В Украине > Работа

IT рекрутинг агенство для рекрутерів

У той час, як деякі компанії мають своїх внутрішніх HR-ів або рекрутерів, багато спеціалістів бажають працювати саме у рекрутингових агенціях. Адже це допомагає охопити великий список різноманітних вакансій та стеків. Пропонуємо поговорити про те, які взагалі навички важливі для того, аби бути сорсером та рекрутером. І те, як саме IT  рекрутер бачить свою роботу в агенціях.

поиск работы в Украине

Детальніше на сайті https://evotalents.com/uk

Що таке IT рекрутинг для рекрутерів

У статтях часто розглядають поняття рекрутингу з боку клієнтів, тобто компаній, які звертаються до агенцій за послугами. Вважаємо, що необхідно також розкрити цю тему з боку рекрутерів. Адже саме вони безпосередньо є важливою складовою найму персоналу. І деколи виходить так, що рекрутери роблять набагато більше роботи, аніж клієнти можуть побачити.

Отже, професія рекрутер для саміт рекрутерів:

  • Це не просто пошук кандидатів та представлення їх клієнтам. Це найскладніша задача, яку необхідно розв’язати. Це довгий процес від заохочення талантів, до проходження ними всіх етапів співбесід. Це вміння комбінувати компанії та потенційних співробітників, аби їх корпоративна культура та очікування збігалися. 
  • Це самовдосконалення: для рекрутера неймовірно важливо постійно розвиватися професійно. Тому вони аналізуюсь свою роботу, намагаються придумати більш влучні імейли для встановлення контакту з кандидатами та зробити процес найму більш невимушеним та приємним для усіх зацікавлених сторін. 
  • Це вміння знаходити підхід до людей. Через велику кількість спілкування з клієнтами і кандидатами, рекрутери повинні деколи бути психологами або просто гарними слухачами. Кожна людина має свою історію та темперамент, тому необхідно вміти розуміти оточуючих та зважати на їх думку у будь-якому випадку.

Що таке рекрутингова компанія для рекрутерів

Як ми вже зазначили вище, робота рекрутерів дійсно складна та важлива, тому має значення і те, на базі чого ці професіонали будуть розвиватись. 

  • По-перше, важливо розуміти, що рекрутингові агенції бувають широкого направлення та спеціалізовані (наприклад, в сфері IT). Отже працюючи у компанії першого варіанту, рекрутер зможе познайомитися з різними сферами діяльності та отримати різноманітний досвід. Що стосується спеціалізованих агенцій, тут рекрутер зможе стати справжнім професіоналом у певному напрямку. Такий варіант є доречним для людей, які полюбляють сталість та мають бажання постійно занурюватися в одну тему. 
  • По-друге, це можливість працювати у команді однодумців. Якщо агенція невелика, скоріш за все, в ній працюють люди, дуже схожі за темпераментом та поглядами. Це можливість завжди отримувати підтримку та працювати пліч-о-пліч з іншими професіоналами своєї справи. 
  • По-третє, рекрутингові агенції в більшості завжди мають клієнтів (адже працюють з різними компаніями). У той час як внутрішні рекрутери починають свою діяльність лише тоді, коли їх компанія потребує залучення нових талантів.

Яке приймати рішення стосовно місця роботи, як професійно розвиватися (та чи розвиватися взагалі) кожна людина приймає самостійно. Хочемо ще раз наголосити на тому, що дуже важливо у будь-якій ситуації слухати своє серце. Саме воно підкаже найкращій вибір для вас.

Добавить комментарий

В УкраинеРабота

Інтернет-магазин «Аптека садівника»: засоби для захисту рослин

Інтернет-магазин https://apteka-sadivnyka.ua/ пропонує широкий асортимент засобів захисту рослин від відомого виробника Укравіт. Магазин забезпечує як оптові, так і роздрібні продажі, гарантуючи високу якість продукції та оперативну доставку по всій Україні. …

Все для охорони: як вибрати якісне обладнання

Найефективнішим способом зберегти своє майно від пограбувань чи пошкоджень є встановлення якісної охоронної системи. До цієї категорії обладнання належать різні види сигналізації, відеонагляду та контролю доступу. Устаткування для охоронних систем: …

Печінковий комплекс від IQ Lab

Печінковий комплекс від IQ Lab : що потрібно знати? Печінка виконує безліч важливих функцій в організмі, включаючи детоксикацію, синтез білків і вироблення біохімічних речовин, необхідних для травлення. Вона також відіграє …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.