ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дозатор маятникового типу

Цей тип дозаторів застосовується на таких же пакувальних машинах, що і камерні дозатори. Найчастіше він зустрічається в машинах для пакування продукції в stick-упаковки (трубчасті тришовні пакети) (рис. 3.8). Дозатор маятникового типу складається із ємності, в якій як маятник переміщається заслінка, почергово торкаючись двох протилежних стінок мірних ємностей 3. Продукція переміщається в ту частину мірної ємності, що закрита заслінкою. В заданий момент часу заслінка переміщається в друге положення, і доза продукції виходить із дозатора. В цей же час друга частина ємності заповнюється продукцією.

Дозатор маятникового типу

Рис. 3.8. Схема маятникового дозатора: 1 — продуктопровід; 2 — маятник; З — мірні ємності; 4 — канал для переміщення продукції в упаковку

з

Дозатор маятникового типу

£*

Дозатор маятникового типу

б)

Рис. 3.9. Схема маятникового дозатора фірми Omag (а): 1 — продуктопровід; 2, 3 — мірні ємності; 4 — заслінки; 5 — канал для переміщення продукції в упаковку; загальний вигляд дозатора (б)

Синхронізація рухів маятника2 (заслінки) і продуктопроводаздійснюється за рахунок жорстких кінематичних зв’язків (зубчастої передачі). Тривалість періоду коливання прямо пропорційна часу формування дози. Змінюючи період коливання, збільшуємо або зменшуємо величину дози за постійної величини потоку продукції. Для більш точного кореіування величини дози в ряді маятникових дозаторів регулюють і величину потоку продукції. Інколи дозатори, що формують дозу за постійного потоку продукції, називають часовими, а якщо за чітко встановлений час змінюється величина потоку — потоковими.

Фірма Omag (Італія) представила на ринок маятниковий дозатор дещо іншого конструктивного виконання (рис. 3.9). В такому дозаторі синхронно рухаються продуктопровід 1 і дві частини мірної ємності 2 і 3. При цьому заслінка 4 знаходиться в нерухомому стані. До заслінки притискаються почергово дві мірні ємності для їх наповнення продукцією. Таке конструктивне виконання дозатора зменшує тривалість випорожнення мірних ємностей і кут їх коливання.

В даному типі дозатора дозування здійснюється без тертя продукції по робочим органам, що запобігає їх деформації і руйнуванню.

Швидкісне мікрометричне регулювання дозатора може здійснюватись під час роботи машини. Продуктивність одного каналу становить 50- 80 упак./хв, а в пакувальній машині таких каналів може бути від 2 до 12.

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.