ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дозатор камерного типу

В технічній літературі зустрічаються різні його назви: барабанний, роторний тощо. На наш погляд, камерний відповідає конструкції мірної

Рис. 3.7. Схема дозатора камерного типу: 1 — циліндр (в даному випадку складається із двох половинок); 2 — корпус; 3 — отвори в циліндрі; 4 — денця; 5 — черв ’як; 6 — колесо черв ’ячної передачі; 7 — бункер; 8 — продуктовий канал

ємності. Основна принципова відмінність цього дозатора в порівнянні із стаканчиковим та шиберним в тому, що камера (мірна ємність) здійснює обертальний рух навколо горизонтальної осі (рис. 3.7). Камерний дозатор — це циліндр 1 з одним або більше (по числу каналів пакування) числом наскрізних або співвісних отворів, розташованих перпендикулярно його осі. Всередині отворів розташовані денця 4 (по два на кожний наскрізний отвір або по одному на кожне співвісне). Денця можуть переміщатися по довжині отворів за допомогою привода 5 і 6 (гвинтового, черв’ячного, їх комбінації, або ін.), зсовуючись чи розсовуючись. Кожне денце і поверхня циліндрів утворюють мірну ємність.

Змінення об’єму ємності з метою регулювання величини дози здійснюється переміщенням денець вздовж отворів. Циліндр обертається в корпусі 2 навколо горизонтально розташованої осі. Коли мірна ємність знаходиться зверху, в неї із бункера 7 переміщається продукція. При обертанні мірної ємності на 180° з неї в продуктовий канал 8 (і далі в споживчу тару) переміщається доза продукції. Відповідно друга місткість співвісного отвору в цей час знаходиться в позиції завантаження.

Для дозування важкоплинної продукції камерний дозатор має дещо іншу конструкцію. В такому дозаторі пара денець не жорстко закріплена в отворах, а може переміщатися вздовж їх осей (під дією сили ваги або спеціального пристрою), примусово виштовхуючи продукцію із мірної ємності.

Камерні дозатори застосовуються здебільшого в пакувальних машинах для фасування продукції малими дозами в пласкі чотиришовні пакети, одержані накладанням двох стрічок одна на іншу. Ці дозатори особливо ефективні у застосуванні при багатоканальному його виконанні. Продуктивність таких машин може бути в межах 150-180 доз/хв.

До недоліків дозаторів камерного типу можна віднести неможливість в ряді конструкцій виконувати регулювання величини дози в робочому режимі і важко очищати мірну ємність від прилиплих частинок продукції.

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.