ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.idei.by.ru
  

Ідеї й устаткування для малого бізнесу

На головну

Книга "Переробка сільгосппродукції"


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

Випускає оборудование, ЩО, МСД

Устаткування МСД, ціни

Вакансії

Нові статті й матеріали:

Десять причин, чому в нас дешево?

На кому держиться МСД

Ідея й справа з нуля

Відкіт

Як ми організували виробництво

місто Олександрія


Матеріали й пропозиції для організації СД:

Бізнес веб-дизайн

Бізнес зварювальні напівавтомати

Бізнес грубки на відпрацьовуванні

Бізнес пакувальне встаткування

Бізнес клуб^-клуб-клуб-інтернет-клуб

Бізнес неліквіди

Бізнес печериці

E-mail


Сайти подібної тематики:

ДОМАШНІЙ БІЗНЕС - ідеї бізнесу, створення сайту, розкручування сайту

CD-диск із усіма програмами для реклами й розкручування сайтів

ШСД Ю.Мороза

Ідеї від Євгенія Носова

ІДЕЇ ДЛЯ ВАС - сайт про оригінальні рішення бізнесу, технологій для підприємництва, інформаційному бізнесі.


Авторассылщик оголошень

Магазин^-магазин-інтернет-магазин Elizov & K°



Продаж нерухомості й готових бизнесов у м.Олександрія


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"
СВЯТО СМАКУ
Мова йде про десертні цукерки, тих, які відрізняються від "масових" високими смаковими якостями, гарним зовнішнім виглядом. Ці цукерки ставляться до вищих сортів цукерок і точної класифікації їх по видах не існує, вони вимагають майстерності виконавців і значних витрат ручної праці. Навіть на більших кондитерських фабриках виробництво цих цукерок механізовано частково. Цю продукцію ми бачимо розфасованими в барвисті коробки, і чим гарніше коробка - тим більше інтерес до її вмісту.
Десертні цукерки розділяють по видах сировини й способам їхньої обробки. З них можна рекомендувати для виробництва в міні-кондитерських цехах:
- лікерні ("Вишневий лікер", "Шоколадн. Бутылочки з лікером");
- сбивные ("Суфле", "Пташине молоко");
- фрукти і ягоди в шоколаді ("Вишня заспиртована в шоколаді", "Апельсинові й лимонні скоринки", "Чорнослив у шоколаді");
- паты ("Лікерні");
- грильяжные ("Трильяж у шоколаді"м'який).
Приміщення: Площа приміщення буде буде залежати від продуктивності цеху й наявності встаткування. Це приблизно - 120-150 м2.
Обробка приміщень повинна відповідати всім санітарним нормам для підприємств харчової промисловості. Кращий варіант - колишня їдальня. Стіни виробничих приміщень  повинні бути поштукатурені й облицьовані керамічною плиткою на висоту 1,8м, вище - побілка. У приміщенні повинні бути: магістралі холодної й гарячої води, каналізація, приточно-вытяжная вентиляція. Виробниче приміщення розділяється на варильне й формовочно-расфасовочное відділення.
Окремо розмістите комори для сировини, тари й готової продукції. Не забудьте побутові приміщення.
Установивши на виробничій ділянці встаткування, підключивши його й заземливши, переходимо до технологічного процесу.
Сировина. Для виробництва десертних цукерок застосовують наступні види сировини: цукровий пісок, патоку, фруктово^-ягідне пюре, вершкове масло, шоколадну глазур, горіхи, порошок какао, сухий білок, фруктово^-ягідні заготівлі, сухофрукти й ін.
Перед подачею на виробництво вся сипуча сировина просівається для звільнення від механічних домішок і пропускається через магнітні вловлювачі, фруктове пюре - протирається.
