ЕЛЕКТРОТЕХНІКА У БУДІВНИЦТВІ

Загальні технічні характеристики електровимірювальних приладів

При електричних вимірюваннях необхідно враховувати мінімальну і мак­симальну межі вимірювань, ціну поділки приладу, його чутливість, похибку вимірювання, вхідний опір, споживану потужність.

Верхню межу вимірювального приладу називають нормуючим значенням Хн.

У багатомежних ЕВП стрілка показує вимірювану величину в поділках. Щоб перейти до величини вимірювання потрібно визначити ціну поділки (кіль­кість одиниць вимірюваної величини в одній поділці шкали ЕВП):

С = Хн , (7.2)

N к J

де N - число поділок шкали.

Значення фізичної величини визначають в такий спосіб:

X = С-n, (7.3)

де n - число поділок відхилення стрілки приладу.

Під чутливістю ЕВП розуміють відношення зміни сигналу на виході прила­ду до зміни вимірюваної величини. Чим меншу зміну вимірюваної величини прилад буде відзначати, тим більше можливостей для вимірювання високої точності.

Розрізняють абсолютну Sa6 і відносну Seid чутливості:

S = - А— ' S = А1. , (7.4)

О аб а X? 6ід А X /

/ X

де АІ - зміна сигналу на виході приладу; АХ - зміна вимірюваної величини; X - значення вимірюваної величини.

Зміна вимірюваної величини, що викликає найменше переміщення пока­жчика приладу, яку можна помітити при нормальному способі відліку, назива­ється порогом чутливості.

Чутливість S пов'язана з ціною поділки приладу C співвідношенням:

S=C_ («)

Межі допустимих похибок (основних і додаткових) можуть бути вираже­ні у формах абсолютної, відносної і приведеної похибки. Більш докладно поми­лки засобів і методів вимірювань розглянуті в розділі 8.1.

Добавить комментарий

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА У БУДІВНИЦТВІ

Захисне заземлення і занулення

Одним з найбільш важливих заходів, що значно підвищують електробезпеку працюючих на будівництві людей, є правильне влаштування захисного заземлення. Захисне заземлення являє собою з'єднання металевих частин електрооблад­нання і установок за допомогою …

Класифікація умов робіт за ступенем електробезпеки

Роботи, здійснені в діючих електроустановках, щодо заходів безпеки під­розділяють на такі категорії: при повному знятті напруги; з частковим зняттям напруги; без зняття напруги поблизу і на струмоведучих частинах; без зняття …

Дія електричного струму на організм людини

Електричний струм, що діє на організм людини, може привести до насту­пних видів ураження: електричному удару, опіку, металізації шкіри, електрич­ному знаку, механічному пошкодженню, електроофтальмії. При проходженні електричного струму через організм людини …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.