Строительные статьи > Строительство Украина > Стройка
Швидкомонтовані будівлі для комерційної діяльності: плюси їх використання
Будівництво швидкомонтованих будівель має попит серед тих, хто цінує швидкі та економічно вигідні рішення. Послуги з проєктування і зведення надають спеціалізовані компанії, наприклад, будівельна компанія повного циклу VITON, де можна ознайомитись зі спектром виконуваних робіт, замовити потрібний варіант з попереднім розрахунком вартості та створенням індивідуального проєкту.
Поряд з високою швидкістю будівництва і доступною ціною ШМБ відзначаються й іншими позитивними сторонами:
- Відсутність потреби в інтенсивній підготовці місця під будівництво.
- Тривалий термін експлуатації.
- Пожежна безпечність, стійкість до впливу погодних умов, вологості як ззовні, так і зсередини приміщення.
- Екологічність.
Окрім цього, введення об'єкта в експлуатацію не супроводжується такою кількістю бюрократичних нюансів, як у випадку з капітальним будівництвом.
Для якого бізнесу підійдуть комерційні будівлі, зведені за пришвидшеною технологією?
Будівлі такого типу можуть мати як житлове, так і нежитлове призначення. Поки що модульні будинки для постійного проживання не мають дуже значної популярності. Зазвичай їх зводять в якості готелів чи хостелів, будиночків для проживання гостей на територіях відпочинкових і туристичних баз. Нежитлові будівлі пришвидшеного будівництва використовуються у наступних галузях:
- Торгівля. Це можуть бути як невеликі кіоски, так і просторі торгові центри.
- Будь-який бізнес, де потрібні офісні приміщення – модульні будівлі в плані комфортності та змоги повного оснащення всіма необхідними благами цивілізації нічим не поступаються звичним цегляним аналогам.
- Сільське господарство. Сільськогосподарські ангари, приміщення для утримання тварин та вирощування рослин, склади для зберігання урожаю та продукції й т.д. – весь с/г комплекс можна звести за технологіями швидкого монтажу.
- Сервіс – СТО, майстерні з ремонту техніки та побутових речей, салони краси, кафе, ресторани й т.д. Різноманітні за дизайном сендвіч панелі, якими обшивають стіни і дах, дозволяють надати споруді привабливого для клієнтів індивідуального вигляду.
- Промисловість. Будівлі фабрик і заводів, і допоміжні промислові приміщення також можна звести за модульною чи каркасною технологіями.
При належній увазі до дизайну естетично виглядають також і будівлі приватних культурних закладів – театрів, кінотеатрів, студій творчості й т.д., а також спортивні комплекси.
П’ять причин надати перевагу саме швидкомонтованим будівлям при запуску своєї справи
До переліку аргументів на користь ШМБ входять:
- Будівництво у будь-яку пору року. Тобто, як тільки виникла ідея і був складений бізнес-план, можна замовляти проєкт і зведення комерційного приміщення.
- Можливість переміщувати споруду, не пошкоджуючи фасаду. Якщо місце стало невигідним, збірно-розбірні будівлі можна демонтувати й перевезти, а тоді встановити на новій території.
- Безпроблемний ремонт, розширення та перепланування. Так, наприклад, при необхідності розширення можна легко додати нові «блоки».
- Безпечне підключення усіх комунікацій – опалення, кондиціонування, під’єднання до Інтернету, установка сантехніки, кухонного обладнання і т.д.
- Змога встановлювати різноманітне устаткування – від заводських станків до обладнання для миття автомобілів.
Щоб будівля дійсно виправдала всі очікування, варто звертатись у компанію, яка має досвід у своїй сфері. Додатково переконатись у надійності фірми можна, переглянувши портфоліо – якщо немає чого приховувати, менеджер без проблем дозволить ознайомитися з уже реалізованими проєктами.