Грузла сировина (патока, мед), тверді жири, шоколадну глазур - нагрівають і фільтрують. Горіхи присмажують, прохолоджують до t= 30 0С, провіюють і дроблять на рифлених вальцях, просівають на ситах.
Весь технологічний процес ведеться згідно технолог. Інструкції на даний вид цукерок. До речі, не забудьте придбати ці інструкції.
Виробництво лікерних цукерок починають із готування лікерної маси, що представляє собою насичений розчин цукру з додаванням ароматичних і смакових речовин.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ЛІКЕРНИХ ЦУКЕРОК
Цукровий			Вода			Ароматичні		Лікер або
пісок 							речовини 		коньяк
Для одержання лікерних корпусів готовлять пересичений розчин цукру вологістю 22-23%. Такий розчин при виливку в крохмал віддає частково вологу гидроскопическому крохмалю, цукор же, випадаючи з розчину, утворить скоринку товщиною 1,5-0,5 мм.
Так, для цукерок "вишневий лікер" лікерну масу варять у відкритих варочний казанах з мішалкою. У казан завантажують цукровий пісок й 40 % води до ваги цукру. Розчин уварюють при t=107-110 0С и тиску пари - 3-4 атмосфери до вологості 23-25 %. Під час варіння необхідно ретельно замити краю казана, щоб не утворилися кристали. Готовий сироп проціджують через сито й потім уводять настойку "Вишневого лікеру"  або суміш коньяку й спирту по рецептурі. Приготовлений лікер з температурою 80-90 0С можна відливати вручну зі спеціальних металевих вирв. Для цього в дерев'яні  лотки насипають кукурудзяний крохмаль (вологістю 6-9%) і штампують у крохмалі осередку для цукерок.
Для кращого штампування осередків у крохмалі до нього додається  0,4% рослинного масла до ваги крохмалю. Це охороняє від осыпки стінки відштампованих у крохмалі осередків.
Штамп являє собою дерев'яну лінійку, на якій закріплені десять дерев'яних формочек цукерок.
Після штампування й відливу лікеру в осередки, відлиті корпуси запудрюють крохмалем і вони вистоюються 10-16 годин при температурі  18-20 0С. Можна прискорити цей процес, помістивши корпуса в камеру з температурою 50-600С на 8 годин, після выстойки корпуса вибирають із крохмалю на решета  й обдувають крохмаль повітрям, що подається з компресора. При великій продуктивності цеху використають машини для виливка лікерних корпусів у крохмал.
Далі корпуса передають на глазировочную машину. Швидкість сітки машини рекомендується не більше 1,7 м/хв. Це дає можливість рівномірно покрити цукерки шоколадом. Корпуса можна глазурувати вручну. Після глазурування цукерки прохолоджують, загортають вручну у фольгу й розфасовують у картонні коробки.
Готування фруктів й ягід у шоколаді.
Користуються більшим попитом цукерки "Ягоди спиртові в шоколаді", "Сухі фрукти, глазуровані шоколадом".
У виробництві можуть бути використані різноманітні ягоди: полуниця, смородина, алича, виноград, вишня.
Зупинимося на цукерках "Вишня в шоколаді".
При заготівлі - ягоди заливають сумішшю цукрового сиропу й спиртаректификата. Для готування 1 бутыля ємністю 10 л потрібно 5 кг ягід, 1,7 кг цукрового сиропу й 3,1 кг спирти 960 міцності. Сулії закочують металевими кришками й зберігають при температурі 12 0С. Через 1,5-2 місяця спиртова ягода придатна для виробництва.
Перед уживанням у виробництво ягоди відокремлюють від настойки за допомогою сита або решета. Далі ягоди глазурують у цукровій помаді або заміняють цей процес виливком  у крохмаль .
