Луцк

Попрощайтеся зі снігом та льодом на покрівлях та дорвейіжках

Через зміну клімату, если холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з неуввязками утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, дорвейіжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщені у найважливіших ділянках електричні кабелі значно знизять ризики.  

В багатьох країнах Європи зими за останні роки були більш сніговими, ніж попередні. З удобної точки зору холодні зими –  це додаткові скарги від домовласників. По всій Європі покрівлі і жолоби руйнуються через важкі пласти снігу, а люди страждають від падіння бурульок.Наприклад, тільки в Данії за даними страхових компаній збитки від снігу склали 100 млн. Євро протягом весни 2011 р. Водночас збитки від талої води у січні 2011 р. склали 120 млн. Євро.

Приватні будинки – найбільший ризик

Особливо страждають під масою снігу рівні покрівлі.  Коли починається відлига, сніг 100є вологим і важким.  Це призводить до драматичних пошкоджень, оскільки вода, що тане, не може стекти з покрівлі крізь замерзлі жолоби і водостоки.

Багато домовласників вирішують делему ручною очисткою або заливаючи гарячу воду у водостоки та труби. Такі входи –  теж рішення, але дуже короткострокові і потенційно небезпечні. Набагато ефективніше і безпечніше –  встановити кабельну електричну систему DEVI.

Просте і безпечне рішення

"Наше рішення –  дуже просте. Свого часу воно виникло завдяки чудовому досвіду встановлення електричного кабелю у приміщеннях з метою опалення. Ми використали ту ж саму технологію і адаптували кабелі для використання зовні. Ці кабелі можна швидко та просто встановлювати на покрівлях, водостоках, жолобах і трубах. Їх можна ефективно використовувати будь-де: дорвейіжки, рампи, сходи, тощо… Незалежно від того, де встановлені кабелі,  використання системи не викликає жодних труднощів.

Наші прогресивні та інтелектуальні терморегулятори управляють системою в залежності від показників вологості і температури. При холодній але сухій погоді, система залишається неактивною, заощаджуючи електроенергію і скорочуючи витрати. Если погода холодна і волога, система автоматично вмикається, швидко розтоплюючи сніг та запобігаючи утворенню льоду. Звичайно, домовласник може вручну управляти системою за допомогою терморегулятора", –  каже керівник напрямку «Кабельні нагрівальні системи DEVI» компанії «Данфосс ТОВ» Віктор Драчук. 

Швидка, фінансово виправдана і високоефективна

Кабельна система для зовнішнього використання DEVI швидко встановлюється, просто управляється і дешево коштує. Використання спеціальних аксесуарів, таких, як DEVIclip, для монтажу кабелю, забезпечує  можливість використання на будь-якому типі покрівлі. Більш того, бажаного ефекту захисту від снігу можна досягти встановленням кабелів тільки на тих ділянках, де найбільше відчутний сніг та лід –  на стику будівель, навколо труб або у місцях збору води.

Довідкова інформація:

Компанія Danfoss – найбільший промисловий концерн Данії; лідер в розробці, виробництві, продажах і обслуговуванні механічних й електронних компонентів і рішень; соціально орієнтована компанія, що вкладає ресурси і сили в збереження клімату та енергетичних ресурсів планети.  Данфосс ТОВ – український підрозділ Danfoss, глобального лідера в розробці, виробництві рішень в теплопостачанні, холодильному й індустріальному напрямах.

Торгівельна марка DEVI була заснована в 1942 році й за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до большого промислового підприємства, що виробляє та експортує рішення кабельного обігріву в 65 країн світу. В період об'єднання з найбільшою датською промисловою групою Danfoss Group в 2003 році, DEVI займала стабільну позицію основателя і новатора в області кабельних електричних систем опалювання для внутрішніх і зовнішніх установок.

У Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року і на сьогодні є найбільш популярною в своєму секторі. У квітні 2011 року в итогі тестування, проведеного Незалежним Дослідницьким Центром «ТЕСТ», продукція DEVI отримала символ якості «Відмінно».

Контакт:

Тел.: +380 44 461 87 02

ov@danfoss.com

www.devi.ua

Добавить комментарий

Луцк

Строители

В протяжении всей нашей жизни мы строим. Строим дела, время от времени, близкого человека), планы, лица, глазки, свое будущее, собственное счастье. Даже путь, который выбирает для собственных людей правительство, можно именовать строем. А все поэтому, что строить

Популярно о станциях чистки бытовых сточных вод

Отходы жизнедеятельности человека неминуемы, но они должны попадать в окружающую среду исключительно в концентрациях, неопасных для людской жизни. В особенности это относится к аква ресурсам.Как очищали бытовые сточные воды в древности?В старых городках тоже существовали

6 правил делового этикета Джен Ягер

Относительно правил делового этикета существует величавое огромное количество разных материалов, в том числе научно-исследовательских. Мы желали бы тормознуть на 6 главных заповедях этикета, сформулированных американкой Джен Ягер. 1. Делайте все вовремяЗапоздания

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua