланням на джерело