Котельные установки

Як організувати свою котельню?

Приватний житловий будинок — мрія багатьох. Просторі кімнати, багато світла, можливість організувати сад, город, жити своєю сім'єю без необхідності близько контактувати з сусідами — все це приваблює.

Однак, без економічної системи опалення будь-яке приміщення здатне перетворитися в непідйомну статтю витрат. Система газової котельні покликана розв'язати цю проблему. Первинні вкладення на запуск котельні можуть окупитися вже за одну зиму, в порівнянні з опаленням за допомогою електроенергії.

Що вдає із себе процес облаштування газової котельні?

Етапи підготовки до запуску газової котельні:

  1. Оцінка самої можливості організації котельні. Наявність доступного газопроводу для підключення (технічні умови).
  2. Вибір майбутньої системи — одноконтурної (опалення) або двоконтурної (опалення, нагрівання води). Підготовка технічного проєкту системи.
  3. Точне визначення потужності (включаючи географічне положення), типу установки котла (настінний, підлоговий).
  4. Місце встановлення котла: в приміщенні всередині будинку або в окремій прибудові. Підготовка приміщення з дотриманням вимог.
  5. Оформлення документації. Внесення змін до плану будинку, дозвільна документація з газової служби на підключення до газової магістралі.
  6. Монтажні, пусконалагоджувальні роботи.
  7. Перевірки запуску.
  8. Початок роботи, введення в експлуатацію.

Специфіка організації котельні

Навіть при наявності технічної освіти, спеціальної підготовки, дотримання технологічних процесів, встановлених вимог, без допомоги професіоналів обійтися неможливо. Більш того, робота з газом вимагає особливої ​​ретельності, оскільки економія при вироблених неправильних діях може обернутися повною втратою житлового будинку. Невірно розрахована потужність, недотримання вимог з підготовки приміщення, правил монтажу, призведе до відмови на введення в експлуатацію до усунення недоліків.

Залучені досвідчені професіонали, що представляють енергоремонтне підприємство, допоможуть з самого початку уникнути тимчасових затримок, перероблення, відмов і тому подібних неприємностей, втрат. Знання професійних тонкощів, технічних нюансів, які здатні значно оптимізувати роботи, що є ще одним вагомим аргументом на користь роботи з професіоналами.

На кожному етапі процесу можна легко обійти непотрібні перешкоди, підводні камені. Залучайте до роботи справжніх експертів своєї справи, грамотно оптимізуйте витрати на опалювальні системи.

Добавить комментарий

Котельные установки

Критерии выбора котла для частного дома

Выбор котла – задача, с которой сталкивается каждый при обустройстве отопительной системы. Если частный дом подключен к магистральной газовой сети, то проблем с подбором оборудования не будет. Нет необходимости поиска, …

Как подобрать котёл?

Главное, с чем следует определиться – мощностью котла, количеством контуров и типом топлива, на котором он будет работать. Также значение имеет, напольный котёл или настенный, открытая или закрытая у него …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай