ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.kraska.biz
www.proizvodim.com
www.pak.com.ua
www.shlakoblok.com
www.del.net.ua
  

Насіннячка

На головну

Жарка й упакування насіннячок



  English
  Український
  Російський


Пошук по сайті:

      
Стартегия й ціль МСД

Контакти й реквізити

У регіонах і за межами
України, звертайтеся до
наших дилерів


Випускає оборудование, ЩО, МСД

Устаткування МСД, ціни

Вироблене встаткування в посиланнях

Відео роботи встаткування МСД

Вакансії

Що сьогодні популярно й де?

Конкурентноздатне встаткування МСД

Конверти для дисків БЕЗКОШТОВНО!

Нові статті й матеріали:

Обережно! Кидалово - кардинг!

Стаття про споживче впакування
Про спрощену схему перекладів - Рупай

Міркування в переписці на тему бізнесу заради заробітку(без улюбленої справи)

Мільйон доларів у секунду

Топ^-Топ-бізнес-топ

GPRS-інтернет

Як інтернет допомагає в розвитку бізнесу

Ідея й справа з нуля (2)

Секрети підйому продажів в 10 разів

Десять причин, чому в нас дешево?

На кому держиться МСД

Ідея й справа з нуля

Відкіт

Як ми організували виробництво

Стаття ("наткнувся в инете") - відбиває наше ведення бізнесу в МСД
Автор - Геннадій Павленко

місто Олександрія


Лаки й фарби

Матеріали й пропозиції для організації СД:

Лінія по переробці, обжарке, упакуванню насіннячок у питаннях і відповідях, фото встаткування, що випускає, у цьому напрямку

Бізнес маслоробня

Бізнес сухарики

Бізнес смажені насіннячка
Бізнес виробництва ЛКМ


Cтанки й устаткування для виготовлення стеновых блоків і тротуарної плитки

Бізнес веб-дизайн

Бізнес зварювальні напівавтомати

Бізнес грубки на відпрацьовуванні

Бізнес пакувальне встаткування

Бізнес інтернет-клуб

Бізнес неліквіди

Бізнес печериці

Бізнес-план "виробництво сухариків соломкою"

Бізнес-план по обжарке впакуванню насіннячок й устаткування для виробництва

Жарка й упакування насіннячок 2006г.


Реквізити картки для приватних перерахувань по Україні через Аваль-банк


Література в допомогу підприємцеві:

Книга "Переробка сільгосппродукції"

Книга "Пакувальне встаткування"

Стаття "Шляху економії будівельних матеріалів"


Конкурси МСД на одержання конвертів для дисків БЕЗКОШТОВНО!:

Приклади використання непотрібних компактов

Приклади використання порожніх пластикових пляшок

Приклади синонімів слова "секс"(обережно! вульгарний конкурс!)

Тисячі реалізованих ідей бізнесу навколо нас

Конкурс на знаходження відмінностей між чоловіками й жінками

Конкурс на першу фразу при знайомстві з дівчиною(хлопцем)

Вульгарний конкурс синонімів чоловічого полового органа

Вульгарний конкурс синонімів жіночого полового органа


Розрахунок відстані між містами
Від:
До:
Через:
(на ATI.su)


Жарка й упакування насіннячок - огляд ринку й устаткування 2006р.