Спочатку готовлять цукрову помаду. Основна сировина для готування цукрової помади: цукор і патока. У відкритий варочний казан завантажують цукровий пісок і наливають 25-30 % води до ваги цукру. При помішуванні дерев'яною паличкою - розчиняють цукор. Далі в цукровий сироп додають патоку відповідно до рецептури й уварюють до t=118-120 0С и вологості - 9-12%. Зварений помадний сироп прохолоджують на охолодному столі до 35-40 0С и завантажують у змішувальну машину для збивання до одержання білої мелкокристаллической маси.
У відштамповані осередки в крохмалі заливають половину порції помади, на помаду кладуть ягоду й знову відливають помаду. Після 2-3-вартовий выстойки корпуса вибирають у решета, обдувають повітрям і подають на глазурування шоколадом. Корпуса глазурують у шоколадом вручну в электрокотелке. Шоколад попередньо підігрівають у температурній машині до t=33-350С. Корпуса занурюють у шоколад, виймають вилочкою із двома ріжками й кладуть на шоколадну крупку, насипану в дерев'яні лотки. Лотки із глазурованими ягодами ставлять у холодильну шафу, гле вони вистоюються при t=8-100С - хвилин 20.
Цукерки "Вишня в шоколаді" готові до розфасовки в коробки. Розфасовують їх у коробочки вагою 250-500 грам. До вживання вони будуть готові через 3-4 дня, коли частина помади розчиняється в сиропі  й вишня здобуває приємний лікерний смак.
Сухі фрукти глазуровані в шоколаді. Цукерки "Чорнослив у шоколаді" завжди користуються більшим попитом, а роблять його так:
Чорнослив відбирають для них великий, м'ясистий з легко, що відокремлюється кісточкою. Після промивання сухий чорнослив заливають теплою водою й залишають на 2 години. Далі у відкритому варочний казані готовлять варильний сироп для заливання чорносливу. Вологість сиропу повинна бути 25-30 %. Щоб м'якоть чорносливу була пружної  й не рвалася при начинці, його заливають теплим (400С) сиропом і вистоюють 8-10 годин, потім сироп зливають, підварюють, завантажують у нього чорнослив підварюють із чорносливом 5-7 хвилин, відокремлюють сироп і чорнослив відправляють на чищення й начинку. Підготовлений чорнослив надрізають ножем з одного боку, видаляють кісточку, а замість її вставляють чищений мигдаль або начинку із цукрової помади з додаванням рубаного апельсина або мандарина, підвареного в сиропі.
Готовий корпус цукерки укладають у решета й вистоюють у плині доби при кімнатній температурі. Глазировку можна робити вручну, також, як й "Вишню в шоколаді". Глазурують корпуса у два прийоми, щоб зберегти овальну форму. Спочатку глазурують одну сторону корпуса, після чого прохолоджують у холодильній шафі, потім другу сторону.
Готові цукерки загортають у фольгу й розфасовують у коробки.
Прості у виготовленні цукати, глазуровані в шоколаді - цукерки "Апельсинова скоринка". Це цукати з апельсинових скоринок, та й не тільки апельсинових (мандаринових, лимонних і т.д.), глазуровані в шоколаді. Для цього кірки цитрусових плодів проварюють у цукровому сиропі не менш 3-4 разів, відокремлюють сироп, ріжуть на шматочки трикутної й прямокутної форми. Потім підсушують у цеху, поки поверхня буде не липкою (вологість скоринки - 15-18%). Отримані в такий спосіб корпуса глазурують шоколадом (t=29-32 0С) вручну або на машите. Можна глазурувати тільки половину скоринки, залишаючи верхню частину відкритої, прохолоджують до температури 8-150С. Глазуровані цукерки укладають у коррексы, а потім - у картонні коробки.
Грильяжные цукерки - вони ніколи не залежуються на прилавку.
