Винница

Діамантбанк увійшов до рейтингу банків-партнерів ДІУ за 2013 рік

Діамантбанк посів дев’яте місце у рейтингу найбільш активних банків-партнерів за підсумками роботи у 2013 році, сформованим Державною іпотечною установою.

Зазначимо, що протягом усього року Діамантбанк стабільно входив до рейтингу банків-партнерів Державної іпотечної установи за обсягами та кількістю рефінансованих іпотечних кредитів.

Нагадаємо, що Діамантбанк пропонує своїм клієнтам одні з найкращих разумов з видачі кредитів на житло – від 16,5% за програмою Державної іпотечної установи.

Кредит на придбання нерухомості в рамках эталонів ДІУ можна отримати на наступних умовах: строк кредитування – до 30 років, розмір початкового внеску – не менше 30% від ринкової вартості нерухомості, відсоткова ставка – від 16,5% річних. Погашення кредиту відбувається за ануїтетною схемою (щомісяця рівними частинами).

Оформити кредит можна в будь-якій дирекції Діамантбанку.

Дізнатися більш детальну інформацію можна на офіційному веб-сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 78 дирекцій та відділень у 18 містах України.
           Третій квартал 2013 року ПАТ «Діамантбанк» закінчив з прибутком 2,22 млн. грн. Чисті активи фінустанови станом на 01.10.2013 р. склали 3,82  миллиардов. грн., регулятивний капітал – 400,006 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,82  миллиардов. грн.

Добавить комментарий

Винница

Останутся ли строители в Виннице после завершения карантина или отправятся за лучшей жизнью?

Карантин вернул в Винницу людей разных специальностей, в том числе и профессиональных строителей, которые длительное время работали в европейских странах. Как изменились зарплаты специалистов, какое количество квалифицированных работников теперь ищут …

Бизнес: мастерская бытовых услуг

Многие сегодня хотят открыть свое дело. Но кроме желания, следует трезво оценивать свои возможности, иметь объективное представление о финансовых, трудовых и интеллектуальных ресурсах, возможностях их получения, а также уметь применять …

Посуточная аренда в Виннице: квартира без посредников и переплат

Первое, о чем стоит задуматься иностранцу или просто гостю города Винница — это поиск ночлега. Вопреки расхожему мнению, вариант остановиться в гостинице далеко не из лучших, ведь многие из них …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.