Упакована обсмажена насіннячка поширена в Туреччині, в 2000 році в кожному продуктовому магазині був величезний вибір різної насіннячка - солоної, простий, смугастої, маленької й великий... Більшість серед цього вибору - нелущена насіннячка, чистого ядра в продажі мало, тому що попиту на нього теж мало. У той час мало хто займався подібною продукцією в країнах СНД, уважаючи що конкурувати з вуличними торговцями на вагу даремно... Але поступово й у нас заповнюється ринок упакованої насіннячка - зараз так само практично в кожному продуктовому магазині можна знайти смажені впаковані насіння соняшника. Вибір не такий великий як у Туреччині, але зараза лущення зубами й мовою насіннячка - і в Африці залишається заразою... І так до мозоль мовою... Вуличні торговці на вагу теж залишилися - так вони й у Туреччині теж є або в тих же магазинах смажену насіннячку ще продають і на вагу(до речі ідея й для СНД - тут у магазинах чому те гигиеничнее вважають продавати цукор на вагу, а не насіннячку, хоча насіннячка те ж знайде свого споживача "на вагу").
Ця передмова, тепер про способи обжарки й упакування насіннячка:
Жарять насіннячку на сковорідках, у печах, у жаровнях, на газі, "на електриці", у микроволновке або потужних мікрохвильових печах(можливо найбільш перспективний метод обжарки). Печі бувають так називаного періодичного завантаження-вивантаження(тобто як сковорідки - засипав, помішав-посмажив, висипав), так і прохідні - з однієї сторони йде подача в жарочный барабан, з інший вивантаження смаженої продукції
Наша компанія(МСД - msd.com.ua) робить як прохідні печі, так і періодичного завантаження-вивантаження. Чомусь прохідні печі в нас поширення не одержали, хоча вони в першу чергу виключають людського фактора й можуть бути убудовані в повністю автоматичну лінію по виробництву смаженої впакованої насіннячка. Навіть великі виробники смаженої впакованої насіннячка охотнее беруть по кілька десятків наших жаровень на газі непрохідних, що працюють за принципом: завантажив у жарочный барабан, підпалив, включив електропривод для рівномірної обжарки, потім за часом, выпарке й іншим органолептичним показникам виключив привід і пальник, і висипав обсмажену продукцію для подальшої обробки або впакування. Можливо, тут діє споживчий принцип: простота - гарантія надійності.
З упакуванням насіннячка небагато складніше - тут простим устаткуванням не відскіпаєшся... Основний вид упакування насіннячка як у нас, так і на Заході - поліпропіленовий пакетик, спаяний з поліпропіленової стрічки із двома горизонтальними т.зв. еврошвами й одним вертикальним у нахлест. Поліпропіленові стрічки застосовують як металізовані, так і прозорі. Пакетики із прозорих стрічок у два рази дешевше, тому якщо ринкова мода, СЭС і споживчий попит дозволяє - рекомендуємо робити пакетики дешевше... На прозорі стрічки флексографические фірми наносять логотип виробника насіннячка - якщо Ви вирішили зайнятися впакуванням насіннячка, те це одна з перших інстанцій, у яку треба звернутися. Т.е. найближча(або задовольняюча Вас по якості, ціні, строкам і т.д.) флексографическая фірма Вам може запропонувати послуги із продажу Вам плівки з Вашим логотипом... Перед цим в Україні одержують штрих-код на продукцію й реєструють Технічні Умови на з насіннячок(або завіряють чужі ТУ на себе - у нас це коштує 300 доларів США). Можна не проходити всі ці інстанції й взяти нашу плівку - ми можемо надати свою плівку з логотипом МСД і нашими телефонами й сайтами - але Ви при продажі будете розкручувати чужу марку... Отут можливі варіанти:
- якщо Ви будете випускати неякісну продукцію в нашому впакуванні, то у Вас швидко накриється збут. Т.к. ми самі практично не робимо впаковану насіннячку, те подібна антиреклама на нас сильно не вплине(на нашій плівці ми виступаємо як виробники встаткування, а не як пакувальники насіннячка)
- якщо Ви будете випускати якісну продукцію, то по рекламі із плівки можливо потенційні замовники будуть звертатися до нас, у принципі проблема розв'язувана - ми можемо переадресовувати, але Ви однаково "розкручуєте не свою марку"
Починати із чужої плівки можна, якщо немає поки умов для створення своєї...