Існує два види грильяжу: твердий - "Грильяж у шоколаді" і м'який - "Фруктовий грильяж".
Грильяж готується в кілька стадій:
Готування горіхової крупки, грильяжной маси, корпусів цукерок і глазурі. Горіхова крупка - це дроблені смажені горіхи. У цукерках "Грильяж у шоколаді" використають лісовий горіх. Жарити горіх можна в жарочном шафі, далі їх прохолоджують до температури не вище 30 0С и відправляють на вальцевый верстат, просівають на ситах для відділення дрібних часток. Готову крупку необхідно пропустити через магнітні сепаратори й проинспектировать на столах вручну, видаляючи сторонні домішки. Крупка готова.
У відкритий варочний казан з електрообігріванням завантажують просіяний цукровий пісок, помішуючи дерев'яною лопаткою. Цукор плавиться , здобуваючи бурі кольори. Коли цукор розплавився, додають крупку обсмаженого горіхового ядра й ванілін, масу ретельно перемішують і вивантажують на охолодний стіл. Масу швидко розрівнюють і прокочують рифленою качалкою до товщини 7-8 мм, потім розріжуть качалкою з дисковими ножами.
Готові корпуси глазурують на машині або вручну, укладають.
"Фруктовий грильяж" готовлять у такий спосіб. У казан з мішалкою завантажують протерте абрикосове пюре й цукор й уварюють. В уварену масу вводять подварку, уварюють, готовність перевіряють пробій "на нитку", додають горіхову крупку, кислоту й есенцію відповідно до рецептури. Масу добре вимішують і при температурі 90 0С и розмазують на попередньо застеленому  пергаментом, столі товщиною шару 10-12 мм, злегка посипають цукровою пудрою.
Шар вистоюється хвилин 20, а потім його розріжуть на шматки, укладають на аркуші й вони відстоюються ще 2 години. При різанні шар підпилюють цукровою пудрою для того, щоб корпуса не прилипали до ножів. Після різання корпуса вистоюються на дошках і передаються на глазурування.
Готові цукерки прохолоджують, укладають спочатку в коррексы (вкладиші), потім у барвисті коробки, можна робити реалізацію на "развее"
Сама ніжність - кремові цукерки, наприклад "Космічні".
Виходять ці цукерки шляхом збивання шоколаду, згущеного молока, сахаро-паточного сиропу з додаванням спирту й коньяку
Варять сахаро-паточный сироп у відкритому варочний казані до температури 105...108 0С и вологості 25...30%, проціджують через сито й прохолоджують до температури 300С.
Масу для цукерок готовлять у вертикальної сбивальной машині. У ємність машини завантажують молочний шоколад з температурою 28...30 0С, збивають, а коли маса зробиться пишним, тонким струменем додають згущене молоко кімнатної температури. Масу рівномірно перемішують і постійно вносять у неї сахаро-паточный сироп з t=350С и змістом вологи 25...30%. Через вологу в сиропі шоколад трохи свертывается, але це усувається при додаванні наприкінці збивання винного спирту й коньяку. Крупинки зникають і маса стає однорідною. Загальна тривалість збивання - 35 хвилин.
Готову масу намазують тонким шаром - 13...15 мм на пергамент і вона швидко твердіє. Шари з папером на лотках вистоюють у холодильній шафі при температурі 8...100С у плині 6...8 годин або при кімнатній температурі - 18...24 години. Шар вистоявся і його можна розрізати на цукерки прямокутної форми, загорнути у фольгу й укласти в коробки.
Цікаві у виробництві, не потребуючого унікального встаткування м'які цукерки - Паты. Різновидами патов є "Кольоровий горошок"й "Абрикосовий".
