Котельные установки > Котлы > отопление

Італтерм City Top: що треба знати про лінійку перед покупкою

Italtherm City Top

Відомий європейський бренд на чолі з Паоло Маццоні (екс-власник Hermann) випускає надсучасні котли для опалення і виробництва гарячої води. Серед самих технологічних пристроїв виділяється лінійка Італтерм City Top, в яку входить дві моделі — City Top 25K та City Top 35K (відрізняються тепловою потужністю). Серія розроблялася для максимальної ефективності і гнучкості, для постійної адаптації до поточного термічного запиту системи.

Тут ви знайдете подробиці про Italtherm City Top, а поки що виділимо найбільш значущі відмінності та переваги, які пропонують нам італійці.

Чим відрізняються котли City Top

Італтерм Сіті Топ

По-перше, це єдине обладнання з діапазоном модуляції більше 1:20 (котел здатний самостійно керувати потужністю та працювати без тактування у певних межах). По-друге, новий 20-пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і надширокими секціями для проходу води можна отримати найкращу тепловіддачу і стійкість до нальоту і накопичення бруду. Інженерам вдалося збільшити в 4 рази пластини теплообмінника для руху теплоносія, що перевершило сучасні ринкові стандарти. Навіть коли пристрій Італтерм Сіті Топ монтують у стару систему опалення, накип не заважатиме роботі новинки.

По-третє, спіраль оновленого теплообмінника має високу пропускну здатність і низькі втрати гідравлічного навантаження. Котел зручно обслуговувати і легко чистити.

Ще одне важливе оновлення — перетворення котла на розумний пристрій, який автономно регулюється, контролюється і пристосовується до умов. Це стало можливим завдяки впровадженню Intelligent Combustion System, або ICS. Ця система вміє:

 • контролювати параметри горіння;
 • налаштовувати потік газу;
 • створювати правильну повітряно-газову суміш;
 • скорочувати газоспоживання;
 • знижувати вміст CO/CO2 у атмосферних викидах;
 • економити час на настройки, які раніше вводились вручну.

По якості матеріалів котлам Італтерм Сіті Топ знов важно знайти аналог. У гідравлічних вузлах виробник використовує латунь, щоб виріб мав безкомпромісну міцність і довго служив власнику. Оновлена латунна гідрогрупа включає:

 • фільтр на вході холодної води;
 • ізольований 20-пластинчатий теплообмінник;
 • байпас на зовнішній частині теплообміну;
 • регулятор потоку;
 • клапан автоматичного наповнення;
 • насос із дегазатором.

Технічні характеристики серії

Котел Italtherm City Top

Надкомпактний котел для настінного розташування має розміри 400х700х300 мм (ШхВхГ). Встановлювати його дуже просто, як в приміщенні, так і частково на вулиці (допустима температура складає 0°С…60°С).

Пристрій сумісний з усіма типами газу без заміни форсунок. Ідеальне згоряння палива забезпечує система ICS.

Група згоряння виконана з нержавіючої сталі, гідравлічний блок — з латуні. Виробник ніколи не економить на матеріалах та якості збірки. До речі, всі етапи виробництва проходять в Італії, а елементи для вузлів постачають найавторитетніші заводи Європи.

Завдяки подвійній закритій камері згоряння прилад можна встановлювати як в приватних будинках, так і в квартирах з індивідуальним опаленням. Закрита система вважається більш екологічною, економічною та продуктивною, аніж відкритий димохід з природною тягою.

Мікропроцесорна електроніка з простим, інтуїтивно зрозумілим користувацьким інтерфейсом значно полегшує експлуатацію та своєчасне технічне обслуговування. Котел Italtherm City Top може працювати в зв’язці з зонними системами.

На подачі води в котел стоїть фільтр. Встановлено електричний трьохходовий клапан та повний циркуляційний електронасос високої ефективності (з модуляцією). У техніці реалізовано такі функції:

 • антиблокування насосу та 3-ходового клапану;
 • антизамерзання опалювального контуру та гарячого водопостачання;
 • регулювання потужності нагріву;
 • пост-циркуляція насосу;
 • автоматичний байпас;
 • відвід конденсату з сухим затвором.

Висновок: якщо потрібен безшумний котел для квартири або будинку з високою ефективністю роботи та низьким споживанням палива, краще вибрати City Top серію.

Добавить комментарий

Котельные установкиКотлыотопление

Промышленные теплоносители: эффективность и сфера применения

Промышленные теплоносители играют важную роль в современных системах отопления и кондиционирования. Они обеспечивают эффективную передачу тепла в различных промышленных процессах, обеспечивая стабильную работу оборудования и повышая производительность. Компания Savia является …

Теплые шаги в будущее: электро-коврики для пола

Теплые шаги в будущее: электро-коврики для пола В холодное время года каждый из нас мечтает об уюте и тепле в своем доме. Теплый пол – роскошь, доступная не всем. Однако …

Биметаллические радиаторы: Тепло и Экономия в Вашем Доме

В мире современных отопительных систем и выбора оборудования для обеспечения комфортного микроклимата в доме, биметаллические радиаторы занимают особое место. Их уникальные характеристики делают их лучшим выбором для тех, кто стремится …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.