Газовые горелки > Котельные установки > Котлы > Мой дом: печи, дымоходы

Який має бути димохід для газового котла

Газовий котел – чудовий варіант сучасного опалювального обладнання. Звичайно, він не дає такого рівня автономності, як печі та каміни на твердому паливі, однак і турбот із ним у рази менше. Наприклад, практично немає проблем з чищенням димаря, який займає багато часу у випадку з твердопаливним обладнанням.

Для газового котла можна підібрати різні димоходи. Вони можуть бути з нержавіючої сталі, цегли, кераміки, скла. Також можна придбати коаксіальні моделі. Відмінні будуть і по монтажу. Є горизонтальні, вертикальні та універсальні вироби.

Самі конструкції можуть бути з теплоізоляцією або одностінні. Димарі такого типу коштують дешевше, але часто потребують додаткового утеплення.

На особливу увагу заслуговують димарі STALAR від компанії Tepline. Це якісні труби для димаря із сталі марки AISI 304.

Ми розповімо про основні переваги димоходу «Столар», а купити сталеві труби для димоходу цього типу можна через інтернет-магазин «Теплайн»: https://tepline.com.ua/ua/g109715720-dymohody-stalar-nerzhaveyuschej.

Димарі з нержавіючої сталі AISI 304 STALAR від Tepline

Однією з ключових переваг труб для димоходів STALAR є матеріал виготовлення. Димарі зі сталі марки AISI 304 не бояться кислот, лужних розчинів та корозії загалом. До того ж вони розраховані на високі температури: 450 – 850 градусів за Цельсієм. Термін служби димоходів із нержавіючої сталі «Столар» становить не менше 10 років і може перевищувати 15 років.

Також у подібних димарів з нержавійки є й інші плюси:

  • мінімальна вага;
  • простота монтажу;
  • легкість у обслуговуванні.

Це справді відмінний варіант труб із сталі для димарів. До того ж вони підходять не тільки для газових котлів, але і для твердопаливних.

Купити труби для димоходу, одностінні димарі через інтернет-магазин «Теплайн»

Ще одна перевага труб для димаря із нержавіючої сталі AISI 304 є мала вартість. Через інтернет-магазин Tepline можна купити димоходи з нержавійки з серії «Столар» дуже бюджетно. Такі конструкції для газового котла обійдуться вдвічі дешевше, ніж цегляні труби. І з встановлення не вимагатиме складних ремонтних робіт.

Компанія «Теплайн» пропонує гарний вибір димарів із сталі STALAR. Є одностінні димарі та сендвіч конструкції, а також усі інші комплектуючі для системи відведення газоподібних продуктів горіння. Можна придбати і засоби для догляду за трубами для димоходів.

 

Добавить комментарий

Газовые горелкиКотельные установкиКотлыМой дом: печи, дымоходы

Твердотопливные котлы как альтернатива использованию природного газа

Динамика постоянного роста цен на традиционные энергоресурсы последних лет подталкивает к поиску альтернативных решений. В качестве таких альтернатив чаще всего применяются солнечные коллекторы, тепловые насосы, твердотопливные котлы. Такое оборудование легко …

Як правильно вибрати топку у 2023 році

З виникненням більш чітких переваг легко знайти відповідні варіанти камінів. Однак перш ніж почати вибір, рекомендується більш детально ознайомитися з різними типами і моделями камінних топок. Ми настійно радимо ознайомитися …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.