ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
msd.com.ua
www.proizvodim.com
  

Мішалка, диссольвер, диспергирующее встаткування

На головну

Класифікація робочих органів диссольверов



  English
  Український
  Російський


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Матеріали по виробництву лакофарбової продукції:

Загальні відомості

Технологія

Сировина

Устаткування

Приміщення

Продукція

Бізнес-план за Російськими цінами

Бізнес-план за Українськими цінами

Бізнес-план долари США

Прайс-лист

Документи

Статті

Відео


Виробник устаткування для ЛКМ у Росії - компанія AQUARELLA


Реквізити картки для приватних перерахувань по Україні через Аваль-банк


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"

Книга "Пакувальне встаткування"

Стаття "Шляху економії будівельних матеріалів"


Конкурси МСД на одержання конвертів для дисків БЕЗКОШТОВНО!:

Приклади використання непотрібних компактов

Приклади використання порожніх пластикових пляшок

Приклади синонімів слова "секс"(обережно! вульгарний конкурс!)




Відеоролик виробництва фасадної фарби, скачати 11Мб

Технології виробництва ЛКМ


Класифікація робочих органів диссольверов ("мішалок")

Лопатевими мішалками

називаються пристрої, що складаються із двох або більшого числа лопат прямокутного перетину, закріплених на обертовому вертикальному або похилому валу. До лопатевих мішалок ставляться також і деякі мішалки спеціального призначення: якірні, рамні й листові.
Основні достоїнства лопатевих мішалок - простота пристрою, невисока вартість виготовлення. До недоліків мішалок цього типу варто віднести низька насосна дія (слабкий осьовий потік не забезпечує повне перемішування в повному обсязі апарата). Внаслідок незначності осьового потоку лопатеві мішалки перемішують тільки ті шари рідини, які перебувають у безпосередній близькості від лопат мішалки. Розвиток турбулентності в обсязі переміли жидкости, що, відбувається повільно, циркуляція рідини невелика. Тому лопатеві мішалки застосовують для перемішування низковязких рідин
З метою збільшення турбулентності середовища при перемішуванні лопатевими мішалками в апаратах з більшим відношенням висоти до діаметра використають багаторядні двухлопастные мішалки з установкою на валу декількох рядів мішалок, повернених друг щодо друга на 90°. Відстань між окремими рядами вибирають у межах 0,3-0,8d де d- діаметр мішалки, залежно від в'язкості переміли среды, що. Для перемішування низковязких рідин, а також для перемішування в апаратах, що обігрівають за допомогою сорочки або внутрішніх змійовиків, у тих випадках, коли можливе випадання осаду або забруднення теплопередающей поверхні, застосовують якірні або рамні мішалки. Вони мають форму, що відповідає внутрішній формі апарата, і діаметр, близький до внутрішнього діаметра апарата або змійовика. При обертанні ці мішалки очищають стінки й дно апарата від забруднень, що налипають.
Листові мішалки мають лопати більшої ширини, чим у лопатевих мішалок, і ставляться до мішалок, що забезпечують тангенціальний плин переміли среды, що. Крім чисто тангенціального потоку, що є переважним, верхні й нижні крайки мішалки створюють вихрові потоки, подібні тим, які виникають при обтіканні рідиною плоскої пластини з гострими краями Листові мішалки застосовують для перемішування маловязких рідин (в'язкістю менш 50 мн-сек/м2) і інтенсифікації процесів теплообміну, при проведенні хімічних реакцій в обсязі й розчиненні. Для процесів розчинення використають листові мішалки з отворами в лопатах. При обертанні такої мішалки на виході з отворів утворяться струмені, що сприяють розчиненню твердих матеріалів. Основні розміри лопатевих мішалок змінюються залежно від в'язкості середовища. Звичайно для лопатевих мішалок приймають наступні співвідношення розмірів: діаметр мішалки d==(0,66-0,9) D (D - внутрішній діаметр апарата), ширина лопати мішалки Ь=(0,1-0,2) D, висота рівня рідини в посудині Н=(0,8-1,3) D, відстань від мішалки до дна посудини has:0,3D. Для листових мішалок d=(0,3-0,5) D, Ь=(0,5-1,0) D, h=(0,2-0,5) D.

