«Приборы и технологии» > В Украине > Электротехника

Що таке ваговий індикатор?

Під терміном «вагові індикатори» розуміють спеціальні пристрої, які вимірюють та перетворюють сигнал, який надходить від тензодатчиків. Дані пристрої є частиною різних ваговимірювальних приладів та дозаторів. Широкий вибір ваговимірювальних індикаторів представлено на сторінках інтернет-магазину Keli Ukraine: https://keli.ua/.

Основні функції вагових індикаторів

Головне завдання вагових індикаторів — отримувати дані про вагу. Однак це далеко не всі функції. З їх допомогою можна передавати дані вибраними каналами. У сучасних системах з ваговими індикаторами нерідко вбудовується функція обліку ваги тари, переведення різних одиниць вимірювання, підрахунок кількості одиниць товару. Також ряд моделей вагових індикаторів має інтеграцію з принтером.

Відмінності вагодозуючих та ваговимірювальних індикаторів

Простими ваговимірювальними індикаторами називають моделі, які не здатні здійснювати дозування матеріалів. Ваговимірювальні індикатори встановлюються у вагові системи та звичайні ваги. Серед переваг варто відзначити універсальність, простоту конструкції, експлуатації та обслуговування. Додатково ваговимірювальні індикатори можуть мати функцію обнулення, введення тари та усереднення показань у разі нестабільного навантаження.

Вагодозуючі індикатори — частина комплексних рішень щодо дозування матеріалів та продукції. Досить часто їх можна зустріти на виробництві будівельних сумішей та матеріалів, а також у пунктах завантаження сипких товарів.

Вагодозуючі та ваговимірювальні індикатори відрізняються матеріалом корпусу, він може бути виготовлений із удароміцного пластику, нержавіючої сталі та алюмінієвого сплаву. Вагодозуючі індикатори у пластиковому корпусі можна використовувати у неагресивних середовищах.

Переваги ваговимірювальних індикаторів Keli

Окремо варто відзначити ваговимірювальні індикатори Keli, які виготовляє бренд Keli Sensing Technology, який є лідером у своїй ніші. Усі індикатори оснащені сучасним захистом роз'ємів, що унеможливлює негативний вплив зовнішніх умов.

Ваговимірювальні індикатори Keli мають вбудовану надійну ізоляцію, яка унеможливлює утворення електромагнітних перешкод та забезпечує стабільну роботу. Ваговимірювальні індикатори Keli мають пам'ять, яка записує отриману інформацію для створення та друку звіту.

 

Добавить комментарий

«Приборы и технологии»В УкраинеЭлектротехника

Мойки высокого давления

Мойка высокого давления - незаменимый помощник в уборке Мойка высокого давления - незаменимый помощник в уборке территории как дома, так и на профессиональном уровне. Этот удобный инструмент позволяет эффективно удалять …

Тепловизионные прицелы от Grand Pulsar

Тепловизионные прицелы становятся неотъемлемым инструментом для современных охотников и любителей природы. Ведь они позволяют видеть объекты даже в полной темноте или при неблагоприятных погодных условиях. Среди различных брендов и моделей …

Слухові апарати: Ключ до якості звуку і комфортного життя

Вступ Сучасні технології нещадно входять в різні сфери нашого життя, полегшуючи його і роблячи більш комфортним. Однією з таких корисних інновацій є слухові апарати. Ці пристрої виявляються вельми корисними для …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.