Сировина для їхнього виробництва не "заморське", а своє - фруктове пюре: яблучне, малинове, грушеве, черносмородиновое, цукор. Від кольорів пюре й виходить жовтий (яблучне пюре), малиновий, зелений (грушеве)і фіолетовий (чорна смородина) кулька - "кольоровий горошок".
Як й у попередніх випадках - технологічний процес починається з підготовки сировини. Цукор просівають, а фруктове пюре протирають вручну або на протиральній машині. Протирання гарантує від влучення у фруктове пюре насіннячок, шкірочки й ін. сторонніх предметів. Для збереження прозорості додають лактат натрію (0,2 % до маси пюре). У казан завантажують по рецептурі цукор, яблучне пюре й, при помішуванні, уварюють 10...15 хвилин, потім додають абрикосове пюре й варять до готовності ще 20 хвилин. Кінцева температура 115...1200С.
Готовність визначають пробій "на нитку", уводять кислоту, есенцію й, якщо потрібно, барвник, перемішують і відправляють на виливок.
Виливок "Кольорового горошку" можна робити на відливальній машині, але можна й вручну з металевих вирв із дерев'яною  паличкою - клапаном. Роблять виливок у дерев'яних лотках де відштамповані в цукровому піску осередку.
Для того, щоб осередки не обсипалися, цукровий пісок змочують горіховим маслом. В осередки відливають гарячу (до t=950С) масу й поверхню засинають цукром за допомогою сита. Вистоюють цукерки 30...35 хвилин в умовах цеху, далі пат "Кольоровий горошок" висипають разом із цукром  на сита й відокремлюють цукор. Суміш фасують у різноманітні коробочки.
Для пата "Абрикосового" - масу готовлять також, як описано вище, але з абрикосовим пюре й не підфарбовують. Виливок роблять у цукрову пудру у вигляді коржів. Після виливка посипають цукровою пудрою.
Після выстойки пат "Абрикосовий" відсівають на ситі вручну або на механічному вібраторі від цукрової пудри й укладають у коробки.
ОСНОВНЕ ВСТАТКУВАННЯ ЗАСТОСОВУВАНЕ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ ЦУКЕРОК
№ п/п	 Найменування встаткування	 Кіл.	Роби  Мощн. Коштуємо. Примітка 
тельность квт Грн.
1	Просеиватель вибрационый	1	200 кг/ч	0,37	1000	Д 1.52
2	Шафа жарочный			1			15,0	5000	
3	Казан варильний електричний	1	V=60л		9,5	1700	ПРО 1.36
4	Верстат вальцевый			1				5450	Ж 1.10
5	Стіл універсальний 		1	-		-	2780	З 2.06
температурний
6	Машина що темперує		1	V=250л	5.5	21000	З 1.18
7	Казан варильний			1	V=150л	0,75	5980	И 2.62
8	Шафа холодильний			1			0,37	5500	
9	Камера холодильна		1	6 м3		1,5	6900	М 5.42
ЕКОНОМІЧНА ЭФЕКТИВНОСТЬ
Десертні цукерки "Чорнослив у шоколаді", випуск - 200 кг у зміну, розфасовка в коробки по 300 грамів.
Найменування й розрахунок показника				Показник, 
грн
А. ГОТОВА ПРОДУКЦІЯ	
200:0,3=667  667 Х 21 Х 7,53 грн/кг =	105473
РАЗОМ по "А"	105473
Б. СОБІВАРТІСТЬ ПРОДУКЦІЇ	
1.  СИРОВИНА	
у т.ч. Шоколадна глазур 82,54 х 21 х 9,4 =	16293,40
Цукор - пісок   8,1 х 21 х 1,5 =	255,15
Ядро мигдалю   11 х 21 х 25,5 =	5890,50
Чорнослив   141,4 х 21 х 6 = 	30199,00
2. УПАКУВАННЯ	
Коробки    670 х 21 х 0,72 =	10130,40
Коррекс     670 х 21 х 0,33 =	4643,10
Короб картонний   67 х 21 х 1,10 =	1547,70
Прокладочная папір 3,5 х 21 х 4,0 =	294
3. МЕСЯЧ. ЗАРПЛАТА 130 грн. х 4 чел. х 1 зміну	520,00
4. НАРАХУВАННЯ   520,00 х 47,5/  100 % =	247,00  
на зарплату - 47,5%   
5. ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ 	
35 квт х 8 година х 21 день х 0,30 грн/квт.година =	1764,00
6. ВОДА 3 м3/зміну х 21 день х 2,36 грн/м3 =	148,68
7. ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ	-
