Газовые горелки > Газогенераторы > Котлы

Газові котли Italtherm для внутрішньої установки: який обрати

Газові котли Italtherm

Італійський бренд Italtherm — один з найцікавіших на світовому ринку опалення. Тепер газові котли високої якості доступні для українців через офіційний магазин Italtherm. Блакитне паливо є ефективним і розповсюдженим в нашій країні для опалення приватного будинку. Сучасні домовласники приділяють все більше уваги якісній автоматиці котла, щоб один раз налаштувати процеси і відчувати комфорт весь сезон. Тому й придивляються до сертифікованої продукції за стандартом UNI EN ISO 9001:2008 та перевіреної на лабораторних потужностях KIWA.

При виборі котла для домашньої системи опалення варто обдумати нюанси:

 • зручний і економний традиційний котел (конвекційний) підійде для невеликих і середніх будинків; з ним можна організувати одноконтурне опалення або двоконтурне (опалення+ГВП); модель обирають по потужності в межах 20—35 кВт, коштує таке обладнання від 19,9 до 24,7 тис. грн.;
 • інноваційний конденсаційний котел лідирує по ефективності — за рахунок тепла газів, що відводяться, збільшується сумарний коефіцієнт корисної дії; старт-система ICS відповідає за самостійне налаштування системи згоряння; прилади з конденсаційною технологією коштують дорожче, від 34,3 до 74,5 тис. грн., але в процесі експлуатації можна скоротити витрати на паливо (до 40%).

Висновок 1. При невеликому бюджеті віддайте перевагу традиційним серіям Italtherm City Class F та FR для закритої системи опалення, а City Class C підійде в димохідну систему.

Якщо є можливість, вигідніше обрати новітню конденсаційну технологію обігріву — звернуть увагу на лінійки Italtherm City Top, City Class K, Time Micro K, Time Class K.

Специфічні моделі газових котлів із Італії

Газовий котел Italtherm Time

Компанія «Італтерм» приділяє увагу зручності користувача. Тому випущено кілька серій котельного обладнання з вбудованим бойлером Time Micro|Max|Compact. Головна особливість пристроїв — функція PlusTimeMICRO. Завдяки їй можна програмувати попереднє нагрівання рідини в мікроакумуляторі та в будь-який момент отримати підготовлену воду для побутового споживання. Такий підхід дозволить котлу підлаштуватись під стиль життя власників. А розумна техніка завжди програмується відповідно до звичок і потреб.

Italtherm Time K та Time F відрізняються збільшеним пластинчастим теплообмінником і полістирольною теплоізоляцією. Це дозволяє ще ефективніше гріти сантехнічну воду. А функція AcquaStep заздалегідь підігріває вторинний теплообмінник, щоб не довелося чекати на гарячу воду.

Найпотужніша серія — Time Power. В ній представлені котли з потужністю:

 • 47,5 кВт;
 • 63,0 кВт;
 • 85,0 кВт;
 • 108,0 кВт;
 • 160,0 кВт.

Таке обладнання можна використовувати поштучно або каскадом для опалення великих побутових та виробничих приміщень. Інженери не просто вклалися в потужність, але й формфактор виглядає компактно: габарити 837x450x475 мм при вазі 39,4—108,3 кг. Вбудована автоматика розроблялась під підключення бойлеру непрямого нагріву для приготування гарячого водопостачання. Високоякісний модульний насос забезпечує тривалу і безвідмовну роботу опалювального обладнання.

Колись бренд випускав недорогі газові котли Italtherm City Plus з електронно-аналоговим управлінням для закритих камер згоряння. Проте зараз вони не продаються через офіційний інтернет-магазин та не доповнюються розширеною гарантією.

Що треба знати про гарантію «Італтерм»

Програма 10-річної гарантії запрацювала в Україні з весни 2020 року. Раніше розширені гарантійні зобов’язання виробника поширювались для клієнтів з Західної Європи, Великобританії, США, Канади, Австралії, Китаю. Високоякісна збірка і передова компонентна база дозволяють впевнено надавати українцям послуги з гарантійного обслуговування.

Сервісне покриття на 750 міст і селищ вигідно виділяє «Італтерм» на ринку. Споживачу є куди звернутися і швидко вирішити проблему з котлом.

Плюси офіційного сервісу:

 • діє розширена гарантія;
 • ДСЦ працюють по інструкціям виробника;
 • завжди вчасно приходять деталі;
 • майстри досконально знають особливості техніки.

Виробник гарантує: якщо продукція була офіційно ввезена в Україну, гарантія діє 120 місяців. Для повної впевненості замовляйте оригінал у фірмовому інтернет-магазині.

Добавить комментарий

Газовые горелкиГазогенераторыКотлы

Газовый генератор — принцип работы, как выбрать для домашнего пользования и меры предосторожности при использовании?

Газовый генератор является популярным и эффективным источником электроэнергии для домашнего использования. Они работают на газовом топливе, что делает их экологически чистыми и экономически выгодными. В этой статье мы рассмотрим принцип …

Газогенераторы – это

Газогенераторы – это устройства, генерирующие газ из твердого или жидкого топлива. В основном газогенераторами называют пиролизные печи на древесине и других отходах органики, в которых при недостатке кислорода и высокой …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.