бытовые товары > В Киеве > В Украине

Антисептик в Україні: рекомендації щодо вибору та де купити

Зараз антисептик для рук можна знайти у кожній сумочці чи рюкзаку. Завдяки епідемії коронавірусу необхідність регулярної дезінфекції для профілактики захворювань усвідомили практично всі. Але водночас далеко не всі розуміють, де купити антисептик для рук (Україна) та як його вибрати.

Як вибрати антисептик для рук?

Перед тим як купити антисептик для рук слід звернути увагу на:

  • Cклад. Більшість таких засобів мають спиртову основу, важливо, щоб концентрація етилового або ізопропілового спирту становила не менше 60%. Також існують антисептики з комбінованим складом, зокрема засоби з ЧАС (четвертинними амонієвими сполуками) або хлоргексидином.
  • Ефективність. Єдине, що може підтвердити ефективність того чи іншого засобу, - це наявність у нього сертифіката якості.
  • Комфорт для шкіри. Антисептики для рук часто пересушують шкіру, що при регулярному застосуванні може спричинити виникнення подразнення та інших небажаних реакцій. Тому важливо, щоб у їх складі були пом'якшувальні компоненти, наприклад, гліцерин або пантенол (або обидва ці компоненти відразу).
  • Ароматизатор. Такий компонент зробить антисептик приємнішим у застосуванні.
  • Форма випуску. Найчастіше антисептик має форму рідини та може комплектуватися дозатором для розпилення та ефективного розподілу по шкірі. Також існують засоби у формі гелю – вони менше сушать шкіру, але водночас є не такими економічними та довше вбираються.

Де придбати антисептик?

Зараз купити антисептик можна практично в будь-якому супермаркеті. Але практично жоден засіб на полицях таких магазинів не можна розглядати як варіант для повсякденного застосування — вся справа у відсутності документів, які б підтверджували якість продукції.

Тому краще віддавати перевагу товарам, які виготовляють компанії, що спеціалізуються на виробництві дезінфектантів, засобів для хімічної стерилізації та ін. Відмінним вибором буде продукція українського бренду MDM Group. Компанія вже давно знаходиться на ринку та має заслужену репутацію серед споживачів (як приватних осіб, так і медичних закладів). І, що важливо, дотримується адекватного підходу до питання ціноутворення, тому ціна антисептика в каталозі цього виробника є цілком демократичною.

У асортименті MDM Group – різні види антисептичних засобів для обробки рук. Це й засоби на спиртовій основі, як, наприклад, Манорм Гель, і з хлоргексидином — Пелесепт РП, і зі складним комбінованим складом — Нор-Ультра. Можна підібрати оптимальний варіант для різних цілей.

Добавить комментарий

бытовые товарыВ КиевеВ Украине

Професіональне прибирання після ремонту в Києві

  Преимущества услуг Mister Cleaner: професіональне прибирання після ремонту в Києві Ви вже завершили ремонт у вашій квартирі, домі чи офісі в Києві? Тепер настав час для завершального штриху - …

Киевский хоспис для онкобольных: Поддержка и Забота

Хоспис для онкобольных в Киеве представляет собой важное учреждение, обеспечивающее паллиативную заботу и поддержку для пациентов с онкологическими заболеваниями на различных стадиях. Вместе с тем, старческий склероз, хотя и не …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.