8. АМОРТИЗАЦІЯ ВСТАТКУВАННЯ	8121,75
при 15% річному    45880 х 15%/100% х 12 мес.= 574,00
амортотчислении   
РАЗОМ по "Б"	72507,00
ВАЛОВИЙ ПРИБУТОК (А-Б)	
105473,00 - 72507,00 =	32966
ПДВ у прибутку:    32966,00 х 16,67%/100 =5495,00
ПРИБУТОК без ПДВ:   32966,00 - 5495,00 = 	27471,00
РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ   Прибуток х 100%   =  32966,00 х 100% = 45,5%
ВИРОБНИЦТВА    Собівартість продукції  72507,00
ОКУПНІСТЬ   Вартість устаткування  = 45880,00 =  1,7 мес
УСТАТКУВАННЯ   Прибуток від його роботи за місяць 27471,00
РЕЦЕПТУРА Й НОРМИ ВИТРАТИ СИРОВИНИ НА 1 ТОННУ ВИРОБІВ 
ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕСЕРТНИХ ЦУКЕРОК
Найменування
сировини	Витрата сировини, кг		Найменування
сировини	Витрата сировини, кг
По сумі 
фаз	Общ. На 1 т. незагорнених 
цукерок			По сумі 
фаз	Общ. На 1 т. незагорнених 
цукерок
1. Цукерки "Лікерне желе"		2. Цукерки "Чорнослив у шоколаді"
Шоколадна глазур	333,3	347,8		Шоколадна глазур	404,05	412,7
Цукровий пісок	394,24	411,4		Цукровий пісок	39,33	40,5
Порошок какао	121,21	126,5		Ядро мигдалю 
підсушений.очищене	
53,49	
55,0
Наливка  "Запіканка"	98,58	102,7		Чорнослив без косточ.	490,92	505,2
Спирт	39,41	41,1		РАЗОМ	987,79	1013,4
РАЗОМ	986,69	1029,6		Вихід	1000,0	1000,0
Вихід	1000,0	1000,0		Чорнослив без кісточки 505,2 кг відповідає чорносливу з кісточкою 707,2 кг.
3. Цукерки "Вишня, заспиртована в шоколаді"		4. Цукерки "Грильяж у шоколаді"		
Шоколадна глазур	383,85	393,6		Шоколадна глазур	353,48	367,4
Цукровий пісок	328,66	337,0		Цукровий пісок	493,04	512,4
Патока	41,09	42,2		Горіх ліщини смажений	154,19	160,2
Шоколад-напівфабрикат
для начинки	
70,55	
72,4		Патока	30,81	32,1
Вишня, вийнята зі спирту	164,36	168,4		Ванілін	0,12	0,12
Настойка з-під ягід у спирті	10,32	10,6				
Кпаска червона	0,22	0,2				
РАЗОМ	999,05	1024,4		РАЗОМ	1031,64	1072,22
Вихід	1000,0	1000,0		Вихід	1000,0	1000,0
З 1.18
МАШИНА ЩО ТЕМПЕРУЄ
Призначена для перемішування з підігрівом шоколадних і начиняльних мас.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Місткість робоча, м3...………………………………………0,25
Частота обертання механізму, що перемішує, хв -1...…......26
Установлена потужність, квт...…………………………………5,5
Габаритні розміри, мм...………………………………………......152 х 1310 х 1400
Маса, кг...…………………………………………………………905
Маса, що підлягає обробці, подається в бак. При цьому рідкі компоненти можуть подаватися по трубах через отверствие в нерухомій частині кришки. По досягненні масою заданого рівня - бак закривається кришкою, і включається мішалка. Для зниження температури маси у водяну сорочку подається холодна вода, для підвищення пар.
Ж 1.110
ВЕРСТАТ ВАЛЬЦЕВЫЙ
Призначена для здрібнювання насінь соняшника й інших олійних культур.
Застосовується в міні-цехах по виробництву рослинного масла й у кондитерських цехах (для здрібнювання горіхів).
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Продуктивність за годину основного часу, кг/година...……………………………......00
Валки розмелені кількість, шт......………………………………………………......
Діаметр, мм, не більше...…………………………………………240
Довжина, мм, не більше...……………………………………………196
Установлена потужність, квт, не більше...……………………………………………......3
Габаритні розміри, мм...………………………………………………………………......059 х 640 х 785
Маса, кг, не більше...………………………………………………………………………250
Кількість обслуговуючого персоналу...………………………………………………1 людина