Повертаємося до встаткування, що робить із плівки або стрічки пакетики. Принцип роботи подібного встаткування - стрічка за допомогою коміра (косинки) загинається в трубу, запаюється в нахлест(або краями друг до друга) і потім уже із труби робляться пакетики. Т.е. якщо стрічка шириною 250мм, то труба вийде при нахлесте 15мм по окружності 250-15-15=220мм або вирівняний пакетик шириною 110мм. Ці цифри нам допоможуть із замовляє шириной, що, стрічки, виходячи від необхідної ширини пакетика - отут більше залежність від бажаної ваги й щільності продукції. Пакети із труби робляться за допомогою горизонтальних губок і тенов, т.зв. нагрівачів "Еврошов" і нагрітої нихромовой струни або ножа для обрізки. Під час запаювання горизонтального шва на пакувальних напівавтоматах або автоматах пакетик обрезается й створюється верх нижнього пакета(уже заповненого продукцією) і низ верхнього - куди продукція засипається після запаювання. На пакувальних напівавтоматах оператор за плівку(сформировавшуюся трубу) тягне вручну або за допомогою важеля(наш напівавтомат з добавкою однорукий бандит), потім вручну або за допомогою педалі ногою притискає горизонтальні нагрівачі й відрізає-запаює нижній пакет, одночасно запаюючи низ верхнього. На пакувальному автоматі ці операції робляться автоматично без оператора. Звичайно пакувальні автомати тримають довжину пакетика за допомогою фотомітки на плівці й фотодатчика на встаткуванні, через який плівка проходить і по фотомітці датчик дає сигнал про зупинку подачі й запаюванні-відрізку пакетиків. Завдяки фотомітці на таких пакувальних автоматах ми одержуємо пакетики однакової довжини, але ускладнена робота електронного блоку керування механізмами такого автомата. У МСД конструктори спростили пакувальний автомат й уможливили його роботу без фотомітки на плівці Довжина пакета регулюється механікою, завдяки чому спрощений електронний блок керування, що зараз такий же як на пакувальному напівавтоматі. Механічний автомат набагато дешевше "електричного" - наша ціна на автомат механічний - 3000в.е.
Після обжарки й перед упакуванням насіннячку можуть обробляти в очиснику-охолоджувачі, що у принципі не обов'язковий у лінії по насіннячку, але значно може підвищити якість обсмаженої насіннячка. Основна проблема виробників упакованої смаженої насіннячка - це чорний пил і попелястий наліт на чорних насіннях соняшника після обжарки. У деяких технологіях з насіннячок для одержання більше чистої продукції її миють перед жаркої - це значно підвищує витрата енергоносіїв(газ, електрика) при подальшому сушінні жарке насіннячок. Ми цю технологію(мийку насіннячок) не застосовуємо. Наш очисник-охолоджувач складається з обертового сита із дрібним осередком і просто просіває пил з обсмаженої насіннячка. Багато підприємців уважають що без цього процесу(очищення-охолодження) вони б не могли конкурувати на ринку по якості продукції. Деякі наші споживачі працюють без цього встаткування й те ж у більших обсягах випускають смажену насіннячку. Інша проблема у виробників смаженої насіннячка - поставки гарної каліброваної насіннячка без гілочок і квіток соняшника. Якщо вага й розмір сміття(гілки, квітки й т.д.) у насіннячку сходиться із самим зерном(тобто семечкой), то дуже важко фермерові(або підприємцеві, що займається калібруванням насіннячка) відокремити це сміття й одержати ідеально калібровану насіннячку. У деяких виробників упакованої насіннячка цим займаються вручну - розсипають насіння соняшника на рівних столах і вручну забирають сміття. З устаткування, що може впоратися із проблемою збирання однакового по розмірі сміття - це вибропневмостол, що розподіляє зерно по питомій вазі, розміру й коефіцієнту тертя. Подібні вибропневмостолы коштують відносно дорого, близько 6000 доларів продуктивністю 300кг/ч, тому часто підприємці обходяться без них, застосовуючи більше розповсюджену машину для відсівання сміття й калібрування зерна - фірми Петкус Німеччина. Якість калібрування на машинах типу Петкус гірше, ніж на вибропневмостолах, але машини Петкус поширені в країнах СНД і практично є в кожному колишньому колгоспі.
У висновку матеріалу інформація про відомі нам виробниках устаткування для жаркі й упакування насіннячок:
www.makizural.ru - Компанія Макиз (Урал), Росія, Челябінська обл. м.Миасс
www.lidiya.ru - Компанія Лідія, Україна, Кіровоградська обл., м.Олександрія
msd.com.ua - Компанія МСД, Україна, Кіровоградська обл., м.Олександрія
Ми немає можемо назвати Лідію й Макиз конкурентами, тому що кожен виробник випускає різні типи встаткування, хоча призначення встаткування однаково - жарке й упакування насіннячок і подібних сипучих продуктів.
Рашид
21.06.2006г.





Контакти для замовлень і пропозицій:
28000 Україна, м. Олександрія, Куколовское шосе 5. Олександрійський Авторемонтний Завод

тел. +38 067 6021423 нач. виробництва МСД (технічні питання, постачання)
тел. +38 050 4571330 - по загальних питаннях, c України при "засветки №" дзвінки скидаються й Вам перезвонивают
тел. +38 050 6940864 - секретар (питання прийому-передачі факсів, эл.пошти)

Як до нас дзвонити із країн СНД і далекого зарубіжжя?!

E-mail: msd@inbox.ru

Як до нас добратися: Відкрити карту-схему

Будь-які матеріали сайту можна публікувати з посиланням на джерело