Алкоголь > Вся Украина > Медицина

Спирт питний та шляхи його виробництва

Питний етанол активно використовується у харчовій індустрії. Для виготовлення якісного продукту підходять відбірні сорти пшениці, жита, ячменю. Також для виробництва питного спирту можуть застосовуватися продукти з високим вмістом крохмалю та цукру.

Виготовлення питного етанолу

Випуск етанолу відбувається за унікальними технологіями, що складаються із двох етапів. Спочатку відбирають якісну сировину, потім очищають інгредієнти від дрібних частинок пилу та інших сторонніх добавок. Після очищення відібраних продуктів готується сусло. Щоб почалося бродіння, в отриману суміш додають спеціально вирощені спиртові дріжджі. Після закінчення процесу сирий спирт переганяють через колони ректифікації.

Далі йде очищення, яке дає можливість усунути з питного етанолу непотрібні речовини. Щоб відфільтрувати отриманий спирт застосовують безпечні реактиви. Вони зменшують кількість отруйних речовин у складі продукту.

Де замовити якісний питний спирт

Надійним постачальником високоякісного питного етанолу є компанія spirt24.com, яка займається постачанням сертифікованого товару за вигідними цінами. Підприємство має налагоджені канали отримання виготовленої продукції від концерну-виробника. Реалізований етанол відповідає офіційним нормам ГОСТів.

Постійним клієнтам фірма дозволяє отримувати приємні бонуси, брати участь у різних акціях та співпрацювати на взаємовигідних умовах. Також створено комфортні умови для оплати та своєчасної доставки товару.

На складах магазину є великі запаси готового питного спирту, що гарантує швидке постачання замовлення у будь-якому обсязі. Замовити необхідну кількість питного етанолу можна за вказаним телефоном або за допомогою корзини на сайті постачальника. При появі будь-яких питань потенційний клієнт може зателефонувати менеджеру компанії. Грамотно навчений персонал компетентно відповість на будь-які питання, а також допоможе при складанні замовлення.

Доставка питного спирту відбувається протягом кількох днів областями країни. Оплатити товар можна двома способами: за безготівковим розрахунком з використанням виданих реквізитів або за фактом отримання товару на складі перевізної компанії. Відповідальні логістичні компанії гарантують охайне та своєчасне транспортування замовленої продукції кінцевому споживачеві.

Добавить комментарий

АлкогольВся УкраинаМедицина

Преимущества и важные характеристики керамической плитки

Качественная плитка, которую выпускают известные бренды, всегда имеет гарантии от производителя и хорошие отзывы от покупателей. В салоне интернет-магазина Leoceramika можно заказать и купить плитку недорого. Доставка осуществляется по многим …

Системи димовидалення: попередження та безпека

Системи димовидалення – це важливий елемент будь-якої сучасної будівлі чи споруди. Вони є не лише вимогою стандартів безпеки, але й надійним засобом захисту в разі пожежі. Система димовидалення, чому вона потрібна, які вимоги до неї пред'являються

Послуги Dextra Law: допомога в реєстрації лікарських засобів в Україні

Ознайомлення з Dextra Law У світі фармацевтики та медичних виробів, реєстрація лікарських засобів є ключовим етапом для їхнього введення на ринок. Компанія Dextra Law, яка спеціалізується на юридичних послугах в …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.