Бизнес-новости Украины > В Украине > ИНЖЕНЕРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДОМА И УЧАСТКА > Оборудование для дома

Яке електротехнічне обладнання необхідне для приватного будинку

В побутовій електромережі в будинку використовується широка номенклатура різноманітного обладнання. Від його якості залежить не тільки термін експлуатації, але і пожежна безпека, відтак збереження життя мешканців та матеріальних цінностей. Електротехнічне обладнання АСКО-УКРЕМ відзначається багатьма перевагами, серед яких еталонна якість та відповідність вимога діючих державних та міжнародних стандартів. Виробник пропонує широкий спектр виробів, що повністю забезпечують побутову електростанцію.

Асортимент електротехнічних виробів та сфери застосування

Постачальники електрообладнання в Україні пропонують наступний асортимент:

  • Високовольтне - трансформатори, пристрої для заземлення тощо;
  • Низьковольтна продукція - автоматичні вимикачі, рубильники, пускорегулюючі пристрої й т. і.

Додаткове обладнання - до нього відноситься досить широкий перелік електротехнічної продукції України, що забезпечує безперебійну роботу побутових приладів та їх безпечну експлуатацію. Вимоги до даної групи електротоварів не менш високі. До додаткових електротехнічних пристроїв, як правило відносять:

Стабілізатори - виконують функцію захисту від стрибків напруги та неякісних параметрів електричного струму;

Елементи живлення - в залежності від конструкційних особливостей можуть забезпечувати тимчасову працездатність деяких видів обладнання на випадок відключення електроенергії. Багато з них використовуються у пристроях що призначені для вирівнювання коливань робочих параметрів електромережі;

Контрольно-вимірювальні - лічильники електроенергії, що вимірюють рівень споживання та фіксують його;

Захисні пристрої - вимикають побутові електроприлади у випадку пробою на корпус або витоку струму. Їх використання при встановленні пральних машин електричних нагрівачів, духових шаф та інших електроприладів, що характеризуються високою напругою є обов'язкові умови безпечної експлуатації. До захисних приладів відносяться пристрій захисного відключення (ПЗВ), диференційні автомати, плавкі запобіжники й т. і.

Будь-який об'єкт, що підлягає електрифікації має електрощит де розміщене основне обладнання для контролю, розподілу електроенергії та захисту. Компанія АСКО-УКРЕМ Також займається виробництвом електрощитового обладнання високої якості та надійності. Крім того, виробник пропонує професійні електромонтажні інструменти, що зроблять процес монтажу більш зручним, безпечним та швидким.

Відповідність вимогам якості продукції

До електротехнічного обладнання що використовуються у побутових електромережах пред'являються підвищені вимоги щодо безпеки експлуатації. Конкретні параметри викладені у відповідних державних стандартах по кожній з окремих груп чи видів електротоварів. Але існують загальні критерії, яким повинні відповідати електротехнічні пристрої:

  • Рухомі частини повинні були повинні бути сконструйовані таким чином, щоб при експлуатації захистити користувача від травм та ураження електричним струмом.
  • Захисні елементи та корпуса повинні мати високий рівень механічної міцності та зніматися тільки за допомогою спеціальних інструментів.
  • Враховуючи можливість коливання параметрів електричного струму в електромережі, прилади повинні нормально функціонувати при відхиленні показників струму від нормального значення на +/- 10% і т. і.
Добавить комментарий

Бизнес-новости УкраиныВ УкраинеИНЖЕНЕРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДОМА И УЧАСТКАОборудование для дома

Видеодомофон — система с использованием новейших технологий

Звонок в дверь, вы ее открываете, но вместо ожидаемых гостей перед вами посетитель, от которого просто так не отделаешься. Знакомая ситуация? С домофоном с видео такого больше не будет. Прежде …

Что такое умный дом

Некоторое время назад технологияумный дом была экзотикой. Теперь же это обыденная вещь, преимущества которой ощутили многие.

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.