Деревообработка > ОБРАБОТКА ДЕРЕВА > Трейдинг и биржи

Ціна на деревину граба на онлайн аукціоні УЕБ. Властивості грабової деревини та особливості її реалізації

Відповідно до змін, ухвалених урядом, з 01 липня 2021 р. купити ліс (неділову деревину, кругляк, пиломатеріали та інші різновиди) деревообробні компанії можуть лише на електронних аукціонах, які проводяться ліцензованими товарними біржами. 

ТОВ “Українська Енергетична Біржа” це масштабна платформа, що має усі ліцензійні дозволи на проведення електронних торгів з реалізації деревини (зокрема деревини граба). УЕБ запроваджує прозорі та зрозумілі механізми формування попиту і пропозиції, тому представники бізнесу позитивно відгукуються про продаж пиломатеріалів на таких онлайн-торгах. 

Запровадження електронного обігу промислового лісу та контролю за механізмами його реалізації дали змогу подолати корупційну діяльність у цій сфері та збільшити цільове поповнення державного бюджету України. На сьогодні зафіксовано понад 900 акредитованих учасників -  виробників і підприємств усіх форм власності (як приватних, так і державних).

На ціну грабової деревини впливають багато факторів, серед яких регіон, лісове господарство-замовник, клас якості, діаметр, довжина та ін. Наразі її середня вартість в Україні коливається в межах 1200-1900 грн. Детальніше про актуальну ціну на грабову деревину можна дізнатися за посиланням https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-na-derevinu-graba-ii-vlastivosti-ta-osoblivosti-realizatsi/ Користувачам УЕБ також доступні біржові котирування, на основі яких можна кладати прогнози по обсягам, витратам і майбутнім доходам за результатам торгів. Підсумкова вартість грабу залежить від пропозицій учасників на кожній торговій сесії.

Граб - відноситься до листяних порід, його деревина більш м’яка і еластична (порівняно наприклад з хвойними). Граб чудово підходить для оздоблювальних робіт як ззовні, так і всередині приміщення, а ось для зведення будинків і несучих конструкцій використовують більш міцніші породи.

 

Як купити лісоматеріали з грабу на біржових торгах в Україні

Незважаючи на воєнний стан, чутливі проблеми з електропостачанням на сьогоднішній день в Україні досить успішно діє біржовий ринок деревини. Так, наприклад у листопаді 2022 року на ліцензованих товарних майданчиках лісові господарства реалізували 488,62 тис. куб. м необробленої деревини, оборот склав 1,36 млрд грн., а додатковий дохід - 68,71 млн грн.

Високий попит на деревину обумовлений її активним використанням у будівельній та інших сферах, в тому числі і для експорту. УЕБ проводить торгові сесії не тільки для внутрішнього ринку деревини, а й з орієнтацією на експорт.

Учасники торгів можуть самостійно визначати ціну грабової деревини на конкурентних аукціонах і формувати реальну ринкову ціну. Початкова стартова ціна на нових торгах формується в залежності від собівартості заготівлі сировини та співвідношення попиту та пропозиції. Така ціна є ринковою за своєю суттю і не є величиною сталою. 

Отримати консультацію служби підтримки користувачів УЕБ можна за номером (044) 35-77-537. Підпишіться на зручні боти у Telegram та Viber, щоб бути в курсі про оголошення нових торгів.

Добавить комментарий

ДеревообработкаОБРАБОТКА ДЕРЕВАТрейдинг и биржи

Типы и функциональные особенности фрезера по дереву

В XXI веке огромную популярность начали набирать товары ручной работы. Зачастую отказ от машинного производства связан не только с высоким спросом на изделия, полностью или частично связанные с ручным трудом, …

Какие клеи для кромки лучше использовать?

На официальном сайте компании «Люкс» (https://lux-x.com/) можно приобрести клеи для кромки быстро! Многие производители натуральной кромки или кромки из АБС-пластика (акрилонитрил, бутадиен и стирол), предлагая свою продукцию, не всегда могут …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.