Алкоголь > Медицина > Производство алкоголя

Спирт Пшенична сльоза купити

Зразок якості в індустрії алкоголю є спирт Пшенична сльоза. Зовні це прозора рідина, яка має особливий смак та ароматичні властивості. Відсоток шкідливих речовин у складі продукту мінімальний. Такий результат досягнуто завдяки ретельному очищенню спирту.

Виготовлення Пшеничної сльози відбувається за технологією природного бродіння з додаванням особливих штамів дріжджів. Основний компонент у виробничому циклі – це пшениця твердих сортів. Перед початком виробництва зерно ретельно очищується від сміття, пилу та сторонніх домішок

Переваги спирту Пшенична сльоза

Пшеничний етанол відрізняється відмінною чистотою. У цьому напої майже немає сивушних олій та альдегідів. Завдяки цьому алкогольні напої, виготовлені із цього етанолу, не викликають похмільного синдрому та інтоксикації організму. Алкоголь із Пшеничної сльози має м’який смак як без різкого аромату спирту. Не дивлячись на те, що кінцевий продукт коштує недешево, на нього зберігається стабільно високий попит. Така популярність спирту зумовлена його високими якісними характеристиками.

Замовляти етанол краще у надійних постачальників, які готові в будь-який момент надати на товар сертифікати якості. Ще один критерій оригінальності продукту – це наявність обов'язкових етикеток на упаковці. Компанія успішно обслуговує юридичних та фізичних осіб. Покупці можуть придбати спирт Пшенична сльоза як в особистих, так і в комерційних цілях.

Цей продукт не тільки є основою для виготовлення алкоголю у промислових умовах. Етиловий спирт Пшенична сльоза також може використовуватися у виноробстві. У даному випадку цей інгредієнт застосовується для підвищення міцності напою та припинення процесів бродіння.

Особливості виготовлення Пшеничної сльози

Для виготовлення спирту Пшенична сльоза використовується рослинна сировина. Основний інгредієнт – пшениця, із якої готується необхідне сусло. Процес бродіння відбувається у великих чанах із додаванням особливих штамів дріжджів. Після завершення бродіння проміжний продукт відправляється на стадію перегонки, де одержують напій з необхідною міцністю.

На даному етапі у продукті можуть міститися шкідливі домішки. Щоб позбавитися від них, використовується механічна система фільтрації. Завдяки двоетапному очищенню вдається звести до мінімуму відсотковий вміст сивушних олій, альдегідів, ефірів та інших шкідливих компонентів в одержаному етанолі.

Переваги замовлення Пшеничного спирту

На складі постачальника завжди є необхідний товарний запас, який дозволяє швидко та якісно виконувати замовлення будь-якого обсягу та складності. Співробітники відділу продажу слідкують за тим, щоб сформувати для клієнтів вигідний прайс-лист. Систематичний моніторинг ситуації на ринку алкогольної продукції дозволяє встановити на товар конкурентну вартість.

Постійні покупці фірми одержують ряд привілеїв, серед яких:

  • доступний рівень цін;
  • щедрі знижки;
  • якісний сервіс;
  • оперативна обробка заявок;
  • своєчасна відправка товару;
  • використання індивідуального підходу;
  • зручний спосіб заказу та оплати.

Обробка замовлень відбувається протягом одного-двох днів з моменту підтвердження заявки. Здійснити оплату за товар можливо двома способами. У першому випадку покупець може здійснити передплату на вказані реквізити. Другий варіант оплати передбачає внесення готівки при одержанні продукції на пункті видачі. Перевезення спирту можливо всієї територією України у встановлені терміни.

Замовник одержує етиловий спирт Пшенична сльоза у тарі з пластмаси. Місткість таких упаковок може бути по 5 та 10 літрів. Харчовий пластик не шкідливий для людини та підлягає безпечній утилізації. Він не впливає на якість спирту, завдяки чому може транспортуватися на великій відстані без втрати споживчих якостей.

Добавить комментарий

АлкогольМедицинаПроизводство алкоголя

Какое производство можно открыть в провинциальном городе?

Открытие производства в провинциальном городе может быть выгодным и прибыльным делом, особенно если вы правильно подходите к планированию и имеете достаточно знаний о бизнесе. При открытии производства в провинциальном городе …

Спирт Люкс: основные этапы производства

Этиловый спирт может производиться из самого разного органического сырья, начиная от изысканных фруктов, заканчивая опилками и органическими отходами. Получить химически чистое вещество в реальных условиях невозможно, поэтому основа, из которой …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.