WEB мастерская > Инструменты интернет > Сеть и интернет

Якщо потрібен надійний виділений сервер, де його орендувати?

Виділений сервер (dedicated server) забезпечує цілодобове функціонування цифрового робочого середовища й великих інтернет-проєктів, які відвідують понад 20 тисяч осіб на добу. Він надає повний доступ до налаштувань і керування та водночас не вимагає регулярного обслуговування і встановлення нових запчастин. Усі, хто користується таким сервером, менше турбуються про кібератаку, зараження вірусами й нестабільне з’єднання із сайтом. Дізнайтеся, чим відрізняється виділений сервер і чому оренда вигідніша за його купівлю.

Кому вигідна оренда виділеного сервера в дата-центрі

Виділений сервер — це окремий фізичний сервер, розташований у дата-центрі. Він оснащений процесором, оперативною пам’яттю, жорсткими дисками чи твердотілими накопичувачами для зберігання даних та іншим обладнанням. Його можна взяти в оренду на місяць і більше в компанії «Дельтахост» https://deltahost.ua/dedicated.html, яка надає різні рішення з хостингу для фізичних і юридичних осіб.

Виділений сервер обирають для кібербезпеки, зберігання великого обсягу інформації, створення аналітичної системи з базою даних, високої швидкості завантаження та коректної роботи вебресурсів. Його вигідно орендувати:

 • середнім і великим компаніям для організації робочого середовища;
 • великим інтернет-магазинам;
 • проєктам, які потребують великої обчислювальної потужності.

Швидко окупається ціна на виділений сервер для ігор, онлайн-кінотеатрів, сервісів для відеостриму, маркетплейсів і великих ресурсів з новинами. Ним користується лише один клієнт. Крім нього, ніхто не може претендувати на сервер, а отже, орендатору не доведеться ділити його потужності із «сусідами по хостингу». Це головний аргумент у питанні, що краще орендувати: виділений сервер абовіртуальний VPS/VDS виділений сервер.

Як вибрати виділений сервер

Як і у звичайному комп’ютері, запчастини сервера відповідають за різні завдання та цілі. Звертайте увагу на технічні характеристики виділеного сервера:

 • Процесор. Виконує команди й обробляє дані. Від його тактової частоти залежить швидкість виконання операцій, а від кількості ядер — продуктивність, розподіл навантаження і можливість працювати в багатопотоковому режимі.
 • Оперативна пам’ять. Зберігає виконуваний код і дані, які процесор обробляє саме зараз. Що більшим буде її об’єм, то швидше «закешуються» дані. Оперативну пам’ять необхідно брати із запасом.
 • Дискове сховище. Його об’єм має відповідати передбачуваному обсягу даних вашого проєкту. Швидкість їх оброблення залежить від типу дисків. Наприклад, твердотілі накопичувачі SSD швидше «читають» записи й мають довший термін служби, ніж жорсткі диски HDD. Вам також можуть запропонувати аналоги HDD — NVME-диски, які працюють за іншим протоколом обміну даних. Він забезпечує багатопотокову роботу на високій швидкості.

Крім технічних характеристик, враховуйте місце розташування дата-центру й послуги провайдера хостингу.

Де орендувати виділений сервер

Якщо вам потрібен надійний виділений сервер за прийнятною ціною, зверніться до компанії «Дельтахост». Це найбільший провайдер хостингу, який дає можливість обрати:

 • потужність процесора;
 • об’єм оперативної пам’яті;
 • розмір дискового сховища;
 • країну, де розміщений виділений сервер, — Україна, Нідерланди, США;
 • послуги з адміністрування, ліцензійне ПЗ, додаткові IP-адреси та інше.

Ви можете взяти виділений сервер на 1 добу https://deltahost.ua/dedicated.html для тестування потужностей. Служба підтримки усуне проблеми, які були виявлені під час тестового періоду. Фахівці допоможуть розрахувати технічні характеристики сервера для вашого проєкту. Щоб докладніше дізнатися про таку послугу, як виділений сервер, зателефонуйте за номером +38 (044) 247 08 62.

Добавить комментарий

WEB мастерскаяИнструменты интернетСеть и интернет

VDS-сервер: что это такое и как его выбрать

VDS сервер — это сервис, заменяющий реальный физический сервер. На одной физической машине размещаются серверы нескольких клиентов, при этом повышенная нагрузка на одном из них не влияет на работу других. Когда …

Обучение арбитражу трафика от SmartLab Agency

Одной из ведущих компаний, предоставляющих обучение арбитражу трафика, является SmartLab Agency. Эксперты этой компании разработали уникальные программы, которые сочетают в себе академические знания и практический опыт. Если вы хотите стать …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.