Запорожье

У 2013 році Діамантбанк залучив депозитів на суму понад 3 миллиардов грн

Протягом 2013 року Діамантбанк залучив депозитів фізичних осіб на суму 3, 177 миллиардов гривень, що на 30% більше, ніж показник у 2012 році.

Як зазначив Віце-президент бізнесу «Персональні фінанси» ПАТ «Діамантбанк» Юрій Саєнко: «Банк досяг таких високих показників перш за все завдяки високій довірі з боку клієнтів, обумовленій повному дотриманню та своєчасному виконанню Банком своїх зобов'язань перед ними, впровадженню нових вкладів, широкому переліку конкурентоздатних депозитних програм, дії бонусних  та акційних пропозицій».

З повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Банку www.diamantbank.ua та отримати детальну інформацію за телефоном 0 800 308 303.

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 80 дирекцій та відділень у 19 містах України.

Добавить комментарий

Запорожье

Услуги электрика. Вызов на дом и в офис

Ежедневное использование электрических приборов настолько прочно вошло в жизнь современного человека, что замечать их присутствие люди начинают только в случае внезапного отключения или поломки. Некоторые несложные работы можно делать самостоятельно. …

Использование широкоформатной печати для изготовления рекламной продукции

На современном рекламном рынке существует немало способов печати. Очень выделяется широкоформатная, потому как обладает массой достоинств. По ссылке master-jet.com.ua ознакомиться с ними невероятно просто. Использоваться технология может для создания интерьерной, наружной …

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье

Кредит на покупку металлопластиковых окон в Запорожье. ООО "Оконный центр"

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.