Всё для дома > Дом из пенобетона > ИНЖЕНЕРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДОМА И УЧАСТКА

Камін у приватному будинку – помилки при виборі

Якщо ви плануєте придбати для свого будинку камін, варто детально ознайомитися з його різновидами та отримати конструктивну інформацію від спеціаліста. Вибирати даний атрибут варто не лише за зовнішнім оформленням, а й враховувати призначення опалювального приладу, площу приміщення, в якому воно розташовуватиметься та інші моменти, про які ми поговоримо в даній статті.

Насамперед радимо ознайомитися з асортиментом магазину Файний Дім у Сумах, в якому ви можете придбати рушту для каміна, дверці для каміна, пічне лиття та інші вироби за доступними цінами. Для вашої зручності працює сайт, на якому ви знайдете все необхідне для вашого ремонту та будівництва.

Види камінів та їх особливості

Обираючи камін, необхідно розставити пріоритет на його функціях. Такий атмосферний елемент приватного будинку зазвичай використовується для:

  1. Обігріву приміщення.
  2. Декорування інтер’єру.
  3. Створення тепла і затишку.

У магазинах та торгових мережах ви можете зустріти каміни таких видів:

  1. Відкритого типу.
  2. Закритого типу.

Такі прилади “працюють” на дровах чи іншому твердому паливі. Окремо виділяють інші види, наприклад електро- або біокаміни, які підходять для невеликих приміщень, квартири.

Якщо для вас в пріоритеті обігрів декількох кімнат відразу або цілого будинку (певної площі), радимо каміни закритого типу з топкою. Їх ККД сягає 85-90%, а тепло може розподілятися по всьому будинку. Не менш важливою є безпека експлуатації – даний прилад абсолютно безпечний та може працювати без вашого нагляду.

Камін відкритого типу не здатен повноцінно обігріти будинок, проте такий прилад створює неймовірний затишок оселі. Він забезпечує панораму полум’я, надаючи можливість відчути хрускіт дров при згоранні.

Моменти, які не варто недооцінювати при виборі каміну

  1. Якщо ваша мета – обігрів приміщення, краще надати перевагу каміну закритого типу. Щоб мати можливість спостерігати за вогнем, прилад можна оздобити скляною дверкою. Для естетичних цілей ідеально підходить прилад відкритого типу.
  2. Хороша вентиляція. Дане питання актуальне більше для камінів відкритого типу, адже вони забирають кисень з приміщення для забезпечення процесу горіння. Якщо систему вентиляції встановити неможливо, варто проводити провітрювання за потреби.
  3. Потужність приладу. Розрахуйте площу, яку необхідно опалювати, враховуючи висоту стель, теплопровідність матеріалу, з якого побудовано будинок, клімат місцевості. Надто потужний камін пересушуватиме повітря й в приміщенні буде надто жарко. Прилад недостатньої потужності для великої площі виявиться малоефективним й вимагатиме великої кількості палива, особливо в холодну пору року.
  4. Матеріал деталей. Обирайте колосники для каміну, дверцята та інші деталі високої якості, наприклад, з чавуну чи жароміцної сталі.

Звертайтеся до спеціалістів магазину Файний Дім – ми з радістю допоможемо вибрати необхідні матеріали для вашого будівництва та ремонту.

Добавить комментарий

Всё для домаДом из пенобетонаИНЖЕНЕРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДОМА И УЧАСТКА

Как построить современный дом?

Сегодня многие люди мечтают о том, чтобы построить свой собственный современный дом. Построить дом может быть достаточно сложным процессом, но с правильным планированием и правильным подходом к проекту, вы можете …

Как построить дом?

Построить дом мечты не так уж и сложно. Для начала стоит определиться с типом дома и материалами, которые будут использоваться при его строительстве. Для процесса постройки дома может потребоваться подготовить …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.