Кухня > Рестораны

Гриль Napoleon – незамінний атрибут професійної кухні

Приготування страв на грилі все частіше стає основою ресторанного бізнесу в Україні та в усьому світі. Велика кількість гурманів нерідко надають перевагу таким стравам, бо вони готуються без зайвої олії та максимально наближені до здорового харчування. Говорячи про обладнання для готування страв-гриль, багато поціновувачів звертають увагу на пристрої торгової марки Napoleon, які зарекомендували себе на ринку, як найякісніші та багатофункціональні. Придбати такі апарати можна на сайті napoleongrills.com.ua офіційного представника компанії в Україні.

Яке обладнання пропонує «Наполеон»?

Для розвитку прибуткового бізнесу у сфері громадського харчування дуже важливо придбати відповідне обладнання, яке має всі потрібні функції для готування улюблених страв відвідувачів швидко та якісно. Вагомим аспектом для правильного вибору приладів є також наявність сертифікатів якості відповідно до світових стандартів. Саме товари бренду «Наполеон» наділені цими якостями. На сайті до уваги відвідувачів представлені такі конфігурації гриль-приладів:

  • електричні;
  • газові;
  • вугільні.

З-поміж них наявні мобільні моделі та ті, які стаціонарно монтуються на робоче місце. Вбудовані прилади є вигідними для великих ресторанів, кафе чи інших закладів громадського харчування, де потрібно готувати водночас значну кількість їжі чи декілька її різновидів. Перевага цих моделей полягає в тому, що додаткові вбудовані аксесуари дають змогу готувати ще й гарніри чи соуси, не відвертаючи уваги від смаження основних страв.

Подвійна конфорка з нержавіючої сталі Napoleon

Портативні аналоги частіше використовуються для домашнього вжитку, даючи змогу своїм власникам готувати найкращі страви прямо вдома. Такі моделі істотно відрізняються за розмірами, потужністю та різновидами палива. Шанувальники бездимного способу смаження надають перевагу електрогрилям. Ті ж, хто бажає скуштувати страву, як з мангала, впевнено користуються вугільними аналогами.

Вугільний гриль зі столиком Napoleon Rodeo Cart

Ці пристрої мають істотну перевагу у вигляді спеціальних кришок, що допомагають довго підтримувати температуру.

Переваги грилів «Наполеон»

Високоякісна продукція Napoleon впевнено тримає передові позиції в каталогах подібних товарів. Це стало можливим завдяки певним плюсам, притаманним їй:

  • легкості в керуванні температурою;
  • зручному очищенні приладів;
  • багатофункціональності;
  • наявності додаткових аксесуарів.

Придбавши обладнання бренду Napoleon, кожен покупець відкриє для себе захопливий світ куховарення та безліч нових смаків.

Добавить комментарий

КухняРестораны

Кухні на замовлення від МебліВенге

Кухня є серцем кожного дому. Тут ми проводимо значну частину свого часу, готуючи страви для родини та друзів, обговорюючи важливі питання та насолоджуючись смачними моментами. Тому важливо, щоб кухня була …

Монтаж мойки на кухне своими руками

Монтаж мойки на кухне своими руками: шаг за шагом инструкция Установка мойки на кухне является важным этапом обустройства кухонного пространства. Правильно выбранная и установленная мойка не только облегчит процесс приготовления …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.