Одесса

У Києві автомобільний дилер ухилився від сплати 17 мільйонів гривень податків

Перевірка фінансово-господарської діяльності 1-го зі столичних підприємств, яке займається торгiвлею автомобiлями, виявила ухилення від сплати податків на мільйонні суми.

Як з’ясували фахівці столичного управління Міндоходів, службові особи ТОВ «С» уклали ряд контрактів про надання консультаційних послуг. Проте, консультації виявились не пов’язаними з господарською діяльністю вказаного підприємства, а деякі договори взагалі були укладені з фіктивними фірмами. У итогі оборудки підприємство безпідставно включило до податкового кредиту та витрат суми нібито отриманих, проте насправді неіснуючих послуг.

Не погоджуючись з плодами перевірки, підприємство звернулось до суду. Однак, в ході досудового розслідування, було встановлено, що використання документообігу з фіктивними фірмами та переведення на їх рахунки коштів не достаточно навмисний нрав, внаслідок чого бюджет недоотримав понад 17 мільйонів гривень податків.

У итогі розгляду справи, підприємству було відмовлено у задоволенні судового позову, а за підсумками проведеного розслідування, розпочато кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо величавых розмірах, що кваліфікується за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України.  

Наразі підприємство погодилось з висновками фахівців ГУ Міндоходів у м. Києві та в повному обсязі відшкодувало заподіяні державі збитки.  

Добавить комментарий

Одесса

Грузоперевозки в Одессе

Практически каждому человеку в своей жизни приходиться хоть раз сталкиваться с необходимостью квартирных или офисных переездов. Это только на первый взгляд может показаться, что перевезти вещи с места на место …

Поставщик оказался мошенником? Есть способ найти добросовестного оптовика с 7 км!

С развитием торговли на просторах интернета каждый оптовый заказчик хочет наладить деловые отношения с надёжным поставщиком. К сожалению, в последнее время остаточно сложно найти честного человека, который поставлял бы одежду …

Особенности ремонта ванной своими руками

Ванная относится к особенным помещениям в жилплощади. Ее предназначение не предусматривает частого помещения жителями. Минимизирована меблировка. В стандартных городских квартирах размеры объекта малы. Эксплуатируется он в критериях завышенной влаги. Тем …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.