Пропелерні мішалки

Використаються для виробництва лугів, кислот, реактивів, соків, напоїв. Робочою частиною пропелерної мішалки є пропелер пристрій з декількома фасонними лопатами, вигнутими по профілі гребного гвинта. Найбільше поширення одержали трилопатеві пропелери. На валу мішалки, що може бути розташований вертикально, горизонтально або похило (залежно від висоти шаруючи рідини) установлюють один або кілька пропелерів. Внаслідок більше обтічної форми пропелерні мішалки при однаковому числі Рейнольдса споживають меншу потужність, чим мішалки інших типів. Пропелерні мішалки відрізняються складністю конструкції й порівняно високою вартістю виготовлення. Їхня ефективність сильно залежить від форми апарата й розташування в ньому мішалки. Пропелерні мішалки варто застосовувати в циліндричних апаратах з опуклими днищами. При установці їх у прямокутних баках або апаратах із плоскими або ввігнутими днищами інтенсивність перемішування падає внаслідок утворення застійних зон. Для поліпшення перемішування більших обсягів рідин й організації спрямованого плину рідини в посудинах установлюють напрямний апарат, або дифузор. Дифузор являє собою коротку циліндричну або конічну склянку, усередині якого поміщають мішалку. При більших швидкостях обертання мішалки під час відсутності дифузора в апарату встановлюють відбивні перегородки. Пропелерні мішалки застосовують для перемішування рідин в'язкістю не більше 2- 10s мн-сек/м2, , для розчинення, утворення суспензій, швидкого перемішування, проведення хімічних реакцій у рідкому середовищі, утворення маловязких емульсій і гомогенізації більших обсягів рідини. Для пропелерних мішалок приймають наступні співвідношення основних розмірів: діаметр мішалки d==(0,2-0,5) D крок гвинта s==(1,0-3,0) D, відстань від мішалки до дна посудини h=(0,5-1,0) d, висота рівня рідини в посудині Н==o(0,8-1,2) D. Число оборотів пропелерних мішалок досягає 40 про. у секунду, кутова швидкість -15 м/сікся

Турбінні мішалки

Використаються для виробництва смол, нафтопродуктів. Ці мішалки мають форму коліс водяних турбін із плоскими, похилими або криволінійними лопатками, укріпленими, як правило, на вертикальному валу. В апаратах з турбінними мішалками створюються переважно радіальні потоки рідини. При роботі турбінних мішалок з більшим числом оборотів поряд з радіальним потоком можливе виникнення тангенціального (кругового) плину вмісту апарата й утворення лійки. У цьому випадку в апарату встановлюють відбивні перегородки. Закриті турбінні мішалки на відміну від відкритих створюють більш чітко виражений радіальний потік. Закриті мішалки мають два диски з отворами в центрі для проходу рідини; диски зверху й знизу приварюються до плоских лопат. Рідина надходить у мішалку паралельно осі вала, викидається мішалкою в радіальному напрямку й досягає найбільш вилучених крапок апарата. Турбінні мішалки забезпечують інтенсивне перемішування в повному обсязі апарата. Потужність, споживана турбінними мішалками, що працюють в апаратах з відбивними перегородками, при турбулентному режимі перемішування практично не залежить від в'язкості середовища. Тому мішалки цього типу можуть застосовуватися для сумішей, в'язкість яких під час перемішування змінюється. Турбінні мішалки широко застосовують для утворення суспензій (розмір часток для закритих мішалок може досягати 25 мм), розчинення, при проведенні хімічної реакції, абсорбції газів й інтенсифікації теплообміну.


Виробник устаткування для ЛКМ у Росії - компанія AQUARELLA






Контакти для замовлень і пропозицій:
28000 Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему

Будь-які матеріали сайту можна публікувати з посиланням на джерело