ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА

Мастикові покрівлі

Мастикові покрівлі влаштовують із бітумних емульсійних паст і мастик, а також з полімерних мастик і гарячих бітумно-гумових мастик. Емульгатором може бути глина, вапно чи суміш з азбестом або базальтовим волокном. Бітумні емульсійні пасти й мастики готують централізовано. Паста може зберігатися тривалий час у герметичній тарі або під шаром води.

Влаштування мастикових покрівель починають з підготовки поверхні основи: перевіряють нахил нівеліром, наклеюють над стиками панелей покриття захисні армувальні прокладки з тканої склосітки, занурюючи її в бітумно-емульсійну пасту; влаштовують гнучкы компенсатори з поліетиленової плівки по шару емульсійної пасти. Пароізоляцію виконують з бітумної мастики.

Кількість шарів мастики (від одного до чотирьох) залежать від режиму експлуатації приміщень будівлі. Товщина кожного шару мастики не повинна перевищувати 2 мм.

Технологія влаштування теплоізоляції і вирівнювальних стежок така сама, як і при влаштуванні рулонних покрівель. Мінімальна кількість шарів мастикової покрівлі дорівнює трьом: грунтовка, проміжний шар і верхній шар, на який наносять захисне покриття з алюмогасової суспензії (рис. 6.5).

Мастикові покрівлі

Рис. 6.5 - Улаштування мастикових покрівель: а - схема влаштування мастикових покрівель; б - схема підсилювальних елементів мастикового килима (I - над швами; II - на карнизах; III - у розжолобках; IV - у місцях примикання); в - конструктивні рішення мастикових покрівель за різних похилів (А - 0-5%; Б - 5-25%; В - понад 25%); 1 - покриття; 2- розпилювальна форсунка; 3 - гумовий рукав; 4 - установка для механізованого подавання і нанесення паст і мастик; 5 - установка для транспортування паст і мастик на будівельний майданчик; 6 - компенсатор із плівки ПХВ; 7 - локальні прокладки зі склотканини; 8 - фартух із оцинкованої сталі; 9 - шар емульсійної пасти; 10 - мастикове покриття; 11 - грунтовка; 12 - шар пасти; 13 - суцільні армувальні прокладки; 14 - шар мастики; 15 - дрібний гравій; 16 - фарбувальний шар (суспензія алюмінієвої пудри в гасі)

ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА

Зведення будинків з монолітного залізобетону

Сучасне будівельне виробництво неможливе без застосування монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій. Розробляючи технології зведення будівель різного призначення (зокрема житлових будинків) архітектори, конструкції, технологи все частіше віддають перевагу застосуванню монолітних конструкцій …

Зведення висотних будинків

У сучасному міському будівництві все більше зводять будинків із підвищеною кількістю поверхів. Вирішальними чинниками у плануванні зведення висотних будинків крім містобудівних вимог є такі: економне використання землі (що нині особливо …

Основи технологічного проектування

Технологічне проектування - це комплекс підготовчих заходів до зведення будівель та споруд, який містить аналіз, вибір і розроблення технологічних методів виконання робіт і заходів щодо їх безпечного й економічно доцільного …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.