КРЕДОБАНК у 2012 році зростав втричі швидше за ринок
За минулий рік активи банку зросли на 750 мільйонів гривень або на 20%. Це означає, що КРЕДОБАНК зростав втричі швидше, ніж банківська система України в цілому, приріст активів якої у минулому році склав за даними Національного банку лише 6,9%.
– Висока динаміка приросту активів є результатом реалізації нової стратегії банку, яка передбачає концентрацію його діяльності на обслуговуванні роздрібних клієнтів i на співпраці з підприємствами малого та середнього бізнесу, – коментує результати 2012 року Голова Правління КРЕДОБАНКу Дмитро Крепак.
Орієнтація на потреби пріоритетних секторів клієнтів та пропозиція їм удосконалених кредитних та розрахункових продуктів позволили КРЕДОБАНКу розвиватися у минулому році набагато швидше за соперників. При цьому особливу увагу банк приділяв активізації кредитування, спрямовуючи ресурси як в реальний сектор економіки, так і на задоволення потреб приватних клієнтів у сфері іпотечного та автокредитування.
– Ми прагнемо бути для наших клієнтів справжнім партнером в бізнесі, – відзначає Дмитро Крепак. – Незважаючи на те, що у другій половині минулого року на українському фінансовому ринку неодноразово виникав дефіцит ліквідності, КРЕДОБАНК на відміну від цілого ряду інших банків не припиняв кредитування позичальників. В итогі за підсумками року обсяг ранцу кредитів, наданих юридичним особам, зріс на 15%, а портфель кредитів роздрібних позичальників збільшився відразу на 29%. Для порівняння – в цілому по банківській системі корпоративні кредити зросли лише на 5%, а роздрібні кредити четвертий рік поспіль продовжили скорочуватись.
У минулому році КРЕДОБАНК не лише интенсивно кредитував, але й успішно збільшував свою ресурсну базу. Завдяки довірі корпоративних клієнтів та приватних вкладників депозитний портфель банку зріс на понад 230 мільйонів гривень, у тому числі дві третини приросту забезпечили вклади фізичних осіб. Цьому сприяло, зокрема, впровадження обслуговування депозитів в системі інтернет-банкінгу для фізичних осіб «КредоДайрект», що дозволяє вкладнику розмістити тимчасово вільні кошти на депозит під привабливу відсоткову ставку, не відвідуючи установу банку.