Шрифт, верстка, дизайн

Дизайн дитячої кімнати

Кожна дитина повинна мати свій власний простір, облаштований відповідно до її уподобань та вікових потреб. Найперше, особиста кімната має бути безпечною та зручною. Створена в ній атмосфера малюку повинна подобатись, адже там він проводитиме більшість свого вільного часу.

Важливо враховувати особливості дитячого світосприйняття та вимоги до функціональності. Разом з тим, дитяча кімната повинна розвивати уяву свого маленького мешканця. Тому до питання декору приміщення потрібно підходити творчо, а не обмежуватись простим набором меблів.

Комфортне поєднання кольорів

Кольори, в яких оформлена дитяча зона, будуть впливати на настрій дитини, тому потрібно використовувати теплі, неагресивні відтінки. Оформлення спальні (http://i-idea.com.ua/ua/portfolio/pryvatni-interjery/spalni) для малюка в світлих тонах візуально збільшує приміщення. Проте потрібно враховувати те, що зображення з казковим сюжетом на стінах більше сподобається дитині, чим однотонний інтер’єр. Біла глянсова стеля зробить кімнату вищою, а цікаві великі зображення улюблених казкових героїв на стінах додадуть позитиву. При цьому дизайнери не рекомендують використовувати в дизайні більше 3 тонів.

При оформленні потрібно враховувати і вік дитини. Як стверджують психологи, дошкільнята краще сприймають яскраві та строкаті кольори, а підліткам підходить більш спокійне колірне оформлення.

Розстановка меблів

Для початку потрібно визначитись, які меблі потрібні в дитячій кімнаті. Це стосується ліжка, адже без нього неможливо уявити спальну зону. Також маленькому мешканцю потрібно зберігати особисті речі та іграшки. Креативно буде виглядати шафа з вбудованим висувним ліжком, при цьому вона займатиме мало місця.

Школяреві в кімнаті потрібні стіл і комфортний стілець, а також полички, де б він міг розмістити не лише свої іграшки, а й книги. Для дитини до 5 років вистачить дитячого столика та стільчика, які можна легко переміщати при потребі.

Створюючи декор в дитячій, можна використовувати найнестандартніші рішення. Незвичні полиці, підвісні крісла, стіл на підвіконні – все це допоможе створити оригінальну і, в той же час, зручну обстановку.

Декор з «родзинкою»

Сучасний дизайн дитячої кімнати включає в себе різні цікаві деталі, що не лише розвиватимуть дитя, а й приноситимуть йому щоденно позитивні емоції. Актуальними на сьогоднішній день вважаються шпалери з 3D ефектом або оригінальні об’ємні картини. Можна прикрасити стіну дошкою, де малюк малюватиме крейдою.

Цікавим інтер’єрним рішенням являється невеличкий будиночок, який постійно стоятиме в кімнаті. Там маля не тільки зможе усамітнитись, а і пограти зі своїми друзями.

Шрифт, верстка, дизайн

Презентабельная и оригинальная рекламная брошюра

Процесс рекламирования товаров и услуг сложный и творческий. От успешности рекламной кампании может зависеть очень многое. Как минимум судьба вложенных в нее финансовых средств. Именно поэтому среди широкого комплекса предложений, …

Растеризация PostScript-шрифтов

Принять решение о том, какие именно пикселы4" станут частью знака, достаточно сложно. PostScript - интерпретатор рассматривает всю страницу как сетку пикселов. Процесс, с помощью которого очер­тание знака накладывается на такую …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua