строительство дома

Швидке й економне будівництво з «МодульДім»

Ідеальним варіантом для тих, хто бажає швидко за фіксованого бюджету отримати сучасне житло з повним оздобленням, є модульні будинки. Вам не потрібно займатися проєктуванням, шукати будівельників, хвилюватися щодо реєстрації в органах влади – за вас усе це зроблять професіонали. Розгляньмо переваги, варіанти та ціни таких житлових будинків.
МодульДім

Чому варто звернути увагу на модульні домівки?

Монтаж житлових споруд, які виготовляються з використанням готових блоків на заводах, відбувається за 24 години. Крім швидкого зведення, є й інші переваги:

  1. Невисока вартість. У порівнянні із класичними капітальними спорудами, ціна нижча. Вартість розпочинається від 18 500 за кв. м.
  2. Економія на опаленні. Під час конструювання використовується мінеральна вата, яка ефективно утримує тепло всередині приміщення. Це дає змогу зменшити втрати тепла через стіни, опалення приміщення потребує меншого обсягу енергоресурсів.
  3. Простий догляд. Металеві листи, що використовуються під час конструювання, обробляються захисними покриттями та запобігають корозії від вологи й інших агресивних середовищ.
  4. Пожежна безпека. З-поміж матеріалів є негорючий утеплювач із базальтової вати й оцинковані сталеві листи. Коли оцинкована сталь нагрівається, на поверхні формується захисний шар оксидів і сульфідів цинку, який запобігає подальшому поширенню вогню.
  5. Стильний інтер’єр. Дизайнери враховують усі актуальні тенденції в облаштуванні житла. Звертають увагу на особливості простору та максимально ефективно використовують його потенціал.
  6. Комфортний мікроклімат у приміщеннях. Модулі підходять для проживання в будь-яких кліматичних умовах і в будь-яку пору року.

За законодавством, це не капітальні споруди, тому не вимагається введення в експлуатацію будівель із модулів і їх реєстрація в органах влади. «МодульДім» створює максимально до 3 поверхів. Технології гарантують стабільність і високу міцність цих конструкцій.

Вибираємо модульний будинок 

Створення домівок відбувається у три етапи: проєктування, збір в ангарах, монтаж. Перед замовленням вам потрібно визначитися з місцем розташування, розміром майбутнього житла, бажаною кількістю кімнат і спальних місць. Надалі відштовхуються від цих параметрів.

Ви можете зробити замовлення у ModulDim за індивідуальним дизайном або вибрати один із запропонованих готових проєктів. Наприклад, BARNHOUSE 52 загальною площею 52 кв. м підійде для молодої сім’ї з дитиною. Під час складання використовують екологічні матеріали відповідно до європейських стандартів. План будинку містить дві спальні кімнати, гардеробну, санвузол і кухню-студію з гостьовою зоною та виходом на терасу. 
модульні домівки
Особливістю пропозиції у стилі барнхаус є двоскатна стеля, що візуально розширює простір приміщення. Панорамні вікна забезпечують природне світло в кімнатах і насолоду від навколишнього ландшафту.

Ціна залежить від комплектації та розміру. Пропонуються три варіанти:

  • «Базова» – від 18 500 грн/кв. м. 
  • «Стандарт» – 1 144 000 грн.
  • «Оптимум» + оздоблення «Стандарт» – 1 352 000 грн.

Новим проєктом компанії є COMFORT HOUSE 58 розміром 58 кв. м з чотирма спальними місцями. Він характеризується мінімалістичним декором, стриманим сучасним стилем. Дві просторі спальні кімнати обладнані двоспальними ліжками та великими шафами з розсувними дверима. У плануванні врахована простора ванна. На вибір можна зробити закриту вітальню-гардеробну чи додаткову невелику спальню. Ціна популярної комплектації «Стандарт» – 1 276 000 грн. Є змога додатково встановити терасу з навісом 12,5 кв. м за 187 500 грн.
модульный дом

На що варто звернути увагу?

Фундамент не включається до вартості модульного будинку. Компанія надає додаткову послугу «під ключ». Фахівці здійснюють розрахунки та заливають підвалину на ділянці. Монолітний фундамент не потрібен, оскільки конструкція модулів вже є міцною. У кутах і місцях перетину опорних стін можна встановити стовпи з бетону, каменю чи цегли. Ця основа збереже тепло, гарну вентиляцію, а додаткова гідроізоляція не буде потрібна.

Економте сили та час – довірте свій комфорт професіональній команді «МодульДім™»!

 

Добавить комментарий

Современное строительствоСтроительство домаСтроительство УкраинаСтройка

Способы строительства частных домов

Строительство частных домов является одним из самых популярных направлений в строительной отрасли. Существует множество способов и технологий, которые можно использовать при строительстве дома. В этой статье мы рассмотрим наиболее распространенные …

Как построить современный умный дом?

Современные технологии позволяют людям построить умный дом, который может автоматически реагировать на изменения в окружающей среде, предоставляя максимальное комфортное проживание. Процесс построения такого дома начинается с проектирования и планирования. Важно …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.