Котельные установки

Як організувати свою котельню?

Приватний житловий будинок — мрія багатьох. Просторі кімнати, багато світла, можливість організувати сад, город, жити своєю сім'єю без необхідності близько контактувати з сусідами — все це приваблює.

Однак, без економічної системи опалення будь-яке приміщення здатне перетворитися в непідйомну статтю витрат. Система газової котельні покликана розв'язати цю проблему. Первинні вкладення на запуск котельні можуть окупитися вже за одну зиму, в порівнянні з опаленням за допомогою електроенергії.

Що вдає із себе процес облаштування газової котельні?

Етапи підготовки до запуску газової котельні:

  1. Оцінка самої можливості організації котельні. Наявність доступного газопроводу для підключення (технічні умови).
  2. Вибір майбутньої системи — одноконтурної (опалення) або двоконтурної (опалення, нагрівання води). Підготовка технічного проєкту системи.
  3. Точне визначення потужності (включаючи географічне положення), типу установки котла (настінний, підлоговий).
  4. Місце встановлення котла: в приміщенні всередині будинку або в окремій прибудові. Підготовка приміщення з дотриманням вимог.
  5. Оформлення документації. Внесення змін до плану будинку, дозвільна документація з газової служби на підключення до газової магістралі.
  6. Монтажні, пусконалагоджувальні роботи.
  7. Перевірки запуску.
  8. Початок роботи, введення в експлуатацію.

Специфіка організації котельні

Навіть при наявності технічної освіти, спеціальної підготовки, дотримання технологічних процесів, встановлених вимог, без допомоги професіоналів обійтися неможливо. Більш того, робота з газом вимагає особливої ​​ретельності, оскільки економія при вироблених неправильних діях може обернутися повною втратою житлового будинку. Невірно розрахована потужність, недотримання вимог з підготовки приміщення, правил монтажу, призведе до відмови на введення в експлуатацію до усунення недоліків.

Залучені досвідчені професіонали, що представляють енергоремонтне підприємство, допоможуть з самого початку уникнути тимчасових затримок, перероблення, відмов і тому подібних неприємностей, втрат. Знання професійних тонкощів, технічних нюансів, які здатні значно оптимізувати роботи, що є ще одним вагомим аргументом на користь роботи з професіоналами.

На кожному етапі процесу можна легко обійти непотрібні перешкоди, підводні камені. Залучайте до роботи справжніх експертів своєї справи, грамотно оптимізуйте витрати на опалювальні системи.

Добавить комментарий

Котельные установки

Італтерм City Top: що треба знати про лінійку перед покупкою

Відомий європейський бренд на чолі з Паоло Маццоні (екс-власник Hermann) випускає надсучасні котли для опалення і виробництва гарячої води. Серед самих технологічних пристроїв виділяється лінійка Італтерм City Top, в яку …

Бюджетные котлы на дровах и угле

В современном мире установилась четкая тенденция к переходу на отопительные приборы, которые работают на возобновляемых источниках топлива.

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua