В Украине > Домашние животные > Киев и Украина
Як правильно годувати кота: все, що вам потрібно знати
Якщо ви тільки плануєте взяти в будинок вихованця або у вас вже є кіт, важливо розібратися, як правильно його годувати, щоб підтримувати здорове зростання та розвиток, нормальну фізичну активність та відмінне самопочуття тварини. У статті розповімо про це докладно.
Ні, їди зі столу!
Назавжди відмовтеся від думки годувати кота людською їжею. По-перше, тварині категорично заборонено смажену, копчену, жирну. Крім того, продукція, яку вживаємо ми, багата на консерванти, барвники, різні добавки. Вони не найкраще позначаються на організмі тварини.
Тому лише натуральна їжа чи спеціалізований корм — щось одне. Найкраще купити Brit Premium для котів в Україні, дати спробувати та подивитися як відреагує на нього вихованець. Якщо віддає перевагу натуральній їжі, то поєднуйте відварене нежирне м'ясо з кашами і зеленню.
Помилкова думка, що тварини розумні і самі знають, яка їжа їм потрібна, тому можуть вільно їсти людину. Це швидше стосується вуличних котів, у яких вибір обмежений.
<
Комбінуйте сухий та вологий корм
Це важливо, оскільки тільки вологий корм забезпечує баланс вітамінів та мікроелементів, а також води. Але не задовольняє інші потреби, як це роблять сухі гранули.
У свою чергу сухий корм дозволяє вихованцю видаляти зубний камінь з емалі, точити ікла, покращувати травлення та сприяти виведенню вовни. В цілому, у кожного з кормів - своє завдання. Важливо: сухий корм може бути в мисці постійно. Вологий видавайте невеликими дозами.
Регулюйте обсяг, але не термін
Враховуйте, що шлунок кота невеликий. Тому він буде, швидше за все, часто і невеликими порціями. І це не примха. Об'єм котячого шлунка - трохи більше 300 мл. Будьте готові до того, що тварина робитиме до 4–5 підходів до миски на день. Це нормально.
Забезпечте доступ до води
Коти за своєю природою малопитущі. Однак нестача рідини може спровокувати серйозні проблеми із сечовидільною системою. Нехай у тварин завжди буде миска з чистою водою. Змінюйте її щодня.
Якщо з якоїсь причини вихованець відмовляється пити зі своєї миски, спробуйте переставити її в інше місце. Також не обмежуйте доступ до джерел поточної води: фонтанчиків та кранів. Часто у кішок свої чудасії.
«Мяу» не завжди означає потребу в їжі
Не забувайте про те, що кіт потребує не тільки їжі. Це соціальна домашня тварина, якій потрібен контакт із людиною. Ігри, погладжування, обіймашки - все це дозволяє заспокоїти тварину, розповісти їй про своє кохання. Тому після повернення додому не забудьте погладити пухнастого, поспілкуватися з ним, запропонувати іграшки. Їх можна купити в магазині MAUDAU.
Не забувайте також про те, що через нявкання вихованець просто спілкується з вами. Якщо велику частину дня ви проводите на роботі, таким чином тварина розмовляє, дізнається, як у вас справи, скаржиться на самоту.