пищевое

Крупи і злаки: здорове харчування, енергія на весь день

Крупи є основними джерелами дієтичного білка, заліза, комплексу вітамінів B, вітаміну E, вуглеводів, ніацину, рибофлавіну, тіаміну, клітковини, необхідних для повноцінного функціонування організму.

З давніх-давен, крупи займають важливе місце за столом для всіх станів.

Каші, приготовані з круп, незамінні для нашого організму, тому питання калорійності круп і їх харчової цінності так хвилює кожного з нас.
Крупи і злаки: здорове харчування

Незаперечна користь круп

Прихильники правильного харчування, знають, що розчинні висівки в злаках допомагають знизити рівень холестерину в крові і запобігають серцево-судинні захворювання. Регулярне споживання злаків допомагає запобігти раку, запори, захворювання товстої кишки і високий рівень цукру в крові. Коли каша для сніданку поєднується з молоком, вони додатково забезпечує багату білком їжу. Для немовлят, збагачені залізом, злаки використовуються в якості твердої їжі преміум-класу.

Харчова цінність пшеничної крупи

Згідно з даними Таблиці Калорійності, споживання зернових культур забезпечує 10000-15000 кДж / кг енергії, що приблизно в 15-20 разів більше, ніж фрукти і овочі.

У більшості країн, в якості основного зернового проекту, використовується пшениця.

З пшеничного борошна готують широкий асортимент хліба, печива, локшину, кондитерські вироби і торти.

Цільна пшениця - хороший джерело харчових волокон, каротиноїдів і антиоксидантів, фосфору, кальцію, калію, магнію і ніацину. Ці поживні речовини корисні для запобігання серцевих захворювань, профілактики та лікування розладів травлення, а також блокують дію жовчі, що сприяє розвитку раку. Цільна пшениця підвищує чутливість до інсуліну і запобігає діабету, а також знижує ризик раку грудей, впливаючи на рівень гормонів. Зеаксантин разом з каротиноїдом лютеином важливий для здоров'я очей і шкіри людини.

Рис як джерело харчової енергії

Рис є другим за значимістю зерновим продуктом у світі. Рис є відмінним джерелом калорій через вміст в ньому крохмалю. Він містить 75-80% крохмалю, 7% білка, 0,4-0,8% ліпідів і 12% води. Протеїн з рисової муки відрізняється високою засвоюваністю і містить більше лізину на 4,1 мг / 100 г білка, ніж пшениця. Крім того, він містить в збалансованій кількості тіамін, рибофлавін, ніацин і амінокислоти. Суху речовину подрібненого рису містить 90% крохмалю, а решта - ліпіди, білок і зола.
Рис як джерело харчової енергії
Рис забезпечує 20% харчової енергії, містить білки з високою біологічною цінністю, високий коефіцієнт корисної дії та збалансовані незамінні амінокислоти.

Коричневий рис містить більше висівок, безліч біофункціональних і поживних речовин. Його можна вживати в пропареному вигляді.

Борошно використовують у випічці або ферментованому дитячому харчуванні, пластівцях для сніданку, а також для створення продуктів без глютену, крохмалю та похідних крохмалю. Білок рису через його низьку гіперчутливості є чудовою альтернативою сухому молоку для немовлят.

Інші значущі злаки

Ячмінь: дуже поживний і важливий для солодження. В основному використовується в якості пластівців для сніданку з вівсяними пластівцями, а також використовується як корм для тварин.

Пшоно: вирощується в основному в Росії, Україні, Азії та Африці. Пшоняна каша дуже популярна в Китаї, Росії та Німеччини. Його також можна використовувати для приготування алкогольних напоїв, як корм для тварин і птахів.

Овес: основний злак в Шотландії, він дуже поживний і використовується в якості пластівців для сніданку більш ніж в половині світу. Завдяки високому вмісту клітковини популярний для зниження ваги і зниження рівня цукру в крові.

Кукурудза: кукурудза є основним злаком на таких континентах, як Південна Америка і Африка, Росії, Україні. Використовується в якості сировину для виробництва круп і пластівців, є популярним злаком у всьому світі.

Добавить комментарий

пищевое

Как перевозят и хранят сырое мясо

Перевозка и хранение сырого мяса требуют не только особого внимания к деталям, но и строгого соблюдения стандартов безопасности и гигиены. Эта статья представляет собой подробное руководство по организации эффективных и …

Чай: и вкусно, и полезно

В мире есть огромное количество видов чая, о некоторых из которых вы наверняка даже не слышали. В простом магазине вряд ли можно найти редкие сорта, но их можно заказать онлайн …

Харчова одноразова алюмінієво-картонна кришка до контейнера SP62L

Вперед на захист свіжості продуктів! Кулінарний бізнес та харчові послуги завжди вимагають особливої уваги до збереження якості та свіжості продуктів. Успіх ресторану, кафе або кейтерингової компанії визначається не лише смаком …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.