Верстат складається з корпуса, установленого на рамі, привода, двох розмелених валків, один із яких установлений у корпусі, а іншої на важелях, що повертаються в осях за допомогою механізму переміщення вальцев. Механізм переміщення дозволяє виставляти необхідний зазор між валками. Передбачено очищення робочих поверхонь валків.
На корпусі закріплений живильник, що дозує подачу маси.
І 3.62
КАЗАН ВАРИЛЬНИЙ
Призначений для варіння й випарювання цукрових сиропів й овоч-фруктових мас у консервному й кондитерському цехах.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Повна місткість, м3...……………………………………………0,2
Робоча місткість, м3...……………………………………………0,15
Установлено потужність, квт...……………………………………………......,75
Площа поверхні нагрівання, м2...…………………………………….......1,0
Частота обертання мішалки, з -1 (про/хв)...………………………………0,31(18,8)
Витрата пари, кг/година...………………………………………………………......3+-5
Робочий тиск пари, Мпа (кгс/див2)...…………………………………......,25 (2,5)
Габарити, мм...………………………………………………………………1755 х 1015 х 1440
Займана площа, м2...…………………………………………………1,78
Маса, кг, не більше...………………………………………………………......380
Казан являє собою відкриту ємність із паровою сорочкою. Стінки казана, що стикаються із продуктом і парою, виготовлені з нержавіючої сталі. Зовнішні стінки казана теплоизолированы. У казані є мішалка із приводом.
М 5.42
КАМЕРА ХОЛОДИЛЬНА СРЕДНЕТЕМПЕРАТУРНАЯ
Однокамерна, призначена для зберігання охолоджених і заморожених продуктів.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА 
Температура в камері, 0С...…………………………......0...+8
Тип випарника...………………………………………ИРТ -12.5-41а
Установлена потужність, квт...……………………......0,715
Параметри мережі...………………………………………220/380В  50Гц
Норма завантаження продуктів, кг...………………………......00
Внутрішній обсяг, мм...………………………………......50 х 1810
Габарити, мм...…………………………………………......920 х 1920 х 2200
Маса камери (без холодильного агрегату й 
випарника), кг...……………………………………….......758
Камера сборно-разборная складається з теплоизолированных пінополіуретаном панелей. Для охолодження камери служить холодильна машина, що встановлюється окремо від камери.
Забезпечується автономна підтримка заданої температури в охолоджуваному обсязі й автоматична оттайка випарника, віртуальний контроль за температурою в камері.
Щ 1.05
ЭЛЕКТРОШКАФ ЖАРОЧНЫЙ
Призначений для жарення м'яса, риби, запікання овочів, випічки хлібобулочних і кондитерських виробів і може бути використаний для виробництва м'ясних хлібів.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Номінальна площа жаровень, м2...………………………………………......0,85
Потужність нагрівачів, квт...………………………………………………......,6
Номінальна напруга, В......……………………………………………......380
Частота струму, Гц...………………………………………………………………50
Габаритні розміри, мм...……………………………………………………......30 х 700 х 1700
Маса, кг...………………………………………………………………………100
Шафа складається з термокамеры що має термоизаляционный шар, двері із засувкою, панелі з електроапаратурою п'яти трубчастих нагрівачів. Керування електронагрівниками здійснюється за допомогою датчиків реле, розташованих на панелі. Датчик реле автоматично регулює температуру в термокамере в заданих режимах.






Контакти для замовлень і пропозицій:
Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

т./ф. +38 05235 41358
тел. +38 067 2650755 гл.менеджер МСД (ціни, умови приобритения, консультації)
тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему