Запорожье

Увага! До закінчення терміну обов’язкової модернізації касових апаратів залишилось 100 днів!

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 1 січня 2013 року, відповідно до вимог  Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" суб'єктам господарювання необхідно подавати звітність про використання РРО до органів державної податкової служби в електронному вигляді, на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими та бездротовими  каналами зв`язку.

Користувачі касової техніки повинні придбати реєстратори розрахункових операцій нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми або доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передачі звітної інформації. Для цього власникам касових апаратів необхідно обов'язково звернутись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2014 рокувводиться в дію п. 9 ст. 17 Закону     № 265, що передбачає застосування фінансових санкцій до платників податків які використовують при проведенні розрахунків РРО, які не відповідають вимогам вказаного Закону.

ГУ Міндоходів у м. Києві пропонує представникам бізнесу оперативно звертатись до сервісних центрів для купівлі або модернізації парку апаратів та наголошує, що запровадження такового сервісу значно знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками підрозділів моніторингу грошових операцій Міндоходів України. 

Інформація щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі розміщена на суб-сайті Головного управління Міндоходів у м. Києві (kyiv.minrd.gov.ua)в банері "Актуальні теми" (рубрика "Електронні сервіси").

Добавить комментарий

Запорожье

Как быстро найти работу в Запорожье

Многие из тех, кто в наши сложные времена потерял постоянный источник дохода, разочаровывается и опускает руки. Столкнувшись с несколькими отказами, с кажущимся отсутствием предложений на рынке труда, человек впадает в …

Помощь при покупке автомобиля в Запорожье

Выбор автомобиля – это очень ответственный шаг. Поэтому перед покупкой важно не только найти понравившуюся модель, но и подобрать будущий автомобиль по качеству, надежности и соответствующей цене. Более того, визуальный …

Работа электрика в Запорожье

Работа электрика в Запорожье Прокладка электрических сетей является важной частью строительных работ в коммерческих и жилых помещениях. Как показывает статистика, только тридцать процентов пожаров происходит по причине неисправности электрооборудования и …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua