«Приборы и технологии» > Электротехника

«Італ-Техно» – найкращий партнер у виборі електротехнічного обладнання

Електротехнічні товари – це широке поняття, що охоплює безліч найрізноманітніших виробів. Це і кабельно-провідникова продукція для створення електромереж, і стяжки та наконечники для надійного кріплення кабелів, і автоматичні вимикачі для двигуна. Також у групу електротехнічного устаткування входить різноманітний інструментарій, без якого неможливо виконати облаштування, ремонт або діагностику електромережі, підключення промислової техніки тощо.

Плоскогубці 180 мм

Які інструменти знадобляться електрикові?

Якщо ви шукаєте якісний і довговічний інструмент для роботи з електротехнікою чи електричною мережею, варто звернутися до компанії «Італ-Техно» https://ital-tecno.com.ua/ й ознайомитися з каталогом. В інтернет-магазині можна купити гуртом і в роздріб:

  • Пристосування для різки кабелів. Міцні кусачки допоможуть відрізати потрібну довжину проводу без ризику його пошкодження, порушення цілісності провідників. Вони зручні у використанні, їх без зусиль можна тримати в одній руці. Також в асортименті є багатофункціональні ножиці для електриків, які мають посилену конструкцію.
  • Стріппери для зняття ізоляції. Завдяки цим інструментам процес знімання ізоляційного шару стає набагато швидшим і легшим. Більше не доведеться витрачати час на тривалу роботу з підручними засобами, такими як кухонний ніж.
  • Прилади для затяжки хомутів, крімпери та преси. Вони допоможуть швидко затягнути чи зняти стяжку, обрізати «хвости» після затягування, обробити кінець проводу перед встановленням наконечника, зняти обмотку кабелю та виконати інші завдання. Підходять для роботи практично з будь-якими типами дротів, кабелів і проводів.

Ручний прес для затискання неізольованих мідних кабельних наконечників

Також електрикові варто придбати плоскогубці, викрутки, в тому числі індикаторні, універсальні ключі для роботи зі щитком тощо.

Чому купувати в «Італ-Техно» вигідно?

Ital-Tecno працює в Україні з 1998 року, тому безліч українських споживачів уже мали змогу повною мірою оцінити всі переваги співпраці з компанією. Серед основних плюсів магазину покупці називають:

  • Доступні ціни. Компанія співпрацює з провідними італійськими виробниками електротехнічних товарів, не користуючись послугами посередників. Це дає змогу не встановлювати високі націнки.
  • Широкий асортимент. У каталозі представлено не тільки інструменти для електриків, але й кабелі різних видів і призначення, маркувальні системи, щитове обладнання, електротехнічні витратні матеріали, перетворювальну техніку. В «Італ-Техно» можна навіть придбати сухі та масляні трансформатори, зарядні станції для автомобілів, електродвигуни й іншу продукцію для побутового та промислового використання.
  • Доставлення в будь-який населений пункт країни. Фахівці інтернет-магазину швидко опрацьовують замовлення та надсилають їх наступного дня після оформлення заявки. Доставлення здійснюється за допомогою SAT, «Делівері», «Нової пошти».

Стріппер для зняття ізоляції з проводу від бренду BM Group

Якщо у вас виникли запитання, ви можете звернутися до консультанта за телефоном компанії. Він надасть вичерпні відповіді та допоможе визначитися з вибором підхожого електротехнічного обладнання.

Добавить комментарий

«Приборы и технологии»Электротехника

Мойки высокого давления

Мойка высокого давления - незаменимый помощник в уборке Мойка высокого давления - незаменимый помощник в уборке территории как дома, так и на профессиональном уровне. Этот удобный инструмент позволяет эффективно удалять …

Тепловизионные прицелы от Grand Pulsar

Тепловизионные прицелы становятся неотъемлемым инструментом для современных охотников и любителей природы. Ведь они позволяют видеть объекты даже в полной темноте или при неблагоприятных погодных условиях. Среди различных брендов и моделей …

Слухові апарати: Ключ до якості звуку і комфортного життя

Вступ Сучасні технології нещадно входять в різні сфери нашого життя, полегшуючи його і роблячи більш комфортним. Однією з таких корисних інновацій є слухові апарати. Ці пристрої виявляються вельми корисними для …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.