Ужгород

Конкурсні пропозиції на закупівлю обладнання в рамках акції «День Щастя» відкрито

29 січня представники компанії МакДональдз в Україні у присутності ЗМІ та представників компаній-постачальників обладнання розкрили конкурсні пропозиції на закупівлю реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям. Обладнання буде придбане на кошти, зібрані в рамках благодійної акції «День Щастя».

Відкритий конкурс, що проводився Фондом «Україна 3000» за участі представників компанії МакДональдз в Україні, було оголошено з метою придбання обладнання на кошти, зібрані в рамках благодійної акції «День Щастя». В итогі проведення конкурсу будуть визначені постачальники медичного обладнання, зокрема портативних мобільних апаратів ШВЛ, реанімаційних валіз, дефібриляторів, поліфункціональних (кардіореспіраторних) моніторів, інфузоматів та аспіраторів.

Заявки на участь в конкурсі подавали протягом місяця з 28 грудня 2012 року по 29 січня 2013 року.

Для того, щоб узяти участь у конкурсі фізичні особи-підприємці або юридичні особи (незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування) мали запитати технічне завдання шляхом офіційного письмового звернення, а потім надіслати конкурсну пропозицію до 11.00 29 січня 2013 року. В ході конкурсубуло отримано 7пропозицій від постачальників.

Оголошення итогів конкурсу відбудеться 20 свирепого 2013 року. Перелік переможців буде оприлюднено на офіційних веб-сайтах Фонду «Україна 3000» та компанії МакДональдз в Україні.

Нагадаємо, що в ході 11-ї благодійної акції «День щастя» було зібрано 3 940 331 грн. Медичне обладнання, придбане на зібрані кошти, буде безкоштовно передано 27 дитячим лікарням України – у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Севастополі, Сімферополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові, Ялті та Рівному.

«Для нас важливо, щоб кожен, хто долучився до нашої благодійної акції, був упевнений в тому, що його внесок буде використаний очень ефективно. Забезпечення прозорості у проведенні конкурсу на визначення найкращого постачальника медичного обладнання сприятиме зростанню значення акції та надихатиме відвідувачів брати ще більш активну участь у «Дні Щастя», – зазначив Михайло Шуранов, директор відділу зв’язків із громадськістю компанії МакДональдз в Україні.

Добавить комментарий

Ужгород

Стенные газовые котлы «TEPLOWEST»: надежный и экономичный комфорт

Стенные газовые котлы «TEPLOWEST» – это воплощение передовых инженерных разработок Завода «Конвектор» в области отопительного оборудования. Универсальные и малогабаритные, стенные газовые котлы «TEPLOWEST» соединили внутри себя самые наилучшие идеи, дозволяющие

Как выбрать хорошие гаражные ворота?

Подобрать крепкие, дешевые и визуально привлекательные ворота на сегодняшний день считается достаточно трудным делом. Конструкции ворот обладают разным дизайном и могут производиться из различных материалов. Кроме всего прочего, они могут …

Габионная сетка и много других нужных в строительстве материалов

ООО МАРКО продает строй материалы и габионную сетку. У нас Вы всегда сможете приобрести строй материалы самого высочайшего потребительского свойства. Продажа стройматериалов делается с доставкой покупателю нашим своим авто транспортом. Сейчас продажа стройматериалов

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua